Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dum

Sony ericsson c902

Polecane posty

Chcialbym sie Was zapytac drodzy userzy, co sadzicie o telefonie SE c902 ? Oplaca sie go kupowac ?

Jezeli nie, to prosze o podawanie innych propozycji, cena maksymalna to 600zl.

Dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak podalem do 600 zl z wylaczeniem Nokii (nie moge sie do tej marki przekonac ).

Wedlug mnie moj przyszly telefonik potrzebuje...

  • dobrego aparatu(zadne tam profesjonalne fotografie... tak zeby nie byl piksel na pikselu)
  • mp3, to jest to do czego glownie telefonu uzywam
  • mala awaryjnosc, plus solidna obudowa, jak i wyswietlacz.

To tyle, prosze o propozycje oraz ocene telefonu c902.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C902 na pewno robi dobre zdjęcia. A jak gra to nie wiem - nie miałem okazji sprawdzić.

Mogę za to z czystym sumieniem polecić ci k800i. Robi świetne zdjęcia. Tylko jak jest ciemno lub słabe oświetlenie, to nieraz widać szumy. Ale tu dużo pomaga lampa xenonowa. Nie to co jakieś tam diody LED. Oto przykłady zdjęć:

dsc02039bek.th.jpgdsc03355p.th.jpg

Gra też całkiem nieźle. Mi taka jakość dźwięku jak najbardziej wystarcza, choć nie dorównuje ona serii W.

Wyświetlacz jest całkiem spory i ma dobrą rozdzielczość 240 x 320. Bateria trzyma 4-6 dni w zależności od użytkowania. Telefon jak najbardziej wart polecenia, choć nie jest już najnowszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat ma k800i, kolega tez jak widac popularny telefon. Owszem zdjecia robi miodzio, dzialac tez dobrze no ale ta grubosc...cegieleczka no ale cos za cos.

Tak wiec k800i odpada, spodziewalem sie ze ktos mi go poleci.

Neeeext!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci kolego z całą pewnością polecić Sony Ericsson C902. Mój brat go ma od około 5 miesięcy i jest z niego bardzo zadowolony. Zdjęcia robi bardzo dobre, odtwarzacz muzyczny jest dobrej jakości, do jakości muzyki nie można mieć pretensji, a solidność i wytrzymałość jest na pewno. Wystarczy że ten telefon się weźmie do reki, obudowa chyba jest niezniszczalna, bo większość z czego została zrobiona to wysokiej jakości i ładnie wyglądający metal. Po odpowiednim sformatowaniu bateri tak jak producent radzi czyma ona około tygodnia ze słuchaniem muzyki gdzieś 1h - 1.5h dziennnie. A przy normalnym użytkowaniu nawet powyżej tygodnia. Telefon nie zawiesza się, działa naprawde szybko jak na taki mobilny kombajn, co jest zaletą braku systemów takich jak naprzykład Symbian w Noki. Jest także intuicyjny w obsłudze i prosty. Wszystko to moge potwierdzić bo nieraz miałem okazje w nim "pogrzebać".

Mam nadzieje że troche pomogłem w podjęciu decyzji :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci kolego polecę W890i. Bardzo fajny telefonik z fajnym aparacikiem, odtwarzaczem i znakomitymi słuchawkami. Do tego sprzedawana razem karta 2GB. Aaaa... I jeszcze wytrzymała metalowa obudowa co w SE jest rzadkie. Jedyne co jest nie ciekawe to głośniczek - jest za cichy, i brak auto focusa w aparacie.

PS. Sorry za nieskładnego posta, ale coś nie ciekawie się czuje i tak jakoś mi nie wychodzi.

Edit.

Wycofuje to co powiedziałem. Bierz C902. Ten aparat ahhhhhhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam sonacza c902 i naprawdę jest świetny, robi bdb zdjęcia jak chcesz moge ci na pw wysłać zdjęcia które robiłem w Londynie, jakość muzyki też jest dobra no i telefon wytrzymały, spadł mi wiele razy i mam tylko drobne ryski na obudowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra też całkiem nieźle. Mi taka jakość dźwięku jak najbardziej wystarcza, choć nie dorównuje ona serii W.

Mam K800i i po zmianie sterowników dźwięku potrafi grać naprawdę nie gorzej niż seria W (aktualnie mam te z W880) . A nie są to jakieś skomplikowane modyfikacje. Są sterowniki do wszystkiego, np. mój K800i robi filmy 30 fps, czyli znacznie lepiej niż firmowo. Kumpel ma C902 i porównując, jego telefon chodzi znacznie wolniej (nieudana platforma A2 ). Mimo, że bardzo lubię SE, wolę te starsze modele i kupiłbym K800i. Ponadto te starsze miały tą strzałkę do powrotu, nowe już nie mają. Zawsze wolałem to niż jakąś czerwoną słuchawkę, bo można było zminimalizować aplikację. Nie podoba ci się grubość kosiemsetki( w końcu to telefon z 2006r.) , bierz w takim razie C902. Przynajmniej lepsze to niż Nokia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do platformy A2 to się zdecydowanie nie zgodzę. Nie wiem jakie masz zastrzeżenia do niej. Ja osobiście posiadam W910i (platforma A2) i jestem bardzo zadowolony.

Duże możliwości ingerencji w soft, choć nawet orginalny jest dobry. C902 też polecam, kumple mają, miałem okazje trochę się nim bawić, zdjęcie dobre, muzyka niezła (ale nie taka jak w moim tuningowanym W910i :P), telefon solidny, wysuwana część też bez zarzutów. Ogólnie OK :D. I jeszcze raz polecam tuning platformy A2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...