Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

achero

Duke Nukem Forever - spisek, ściema i mroczne oblicze producentów

Polecane posty

Ten temat to jakaś pułapka, czy też może sprawdzian z czytania? Przecież w linku z zapodanego artykułu pisze wyraźnie:

In the context of the original posting it was intended to be an obvious story where the reader would be drawn in, but by the end realize that it was a (hopefully entertaining) fabrication.

fabrication

Zresztą jak pisze dalej, opowiastka pojawiła się jeszcze w 2007 roku na forum somethingawful.com, które słynie z tego typu zabaw. Zresztą nawet gdyby mówili, że to prawdziwa historia, to brzmi ona tak miało wiarygodnie, że raczej szkoda czytać całości, a co dopiero komentować, chyba że komuś się bardzo chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3DRealms ogłosiło bankructwo. Szczerze,bardzo się z tego cieszę.Lecieli sobie w kulki kilkanaście lat i w końcu ich pokarało. Dobrze,że nie czekam na tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie cud, jeśli "Książę" jednak się ukaże.

Także nie czekałem na tę grę, z czego niezmiernie się cieszę :)

Nie wiem co oni robili przez te wszystkie lata ;| Było coś takiego, że kiedy tylko już zrobili prawie całą grę, to pojawił sięnowy, lepszy silnik graficzny, i musieli robić wszystko od nowa? Masakra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widzieliśmy na trailerach w 1996 i 2001 nigdy - NIGDY - nie było częścią większej gry. Był to zbiór mocno oskryptowanych scenek i lokacji. Projekt był restartowany kilka razy (obecne prace trwają od 2004 r.) Obecny silnik to Unreal 2 ze zmodyfikowanymi algorytmami renderowania.

A cała to opowiastka to niezła sensacja. Pobili gościa, połamali, wygrażali i co, nie wezwał policji? Nie nasłał prawników? Nie sprzedał tego prasie? Bullshit. I jaka jest data tego tekstu? December 17, 2007. Tra la la.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno postawiłem postawiłem krzyżyk nad tą grą.

Może jednak wyjdzie. Bo stworzyć grę, to nie jest jakaś filozofia, ale wtedy DN:F będzie słabizną.

Sądzę, że to wszystko to ściema, tylko po to, by jeszcze ludzie wierzyli, że gra wyjdzie. Po co? Nie wiem. Nie mam pojęcia. Ale naprawdę trzeba być niezwykłym człowiekiem, by mieć sprzęt/czas/pieniądzę, a nie zrobić jednej gry. Talent, po prostu talent ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś specjalnie nie czekałem na tą grę, ale dziwne jest o że odkąd zobaczyłem ostatnio opublikowany gameplay to nabrałem jakoś ochoty na nią i szczerze mówiąc bardzo bym się cieszył jakoby Take Two wzięło wszystkie materiały i przekazało je innemu studiu żeby dokończyli grę.

Ale naprawdę trzeba być niezwykłym człowiekiem, by mieć sprzęt/czas/pieniądzę, a nie zrobić jednej gry. Talent, po prostu talent ;)

Nie jednym człowiekiem ale całym studiem :D Też tego nie rozumiem, w sumie jakby to robiła jedna osoba to nawet bym się nie zdziwił, ale to przecież całe studio było. Jakim cudem przez tyle lat dostawali kasę za nicnierobienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever nigdy sie nie ukaże i może lepiej że tek się stało bo wyszedł by jeszcze jakiś gniot, który znalazł by sie w cd action w dziale kaszanka :(

Moim zdaniem już dawni powinni ogłosić że kończą z tą grą i że jej nigdy już nie wydadzą niż lecieć sobie w kulki z fanami tej gry przez tyle lat . Zreszt 3D realm upadło i moze lepiej może kiedyś ktoś sie weźmie za tą grę ale jakieś inne studia ale ja jestem zdania, ze powinni definitywnie skończyć z tym teatrzykiem bo nikomu to nie służyło

