Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witorrr98

Pytanie odnośnie kart graficznych nowej generacji.

Polecane posty

Witam.Otóż za jakiś czas o ile się nie mylę do sklepów trafią karty z serii RTX.Jako, że skłaniam się do kupna nowej karty graficznej.Moje pytanie brzmi tylko czy karty z serii GTX 1080 stanieją i o ile szacunkowo?Pewnie nie tylko ja zadaję sobie to pytani, dlatego założyłem ten temat, aby trochę podyskutować i zaczerpnąć opinii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też 2 pytanie.Jako, że oglądam się za nową kartą graficzną, chciałbym sobie fundnąć taki sprzęt, który będzie w stanie każdą gierkę na dzień dzisiejszy odtworzyć w full HD na ultra i jakoś te 60 klatek trzymać w najbardziej wymagających tytułach.Jednocześnie chciałbym mieć jakiś zapas na parę lat, żeby nie musieć się przejmować wydajnością tego komponentu na przyszłość.

Zastanawiałem się nad zakupem karty GTX 1080 X Gaming 8 GB.Myślę, że będzie najodpowiedniejsza, jednak, jeśli macie jakieś propozycje, to chętnie przeczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zasilacz Corsair RM 550X

Procesor Intel Core i 5 4460, który najprawdopodobniej nie wyciśnie z karty wszystkiego, jednak jego też zamierzam zmienić, kiedy tylko finanse mi pozwolą, do tego jakaś płyta główna dochodzi więc to też wliczam.

8GB RAM.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej uzbierać więcej kasy i od razu wymienić wszystko? Przy i5 4460 GTX 1080 będzie się dość srogo nudzić, 8 GB RAM-u też nie pomaga. Wg mnie lepiej zrobić jeden a porządny upgarde - i może już pójść w nowe karty (np. RTX 2070, która niemal na pewno będzie wydajniejsza od GTX 1080).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, witorrr98 napisał:

Otóż za jakiś czas o ile się nie mylę do sklepów trafią karty z serii RTX.

Wysyłka preorderów rusza 20 września.

16 godzin temu, witorrr98 napisał:

Moje pytanie brzmi tylko czy karty z serii GTX 1080 stanieją i o ile szacunkowo?

Gdyby kart nie było zbyt wiele, to sklepy pewnie by zrobiły jakieś spore obniżki. Problem w tym, że Nvidia naprodukowała Pascali w związku z boomem na kopanie kryptowalut, a teraz muszą te karty jakoś sprzedać - więc pewnie nieprędko czekają nas obniżki cen RTXów oraz GTXów.

 

Jaką kartę masz obecnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...