Skocz do zawartości

Fallout (seria)


Gość CRD

Polecane posty

To je strzelanka brotherhood of steel cośtam..... to zupełnie nie Fallout 3 :P

Ten shit, który wyszedł na PS2, powinien byc spalony na stosie. To na niego zostały przeznaczone fundusze, za które miał bys stworzony Fallout 3. Nie wiem, co za debil wpadł na taki pomysł, ale jak go dorwę, to zrobię mu krzywdę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Widziałem filmik przedstawiający Brotherhood of Steel. To kupsko jest tak żałosne, że za samo nadanie mu nazwy nawiązującej do Fallouta pomysłodawcom należy się tydzień smażenia żywcem nad ogniskiem. Chociaż wydaje mi się, że to i tak za mała kara. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość COBRA
Taaa, niech się pocałują z tym Brotherhood-em. Dali tyłów i teraz myślą że nadrobią to jakimś marnym badziewiem. Ja czekam na Fallouta 3, którego wyjście jest coraz bardziej prawdopodobne, RADUJMY SIĘ BRACIA :D:D:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...)RADUJMY SIĘ BRACIA :D:D:D

Tam od razu nie bądźmy tacy samolubni :D. Radujmy się bracia i siostry - bo uważam, że :D NAWET :D kobiety/dziewczyny znają ten wielki tytuł i z niecierpliwością czekają na jego nieuniknioną kontynuację...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Jeśli teraz mamy sie radować z powodu większych szans na ukończenie Fallouta 3, to ciekawe jaka radość będzie panowała gdy się okaże, że Fallout 3 naprawdę wyjdzie? A w dniu premiery to dopiero będzie się działo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Każda chwila, która przybliża nas do Fallouta3 powinna być czczona :D Rzeczywiście będzie niezły kocioł gdy F3 ukaże się w sprzedaży. A jaki będzie kocioł jeżeli gra (TFU, TFU, TFU, TFU, TFU, TFU, TFU, TFU) zawiedzie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

A jeśli po premierze Fallout 3 okaże się świetną gierką, to zachwyt będzie nie do opisania. Po prostu globalny orgazm. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kika milionów osób naraz przeżyje uniesienie :D czy nasza planeta to wytrzyma ? czy zdążymy do schronu ? czy atomy trafiom tam gdzei mają ? cóż tego doewiemy się po premierze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość COBRA
(...)RADUJMY SIĘ BRACIA :D:D:D

Tam od razu nie bądźmy tacy samolubni :D. Radujmy się bracia i siostry - bo uważam, że :D NAWET :D kobiety/dziewczyny znają ten wielki tytuł i z niecierpliwością czekają na jego nieuniknioną kontynuację...

Ups :oops: no rzeczywiście sam znam 2 dziewczyny które grały w Fallouta :D także RADUJMY SIĘ BRACIA I SIOSTRY :D

Każda chwila, która przybliża nas do Fallouta3 powinna być czczona :D Rzeczywiście będzie niezły kocioł gdy F3 ukaże się w sprzedaży. A jaki będzie kocioł jeżeli gra (TFU, TFU, TFU, TFU, TFU, TFU, TFU, TFU) zawiedzie. :D

Dobrze ześ to wypluł, bo bym Ci chyba to z gardła wyjął. Wogóle nie dopuszczam takiej możliwości :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Globalny orgazm ?? Hehehe - myślcie co chcecie, ale na myśl od razu przyszedł mi jakiś kolejny dodatek do SIMSów (SIMS: GLOBALNY ORGAZM) :D

Wg. mnie momentem ciut lepszym od samego momentu sprzedaży byłby moment OFICJALNEGO ogłoszenia FALLOUT 3 - premiera w Polsce już np. 29 czerwca :D To by była chwila euforii - nareszcie jest - oficjalnie - mniam...

PS: Momentem od momentu byłby moment :D hmmmmm :D Ciiiii...

PS2: "Dobrze ześ to wypluł, bo bym Ci chyba to z gardła wyjął" - :D ekhem... lepiej, żeby zostało w środku, a nie zostało wyjęte na zewnątrz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość COBRA
(...)PS2: "Dobrze ześ to wypluł, bo bym Ci chyba to z gardła wyjął" - :D ekhem... lepiej, żeby zostało w środku, a nie zostało wyjęte na zewnątrz :D

No tyz prowda, :D ale to przynajmniej odpukać i mieć nadzieję że nic i nikt nie zawiedzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość YattaMan

Od dawna już nie "siedzę" w grach komputerowych, ale w sieci znalazłem parę screenów z F3. Byłby ktoś na tyle miły i wyjaśnił mi, co się dzieje z ta grą ? Mają ją zamiar wydać, czy jak zwykle kasa zabiła dzieło sztuki ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Z Falloutem3 sprawa wygląda tak, że na początku miało go nie byc, potem wyszła sprawa, aby jakieś inne studio przejęło "prawie" skończonego fallouta. Teraz oczekujemy w nadziei, że coś sie ruszy i będzie fajnie... Chyba tak wygląda sprawa - przynajmniej ja nic więcej nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na Fallout 3. Ta gra po prostu musi wyjść, inna ewentualność jest niemożliwa.