R.I.P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze części były przełomem, a gameplay z Duke Nukem Forever był niedawno zamieszczony na tej stronie internetowej. Obejrzałem, i nie żałowałem, że gra nie wyjdzie. Tylko szkoda, bo długo na tą grę czekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca na Duke'a czekałem. Do samego końca. Szczególnie, gdy nie tak dawno wydali ten trailer. Nawet był filmik ekipy z jakiegoś serwisu, której udało się kawałek gameplaya podejrzeć (mocno podejrzany materiał, acz jak człowiek chce uwierzyć, to uwierzy we wszystko, nawet w tę historię z krzesłem). Info o "upadku" 3DRealms niestety te nadzieje rozwiało. Mam cichą nadzieję, że ktoś prawa do Duke'a jednak wykupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca na Duke'a czekałem. Do samego końca. Szczególnie, gdy nie tak dawno wydali ten trailer. Nawet był filmik ekipy z jakiegoś serwisu, której udało się kawałek gameplaya podejrzeć (mocno podejrzany materiał, acz jak człowiek chce uwierzyć, to uwierzy we wszystko, nawet w tę historię z krzesłem). Info o "upadku" 3DRealms niestety te nadzieje rozwiało. Mam cichą nadzieję, że ktoś prawa do Duke'a jednak wykupi.

Słyszałem jakieś tam pojedyncze komentarze od fanów, że 2k Games już kupiło prawa do Duke'a czy dalej je posiada mimo updaku 3D Realms... nie wiem dokładnie, dalej się tym nie zainteresowałem. W każdym razie różni stali członkowie forów 3D Realms twierdzą, że są wskazówki, że 2k games ma już jakieś plany z Dukem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze na silniku Unreal Eng 2 ????

LOL

To gra raczej zbyt realistyczna nie będzie :D

Ale przynajmiej wymagania będą znośne

Szkoda że raczej nie wyjdzie, ale jakby miał to być gniot, to 'noł fenks'. Jakby były walki ze 100 kolesiami na raz z działkiem wielolufowym, to bym czekał na jadke. A tak to raczej mi to obojętne. Ale skoro T2 się nimi zajęło, to może jest jeszcze jakaś szansa ?

A przy okazji, wie ktoś coś o Carmageddonie 4 ? Z chęcią bym zagrał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle najnowszych informacji 3DRealms jednak wciąż ma się dobrze a poszła się grzać jedynie ekipa od Duke Nukem: Forever. Nie wiem jak wam, ale mi to wygląda na celowe robienie szumu dookoła Duke'a. Innymi słowy: czuć mi tu SPISKIEM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubisztej gry to lepiej sobie odpuść czytanie i skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą/ką.

Przecież już zamknęli 3D Realms! Ktoś inny musiałby dokończyć to wielkie dzieło, które tak wytrwale i z poświęcem robili swego czasu na inne gry :teehee:

Moja perspetywa wglądu DN:F

Skoro to trwało 11 lat to grafa musi być nieziemska jakieś 10 lat do przodu ! Można chodzić po wszystkich kontynentach i we wszystkich miastach, pływać po Pacyfiku albo opalać się na Hawajach ! Gra zajmowałaby tylko jakiś niecały 1 TB i kosztowałaby mniej więcej tyle co nowa konsolka Nintendo (czyli 799,99zł w promocji!). Za taką grę opłaca się wydać wszelkie pieniądze ! Dukem Nukem Forever: bezcenne! :thumbsup:

!!!UWAGA!!!

PS: Oczywiście to tylko moja śmieszna wizja DN:F J :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię postać Duke Nukema, nigdy nie byłem napalony na DN:F, ale ostatecznie chciałbym, żeby gra się ukazała. Mogliby to dokończyć, przynajmniej może żeby uratować honor? Żeby gracze wiedzieli, że jednak oni robili tą grę, a nie robili w konia graczy? Przynajmniej powierzyć grę innemu studiu, napewno coś by z tego było, przynajmniej wspomnienie "Księcia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze tą notke w styczniowym numerze CDA z 2034 roku:

Niestety data premiery Duke Nukem Forever została ZNOWU przeniesiona. Produceńci zapowiadają że prace nad księciem powinny się zakończyc w 3 kwartale 2035. Czy to prawda? Miejmy nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż wierzę, że Duke ujrzy światło dzienne. Po gameplayu zobaczonym w Internecie naprawdę mam chrapkę na tę produkcję. Grafika prezentowała się według mnie świetnie - choć nie oceniam obiektywnie, bo gram głównie w starocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wszyscy mieliśmy możliwość obejrzenia licznych gameplayów i trailerów, zwykle wyprzedzających dekadę i po prostu świetnych. W produkcji kilkakrotnie wymieniano silnik graficzny i ciągle pojawiały się komplikację, a teraz... 3d realms straciło współpracownika i znów Duke utknął w punkcie martwym. Jedyna nadzieja na powrót księcia, to jakaś fanowska produkcja, czy gra na komórkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...