Jump to content
Sign in to follow this  
Lord Thomas

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka, Problem z uruchomieniem

Recommended Posts

Mam problem z uruchomieniem dodatku Noc Kruka. Nie mam pojęcia jaka jest jego przyczyna. Instaluję podstawkę - w porządku, wszystko działa, gra się normalnie uruchamia, mogę grać. Instaluję dodatek do folderu gdzie jest już podstawka, wszystko przebiegło niby sprawnie.

I tu już jak sądzę występuje jakiś błąd. Z pulpitu znika mi skrót do Gothica II i pojawia się skrót Gothic II - Noc Kruka, jednak bez ikonki. Klikam na nim i pojawia mi się komunikat "Element <Gothic>, do którego odwołuje się ten skrót, został zmieniony lub przeniesiony i dlatego skrót ten nie będzie działał poprawnie."

Odpalam w takim razie z płytki od dodatku (lub bezpośrednio z folderu), wyskakuje mi okienko, że następuje właśnie inicjalizacja i konfiguracja (czy coś takiego) i może to potrwać kilka minut. Czekam więc po czym następuje próba uruchomienia gry, pojawia się czarny ekran i przez kilka sekund coś tam trybi, monitor wyłącza się i włącza, po czym powrót do pulpitu i wyskakuje mi okno "application error - access violation". Reinstalacja nic nie pomogła.

Mam Gothica z Extra Klasyki Next, podstawka i dodatek oddzielnie, v2.6. Mój komputer to Athlon 1.3Ghz, GeForce 2 MX/MX 400 64MB, 512 RAM. Z góry dzięki.

Jak możesz to zainstaluj to u kogoś innego (np.kolegi) i zobacz czy wtedy będzie działało. Jeśli tak, to znaczy, że jest jakiś problem z twoim komputerem (tzn. z Windowsem)... A jeśli nie to może te wersje gry nie są ze sobą kompatybilne?? Nie mam pojęcia co wtedy, najlepiej popróbować metodą "prób i błędów" :biggrin:

hmmm... J/W

Możesz miec juz zawalony rejestr....

A tak btw. to musisz sie przyzwyczaić że Gothic bez bugów to nie Gothic :PP

Dzięki za rady, problem udało mi się jakoś rozwiązać. Musiałem pogrzebać trochę w plikach i póki co, Gothic uruchamia się normalnie. Mam nadzieję, że problem więcej nie wystąpi.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...