Ten shit, który wyszedł na PS2, powinien byc spalony na stosie. To na niego zostały przeznaczone fundusze, za które miał bys stworzony Fallout 3. Nie wiem, co za debil wpadł na taki pomysł, ale jak go dorwę, to zrobię mu krzywdę...

Tylko co by z nimi zrobić :?: Spalić rzywcem :?: Ukrzyżować :?: Nadziać na pal :?: Tak, chyba to ostatnie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globalny orgazm ?? Hehehe - myślcie co chcecie, ale na myśl od razu przyszedł mi jakiś kolejny dodatek do SIMSów (SIMS: GLOBALNY ORGAZM) :D

Ciekawy pomysł. Do premiery sims2 jeszcze trchę czasu więc wszystko się może zdarzyć :)

A wogóle na F3 czekam jak inni, a nawet bardziej, bo to była pierwsza dobra gra, którą jak dali do CDA to nie musiałem się wkurzać, że wymaga akceleratora gfx.

BTW

Jak grałem w simy moja rodzina nazywała się Fallout. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zajcew

Ok, oto najpelniejszy obraz obecnej sytuacji Fallouta 3 jaki udalo mi sie zdobyc:

Ostatnia wzmianka na temat F3 pojawilasie jakis miesiac temu podczas spotkania udzialowcow Interplay. CEO Interplaya, Harvey Cean potwierdzil wtedy ze Iply wyda Fallout 3, ale jego stworzeniem zajmie sie "externla studio" czyli studio developerskie nie nalezace do Iplay (bo tez i jakie studio mialo by sie tym zajac, skoro BIS zostalo zamkniete?)

W swiatku fanow Fallouta natychmiast pojawily sie spekulacje dotyczace owego "external studio", wymienano 4 firmy ktore mogly by sie tym zajac.

1. Bioware - nie trzeba chyba nikomu przedstawiac?

2. Troika Games - studio skladajace sie z bylych pracownikow BIS, odpowiedzialne za genialne "Arcanum: Of Steam Works And Magick Obscura", obecnie pracujace nad "Vampiere The Masquarade: Bloodlines"

3. Obsidian Entertainment - studio rowniez skaldajace sie z bylych pracownikow BIS, obecnie pracujace na zlecenie Bioware nad "Star Wars Knights of the Old Republic 2: the Sith Lords"

4. Silver Style Entertainment - niemieckie studio obecnie pracujace nad "The Fall: Lost Days of Gaia", swego czasu bardzo zainteresowane przejeciem praw do Fallouta.

Jak na razie zadna z tych firm nie zostala oficjalnie potwierdzona jako developer F3, choc w tej chwili najbardziej prawdopodobny wydaje sie byc Obsidian. Harvey Cean w trakcie wspomnianego spotkania udzialowcow wspomial o checi bliskiej wspolpracy z Osidian, nie wspomnial jednak nad jakimi tytulami.

Jesli chodzi o F3 to chyba na razie tyle, ale warto rowniez zobaczyc jak sprawy wygladaja w samym Iplayu, a wygladaja fatalnie. Firma stoi na granicy bankructwa, ceny jej akcji wciaz wachaja sie w okolicy 5 centow za akcje i brak jakich kolwiek widokow na przyszlosc (brak pewnych komercyjnie tytulow). Olbrzymie dlugi, brak pieniedzy na pensje dla pracownikow a nawet na zaplacenie czynszu za biura (przez pare dni Iplayowi grozila eksmisja), oraz ciagle ciaganie sie po sadach (glownie z Atari) zmusily Iplay do sprzedania swoich najbardziej wartosciowych i dochodowych tytulow, czyli do pozbycia sie praw do gier opartych na D&D. ZADNA gra z serii Baldurs Gate (nawet konsolowe Baldurs Gate: Dark Alliance bedace wlasna produkcja Iplay) juz do firmy nie nalezy. Iplay ma co prawda w zanadzu kilka wartosciowych tytulow (Fallout, Eartworm Jim, Kingpin, Descent) i ogloszono ze WSZYTKIE one zostana wykozystane w nadchodzacych grach Iplaya, pytanie jednak powstaje: skad Iplay wezmie na to wszystko chajc? Zaden ze wspomnianych tytulow nie jest w zaawansowanej fazie produkcji, na razie sa tylko plany.

