Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Z tego co się orientuję to niestety takiej możliwości nie ma. Pozostaje Allegro lub np. Good Old Games (taki serwis ze starymi grami do kupienia, płaci się w dolarach).

@DOWN

Czyli jednak się pomyliłem. W sumie dobrze.

Edytowano przez Aiden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej nie mozna. Mozna kupic antologie - tzn F1, F2 i F:Tactics za 15 zł w jednym pakiecie. Jest w pudełku dvd z napisem "zapoznaj się z legendarną serią!" Czy coś w tym stylu. W dziale z klasykami zazwyczaj. W Empiku, Saturnie, Mega Avansie, Media Markcie i kazdym szanującym się sklepie z grami.

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle poszukiwanie klasyków zaczynam od Empik/Media Markt/Saturn, potem znajomi ew. Allegro (W taki sposób ostatni zdobyłem Half-Lefe'a. Tak, "JEDYNKĘ" :biggrin:) . W żadnym z 'szanujących się sklepów Fallouta nie widziałem, więc postanowiłem zapukać do forumowej braci z prośbą o pomoc. Kumpel mi niedawno opowiadał, że "ściągnął z takiej jednej strony". Nie wiem tylko, na ile legalna była to strona...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągał to raczej nielegalna, chyba, że to była strona producenta w co wątpię, bo np. starego Wolfensteina można tylko ściągać ale za pieniądze, oczywiście ze strony producenta, a cena jak pamiętam to przeliczjąc na złote 14 lub 16 zł. Musisz po prostu dobrze poszukać tego paka w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On na bank jest, po prostu pewnie nie zauważyłeś go. Nie wiesz może jak wygląda.

Masz tutaj link, żebyś wiedział czego szukać:

http://www.gram.pl/gra.asp?id=225

Z tego co widzę, to się trochę pomyliłem co do ceny i nazwy. Nazywa sie Fallout Saga i kosztuje 20, nie 15 zł.

Jednak jak widać gra jest do dostania i to w godziwej cenie (3 gry+ duzo materialow dodatkowych) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W godziwej cenie to mało powiedziane jak na to co się tam dostaje :D Właśnie przeglądam sobie płytkę w celu przypomnienia. Naprawdę masa fajnych rzeczy. Są tam poradniki do każdej części, galerie z artami z każdej części i tapety. Mody dla każdej części. Muzyka w postaci mp3 z każdego Falla. I wreszcie najsmakowitsza rzecz; falloutowe opowiadania i gra planszowa Fallout Warfare. Podręcznik i gotowe do wydrukowania "karty" postaci. No i jeszcze demo Fallouta 1. Nie wiem w sumie po co ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sage Fallouta kupiłem przy jej premierze, jakieś 60 złoty za które dostałem wielki fioletowy box (szerszy niż te standardowe) z DvD-boxem które teraz za te 20 złoty można dostać i wydrukowana gruba instrukcja do wszystkich 3 części (148 stron). To chyba wszystko co tam było. Ale i tak największą frajde zawsze sprawiało mi ten wielki box z mordą Marcusa i Przywódczyni Wioski na plecach :biggrin:

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kiedy ja to kupowałem, jakieś 5-6 lat temu, nikt nawet nie podejrzewał że 3 powstanie z ramienia Bethesedy. Coś było o Van Burenie słychać i tyle. Więc ta koszulka to tak nie od tego zestawu. Ale koszulke mogli dać, choćby z vault-boyem.

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niby Beta to kompletnie co innego niż obecny Fallout 3. Ale jeśli mowa o mrocznym klimacie... Gdy nasza postać rozmawia z traperami (F2) i mówi że jej mama to robiła najleprze szczury na świecie to się jakoś cieplej na sercu robi, fakt że sam pomysł jest chory...

