Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ChodzNaGrzyby

Skąd wziąć Windowsa?

Polecane posty

Chcę kupić nowego kompa, ale wydanie ponad 500zł na system średnio mi się widzi. I teraz pytanie - czy mogę na nowym kompie zainstalować windowsa 7 z płytki, którą dodawali do mojego lapka? A jeśli nie, to czy mogę od jakiegoś kumpla pożyczyć ów system, czy zmuszony jestem do kupna nowego systemu?

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-windows_install-winpc/przeniesienie-licencji-oem-aktualizacja-z-w7-oem/3c3715a0-11cc-4847-acb2-84e25b0c2099

Onegdaj nowy komp = nowy system. Teraz podobno to nie jest wymagane.

Cytat

czy mogę na nowym kompie zainstalować windowsa 7

Kiedyś była jeszcze inna opcja (może jeszcze jest) - instalacja 10-ki przy użyciu klucza od 7-ki. Przy czym jeśli dobrze kojarzę, system z lapka musiałby zniknąć.

Cytat

czy mogę od jakiegoś kumpla pożyczyć ów system

Jeśli dobrze kojarzę taka możliwość jest niemożliwa w stosunku do oprogramowania.

PS. Zawsze możesz przerzucić się na Linuxa, skoro Windows jest za drogi. Ewentualnie pójść na studia informatyczne, wtedy uczelnia da Ci za free.

Lepiej kupić oryginalny system w normalnym sklepie niż kombinować. Przynajmniej ma się spokój. Sam dwa lata temu się nad tym zastawiałem i teraz nie żałuje że wyłożyłem dodatkową kasę na system. Nie muszę teraz kombinować jak coś nie działa i raz dwa problem bez problemu się naprawi. A Allegro pod tym kontem to lepiej omijać szerokim łukiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.