Podsumowujac: Jezeli wogole F3 ma powstac, to moze sie to stac na dwa sposoby:

1. Interplay banktutuje, prawa do Fallouta (wraz z prawami do innych iplayowskich gier) zostaja wyprzedane. Ktos kupuje Fallouta i robi Fallout 3.

2. Iplay jakims cudem nie bankrutuje, zleca stworzenie F3 jakiemus "external studio". Czy starczy na to pieniedzy? Nie mam pojecia.

Jak wiec widzice szanse na F3 sa, ale nie specjalnie duze. Trzeba miec nadzieje...

Co do "globalnego orgazmu" to nie przesadzalbym. Fallout jest tytulem niszowym, skierowanym do waskiego grona odbiorcow. Tzw "fanbase" fallouta jest bardzo aktywny i fanatycznie oddany swojemu ukochanemu tytulowi, lecz rowniez niestety nieliczny. Dosc powiedziec, ze ani pierwszy ani drugi Fallout nie sprzedaly sie w jakiejs oszalamijajacej liczbie, tu tez trzeba upatrywac przyczyn dla ktorych tak dlugo zwlekano z rozpoczeciem prac nad F3 (przypomne ze F2 to rocznik 1998). Dlatego tez gdy F3 jednak faktycznie sie pojawi raczej nie odniesie jakiegos spektakularnego sukcesu komercyjnego. Oczywiscei bede pierwszym ktory ustawi sie w kolejke do sklepu po nowego Fallouta i wierze, ze wielu z was tez tak postapi, ale o "globalnym orgazmie" bym raczej nie mowil. :)

PS. Sorry za brak Polskich liter, ale cos mi sie zkaszanilo z klawiatura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zajcew
Czemu nikt nie piomyślał aby fani zrobili zżutkę na interpaya i produkcje fala ???

Myslisz, ze o tym nie pomyslano? No setkach forow poswieconych falloutowi pojawil sie ten pomysl. Ale produkja gry wymaga kilku milionow dolarow, watpliwe aby tyle udalo sie zebrac. Ponadto wyobrazasz sobie pod jaka presja byli by developerzy? Gdyby okazalo sie, ze gra nie spelnia wymagan (wysrubowanych juz w tym momencie do niemozliwosci) zostali by zlinczowani. :)

Ponadto kwestia organizacyjna: cocstalo by siez kasa, gdyby projektu nie udalo sie doprowadzic dokonca,wielu pewnie by rzadalo odlicznia wplaty od ceny ich kopi gry itp. Ogolnie rzecz biorac akcja raczej nie do przeprowadzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !!TUREK!!

Ja tylko napisze że CHCEM FAlloUtA 3 ALE JUŻ!! :)

dzięki CDA odkryłem tę giere i znam 1 i 2 na pamięć teraz chcę 3 i już tak chcę od ponad 2 lat :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Co do "globalnego orgazmu" to nie przesadzalbym. Fallout jest tytulem niszowym, skierowanym do waskiego grona odbiorcow. Tzw "fanbase" fallouta jest bardzo aktywny i fanatycznie oddany swojemu ukochanemu tytulowi, lecz rowniez niestety nieliczny. Dosc powiedziec, ze ani pierwszy ani drugi Fallout nie sprzedaly sie w jakiejs oszalamijajacej liczbie, tu tez trzeba upatrywac przyczyn dla ktorych tak dlugo zwlekano z rozpoczeciem prac nad F3 (przypomne ze F2 to rocznik 1998). Dlatego tez gdy F3 jednak faktycznie sie pojawi raczej nie odniesie jakiegos spektakularnego sukcesu komercyjnego. Oczywiscei bede pierwszym ktory ustawi sie w kolejke do sklepu po nowego Fallouta i wierze, ze wielu z was tez tak postapi, ale o "globalnym orgazmie" bym raczej nie mowil.
Tylko, że ja nie mówiłem tego z myślą o wszystkich graczach na świecie. Miałem raczej na myśli fanów Fallouta, których pełno na całej (lub prawie całej) planecie. Czyli pojęcie "globalny orgazm" określa raczej zasięg działania magii Fallouta. :) A FO 3 jest tak oczekiwany, ze napewno wielu osobom podskoczy ciśnienie na wiadomość o premierze naszej ukochanej gry. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...