Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

Gość Nejvy
Ciacho86

Mnie się podoba punkt z tym, żeby głosować mogli tylko zalogowani użytkownicy... I najlepiej na okres głosowania zamknąć rejestrację... Na pewno nie będzie się chciało kolegom rejestrować się tylko po to by pomóc znajomemu ze szkoły/pracy...

I ja też to popieram, wszystkie punkty, bo na przykładzie kolegi wiem, jak to było w poprzednim konkursie.

A co do tematu: ja proponuję zrobić konkurs na różne zastosowania CDA/gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A i jakieś ciekawe miejsca??- już było

CD-A i piękne panie???- też było

My i nasze CD-A???- chyba było

Nasz ulubieniec i CD-A?- nie chodziłoby tylko o zwierzaki a także o postacie z prawdziwego życia lub naszych ulubionych gier :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs z wyobrażeniem sobie Smugglera jest najlepszy !!!!!!

A nagroda była by za... najbardziej wymyślatą postać czy najbardziej zbliżoną do samego Smugglera( oczywiście chodzi mi tu nagrodę od redakcji). Bo wiecie nie chcę nic mówić ale pewne foto było przy recenzji Heroes of might and magic 5. Jeśli ktoś czytał i oglądał uważnie pewnie wie o co mi chodzi.

Można zrobić też konkurs pt "Dziwne i śmieszne, wydarzenia z mojej okolicy" Pisało by się miejsce zrobienia zdjęcia (np. Katowice) a na zdjęciu pająk w zlewie, motocykl wbity w drzewo, sąsiad wraca z imprezy. Wiecie chodzi o rzeczy niecodzienne ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elipse, czy wg. ciebie sąsiad wracający z imprezy jest czymś niecodziennym? Jak mieszkałem w bloku to taki widok był... bardzo częsty ^^ Aczkolwiek pomysł fajny

Tak samo jak dziudzia

Ja też mieszkam w bloku tylko że średnia wieku wynosi około 58lat więc wiesz jak któryś wyjdzie z domu to jest dobrze :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pomysły są takie:

-Stwórz łatwą i przyjemną gierkę :). Konkurs byłby tylko dla wybrańców, bo nie każdy potrafi stworzyć gierkę. Potem publikacja na stronie i na coverze wszystkich gier.

- Stwórz łatwą i przyjemną aplikaje :). Reszta j.w.

Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny pomysł.

konkurs podtytułem:

Co kreatywnego ty zrobiłeś ze swoimi starymi "piratami"?

Byłyby to rzeczy typu: ściana wytapetowana płytami; jakieś dziwne posągi itp.

Najciekawsze/najefektowniejsze prace by wygrywały.

oczywiście żadnego PS i innych pańtów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos nie przejdzie, nawet samo posiadanie piratow, mimo tego, ze stanowia ozdobe sciany/sufitu jest nielegalne

Ale mogą byś to po prostu konstrukcie z płyt.

kogo wtedy obchodzi co na nich było,

a nazwę można wtedy zmienić na np:

Twoja twórczość z wykorzystaniem CD/DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elipse a pod blokiem nie stoją różni panowie?;>

Ja też mam pomysł. Można by przedstawić siebie(lub jakąś osobę z naszego otoczenia) jak w coś gra, najlepiej jak się wygłupia podczas gry ^^

A co do konkursu z piratami/ płytami- taki konkurs mógł by sie nazywać tak: " Co zrobił byś z piratami" (płytkami lub osobami- choć to drugie może być trochę trudniejsze do zrealizowania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł na Fotomontaż okładki gry, tzn. redaktor daje nam zdjęcie jakiejś wybranej okładki gry, a my za pomocą wszelakiej maści programów graficznych przerabiamy ją w jakiś zabawny sposób :tongue:

A i popieram pomysł na prawdziwą twarz Smugglera :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny pomysł.

konkurs podtytułem:

Co kreatywnego ty zrobiłeś ze swoimi starymi "piratami"?

Byłyby to rzeczy typu: ściana wytapetowana płytami; jakieś dziwne posągi itp.

Najciekawsze/najefektowniejsze prace by wygrywały.

oczywiście żadnego PS i innych pańtów.

Niestety. Ostatnio coś mnie naszło i postanowiłem zrobić porządek z płytami. Nawet nie wiedziałem, że mam tyle "kopii zapasowych" (dawno, lub nigdy nie używanych). Wszystkie te piraty wylądowały w koszu (gry i filmy). Nie mam z czego budować :tongue: .

No i popieram konkurs na wygląd Smugglera. Żeby tylko się nie obraził, jak zobaczy te zdjęcia :turned: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zbliża się nam Dzień Matki proponuję konkurs na zdjęcie swojej mamy przy jakiejś gierce lub z CDA w ręku. :)

Mam lepszy choć podobny pomysł. WWWeekendowy Konkurs: A w co gra twoja rodzina?? Chodziłoby o pokazanie całej rodziny graczy grających razem np. w WoWa oraz drugie z dowodami tożsamości poświadczającymi że ci ludzie są TWOJĄ rodziną. Mam nadzieję że czytają CD Action też ludzie z wielodzietnych rodzin :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli taka już podła to sorry (nie chciało mi się czytać całego tematu :rolleyes: ) może by tak coś związanego z dniem dziecka lub: "czytać (CD-Action) każdy może" :biggrin:

Edit:

to jak wygląda smuggler jest naprawdę dobre :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...