Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ReVolut

Przyjmę, Kupię stare wiatrówki

Polecane posty

Witam

Na przedmioty w tym ogłoszeniu nie jest wymagane jakiekolwiek pozwolenie oraz oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Poszukuję starych (choć to pojęcie względne) wiatrówek. Najbardziej interesują mnie firmy:

- Slavia

- VZ (np VZ.47)

- Łucznik

- IŻ

- Haenel

- Walther

- FWB

- Diana

- HW

Masz wiatrówkę innej firmy bądź nie wiesz jakiej firmy jest to też napisz, dogadamy się :D

Wiatrówka może mieć nawet 100 lat ale wiatrówki np 3 letnie tych firm też chętnie przygarnę :D

Najczęściej jest tak, że leży taka u rodziny na wsi czy na działce i niszczeje a ja mam sentyment do takich sprzętów i chce założyć kolekcje :D

Mogą być wiatrówki długie("karabin"), czy krótkie ("pistolet").

Stan też nie musi być super, odremontuje się :D

Poszukuję także "broni" hukowej, ważne by była "na chodzie"

kontakt:

wargame(at)op.pl

gg: 10615560

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam hukowy pistolet start-1 jednak bez magazynka (można go dokupić na allegro).Czy działa - nie wiem, jednak przy strzale kurek jest napinany i zbijany (kurek mieści się w chwycie broni).Interesuję się bronią palną (posiadam też wiatrówkę), lecz ten "straszak" nie jest mi potrzebny.

PS:pistolet nie jest nową wersją (jak ta http://www.allegro.pl/search.php?string=pi...campaign=opera) tylko starszą bez wyprofilowania na kciuk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam hukowy pistolet start-1 jednak bez magazynka (można go dokupić na allegro)..

Dzięki za zainteresowanie, co do start-1... wolałbym zdobyć komplet, bo za same przesyłki (osobno start-1 osobno magazynek) wyjdzie mnie tyle co właśnie za ten straszak, bardziej interesują mnie stare wiatrówki, ale jakby się trafił jakiś inny hukowiec to może się skuszę, to też dużo zależy od modelu, startem nie jestem szczególnie zainteresowany, wyślij jeszcze ewentualna cenę na PW :D bądz maila, wraz ze zdjęciami :D może jednak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...