Ten cynizm i ponurość obu pierwszych Falloutów (Tactics właściwie też) to w zasadzie główny magnes który mnie do nich przyciąga. I właśnie takiego klimatu brakuje mi w większości dzisiejszych cRPG. Z wyjątkiem chlubnego, brudnego i brutalnego Wiedźmina . :thumbsup::thumbsup:

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak uwazasz? mysle ze silniczek morka bez problemu by sobie poradzil. ja nawet tak mysle ze ten fall 3.5 moglby byc w izo z mozliwoscia patrzenia z pierwszej osoby walka na tury a gdyby ktos celowal w jakas czesc ciala wskakiwal by tryb pauzy z fallouta 3 ktory ma potencial ale zostal slabo wykorzystany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak choćby nie można zrobić Falla w izo... do dziś zachodzę w głowę, że grupa zapaleńców nie skończyła bety 3 ( bo na izo w f3 w formie moda nie można liczyć, ponieważ byłoby to za skomplikowane)

To nie powinno być raczej skomplikowane. Nawet w normalnej grze można kółkiem myszy odjechać na dość dużą odległość od postaci. Prawie jak izo. Wystarczy dodać jeszcze trochę tego oddalenia, zmienić nieco sterowanie i interfejs. No i mod gotowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to nie wiem. jak do tej pory nigdy nie natrafiłem na wypowiedź, że fajnie było by zrobić takiego moda. Twój pomysł jest pierwszy :icon_mrgreen: Ci co by chcieli, żeby gra tak wyglądała nie mają umiejętności, a ci którzy je mają nie interesują się tym. Nie wiem czemu tak jest, nie mam pojęcia. Ale faktem jest, że powstają mody zmieniające widok w grach. No to pomyślałem, że i tu się da.

Swoją drogą co jest takiego złego w FPP? Co sie tak uczepiliście tego rzutu izometrycznego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym falloucie też nie ma na co liczyć na rzut izometryczny (jakikolwiek by on nie był). Betha zaraz by się oburzyła i zabrała projekt Obisidianowi. FPP musi być z względu na konsolowców. Kurna.... jak się zastanowić to jestem 100% pewien że F3 byłby conajmniej 3x leprzy gdyby był robiony jako exclusive PC, nawet przez Bethe. Może dzięki temu również nie krzaczyłby sie tak bardzo.... Chociaż akurat to wynika z Oblivionowatego silnika który jest NIESAMOWICIE czuły na wszelkie zawirowania w kompie. Oblivion średnio wyłącza mi się po 25 minutach. Niemal z zegarkiem w ręku....

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że chodzi tylko o to że stare Fallouty miały izo, a każde odejście od kanonu to samo zuo. Ja tam wolę immershun.

Wcale nie!.. zresztą wyobrażasz sobie jakby zrobili takie diablo w FPP ? albo Wowa jako symulator ? Albo nfsa w izo ? Nie? No właśnie...

Na takiego moda nikt nie wpadł wcześniej bo z rzutu izometrycznego trudno było by celować bez udziału V.A.T.S a granie w F3 korzystając tylko z V.A.T.S to hmm kiepski pomysł ale nie mówię że nie niemożliwy

Jeśli byłoby to w stanie powstać, to już taka modyfikacja by się ukazała albo by nad nią pracowali. Jednak wydaje mi się, że silnik graficzny i mechanika gry nie pozwala nad tak głęboką ingerencję, aby stworzyć izo... Zresztą jak widać po nowych grach to czasem nie odchodzi się od izo ( np D3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. To może tak. Jako, że uważam się za wielkiego fana... Nie... Maniaka:)... serii Fallout to wrzucę swoje 3 grosze. Fallout 1. Gra genialna choć liniowa. Ale ten klimat:). No i różne żarciki twórców. bardzo przyjemnie się grało. Fallout 2? Najlepsza z serii(przynajmniej wg mnie). Świetny klimat i... no wszystko tam było świetne:P. Fallout Tactics... Cóż. Dla mnie to było świętokradztwo i totalna bezczelność. Ale zagryzłem zęby i zagrałem. Fallout 3? Nie wiem... Na moim sprzęcie się raczej nie dowiem...^^

PS.Przepraszam za chaotyczność owego posta. Nie mam weny. Napromieniowanie szkodzi na mózg:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...