Jump to content
Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Recommended Posts

Ogólna szata graficzna CDA jest świetna,naprawde nie mam się do czego przyczepić.Okładki raz lepsze raz gorsze ale całość jest the best.

Grafika w CDA?? Hmmm...no więc, jest świetna, czytelna, barwna, doskonała, fantastyczna, wzorku nie można od niej oderwać..miodzio poprostu !

Uważam, że pod względem grafiki CD-Action jest zrobiony perfekcyjnie (nie żeby pod innymi względami był zły, o nie! - Przepraszm za OFFTop drobniutki). Okładka jest przyjazna, sugeruje się zwykle tym, co ciekawego można znaleźć wewnątrz (Kurczę, o co chodzi tym ludziom, którzy ostatnio piszą do AR, ze okładki są zbyt brutalne i przekazują wątki erotyczne? Przecież nikt nie kupiłby CD-Action'u z teletubisiami na okładce - chociaż, niektórym teletubisie chyba też kojarzą się z erotyką... - A teraz Przepraszam za większy OFFTop. Mam talent do rozpisywania się :happy::) ). Wewnątrz jest jeszcze lepiej. Papier przedniej jakości, przejrzyście, odpowiedni kontrast koloru, utrzymuje klimat artykułu. Naprawdę THE BEST. Osobiście uważam, że inne pisma mogą co najwyżej pozazdrościć.

Mnie w oprawie nie przeszkadza nic. Jest bezbłędna. Wielkie brawa dla grafika, który tak to wszystko skomponował! Absolutnie najlepsza oprawa graficzna!

Pismo prezentuje się schludnie, bez niepotrzebnych udziwień, ale też nie monotonnie, jest po prostu tak jak być powinno.

Jedynie layout DVD pozostawia nieco do życzenia :P

Przyzwoicie to mało powiedziane, CDA ma najlepsze okładki, które odrazu żucają sie w oczy a przy tym są eleganckie. Grafika jest dużo lepsza niż w innych czasopismach. Inne czasopisma przy CDA wyglądają tak jakby ich twórcy wogóle sie nie starali.

Myślę że jeśli chodzi o grafikę to jest bardzo dobrze. Szereg drobnych zmian których na pierwszy rzut oka się nie dostrzega (no może poza oceną) ale przy przyglądaniu przy jakimś starszym wydaniu nagle się zauważa o to jest inne... i nawet lepsze! Oby tak dalej.

Czy doczekam się okładki z samochodem? Przeglądałem archiwum i ostatnia taka była w 2003, a przecież mamy chyba obecnie niezły okres dla samochodówek. Może przy okazji ukazania się F1 2010?

Szata graficzna magazynu jest przepiekna!

Osoba zajmujaca sie grafika naprawde wykonuje niesamowita robote! (nie mam pod reka zadnego CDA wiec nie wymienie z imienia i nazwiska :S )okladka, rozmieszczenie zdjec, nachodzenie na siebie elementow. Naprawde jestem pelen podziwu! jedynie niektore sekcje, jak na luzie czy ar moga byc wedlug mnie bardziej przejrzyste i czytelniejsze.

grafika w cda - 9.5\10!

W porównaniu z innymi numerami pismami na rynku jesteście najlepsi. Co numer jest lepiej i dlatego nie mogę się już doczekać kolejnego

to prawda ze porownujac do innych gazet\magazynow itd o grach to wyprzedzacie pod wzgledem graficznym (ee co tam, pod kazdym wzghledem) o lata swietlne.

Ja za mlodu mieszkalem troche w Europie i w Ameryce i musze przyznac ze pod wzgledem graficznym jestescie o niebo lepsi niz wiekszosc pism komputerowych z Francji, niemiec i hiszpanii. Jedynie Pisma z USA i z Anglii sa na lepszym poziomie :(. sorki.

taki pc gamer na naprawede niesamowita szate graficzna.

grafika bardzo ładna, lecz chciałem zwrócić uwagę na jakość papieru, gdyż jest o wiele lepsza od konkurencji np. Computer Bild Spiele ma papier jak papier ścierny! A ogłasza się najlepszym magazynem w europie

Widziałem dużo numerów CDA (sam kupuje od 2008 ale brat od 1998 do 2003 kupował) i stwierdzam że CDA jest przepiękne... Kiedyś dał bym wam 9, ale te okładki mnie dobijają (10lat z wami i wiedźmiński znak[to wycinane]) dzięki nim macie +9. A 10 nie dam bo mi krówki w "Na Luzie" brakuje:((((.

Guest

Najlepsze są zdecydowanie okładeczki szata graficzna dalszej części pisma też niczego sobie. W większości przypadków macie świetną szatę graficzną przypadającą mi do gustu, ale nie raz kompletnie mi się nie podoba. No ale nie da rady dogodzić każdemu. Mimo wszystko trzymajcie taki poziom jak najdłużej.