Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pinkman

Rozwiązany: Aktywacja gry via Internet

Recommended Posts

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie aktywacji gier przez internet. Otóż czy potrzebne jest do tego szybkie łącze? Jak to w ogóle wygląda? Czy w trakcie tej aktywacji pobierane są jakieś pliki? Duże?

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś informacje to z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Do tego nie jest wymagana żadna konkretna siła sygnału. Po prostu przy słabszym łączu, aktywacja potrwa trochę dłużej. Aktywacja polega na tym, że wpisujesz swój kod , sprawdzają autentyczność gry i czasami wymagana jest rejestracja w różnych serwisach (np. GTA 4 i Rockstar Games Social Club).

Link to comment
Share on other sites

Np BioShock sciaga mi najnowsze aktualizacje za kazdym razem gdy instaluje gre, w mass effect czy dead space sprawdzil jedynie czy gra jest orygnalna. Z kolei z Half Life 2 czy Dark Messiah wszystko trwalo dosc dlugo, bo latki i uaktualnienia sie sciagaly. Takze moim zdaniem ciezko na to pytanie odpowiedziec, to zalezy od gry i producenta co wymysli...

Link to comment
Share on other sites

Najweselej jest w DoW II jak sie ma słaby net tak jak ja <częste disconnecty, zanik sygnału itp.>. Najpierw walka z zalogowaniem do steama , ściagnięciem update do steama <prakjtycznie przy każdym uruchomieniu>. Następnie walka z G4WL - żeby grać w profil który nie jest offline musisz byc zalogowany. Normalnie paranoja.

Standardowo jeżeli gra wymaga samej aktywacji przez internet to raczej trwa to niedługo i nie wymaga niewiadomo-jakiego łącza. Gorzej jest jeżeli gra jest w koligacji właśnie ze steamem, G4WL czy innym wynalazkiem. Sciąganie update`a do gry zaraz po instalacji powoduje nieraz, że to co miało potrwać kilka minut <instalacja gry i rejestracja> przez ściaganie patchy trwa kilkadziesiąt minut <w najlepszym przypadku> lub nawet kilka godzin dłużej <w nie tak najlepszym>. Wydając pieniądze na grę jeszcze w sklepie człowiek nie może się doczekac kiedy pogra - a tu jeszcze co chwila jakieś kłody pod nogi ;P No ale z drugiej strony jak grać to lepiej oszczędzić sobie nerwów z wersjami 1.0 takich gier jak np. Empire: TW, czy DoW II.

Pzdr...

k_T...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...