Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Nie, to nie wina modów, sprawdziłem

Udało mi się obejść problem z pomocą konsoli, ustawiłem sobie po prostu te umiejętności ręcznie na takie wartości jakie miały, więc powiedzmy że problem rozwiązany

EDIT: Jakby ktoś miał kiedyś podobny problem to znalazłem powód - jest to kara otrzymywana po znalezieniu się w obszarze rażenia granatu błyskowego (Flash Bang)

Tylko pewnie przez jakiś bug nie ustępuje po pewnym czasie. A rozwiązanie, które znalazłem to:

player.forceav nazwaumiejętnościpoangielsku poziomjakichcemymieć, np. player.forceav guns 100

Edytowano przez TheGhost9919
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej spory patch z numerkiem 1.3.45 jest teraz dostępny jako beta dla chętnych.

New Features

  • New ambient occlusion setting, HBAO+
  • New weapon debris effects (NVIDIA cards only)
  • Added status menu for settlers in your settlements (przykład)
  • Added ability to rotate an object you are holding with left/right triggers and pressing down on left thumbstick lets you switch the rotating axis
  • Improved "ESDF" keys remapping support while in Workshop mode

Gameplay Fixes

  • General memory and stability improvements
  • Improved performance when looking through a scope
  • Fixed issue where player could warp to a different location when aiming
  • Companions can no longer get stuck with radiation poisoning
  • Fixed an issue where Vault 81 residents would not dismember correctly
  • Big Leagues perk now displays calculated damage correctly
  • Fixed issue with third person camera not displaying properly after exiting certain crafting stations
  • Fixed an issue where subtitles would occasionally not update properly
  • Effects will properly be removed on companions when items are unequipped
  • MacReady?s Killshot perk now calculates headshot percentages properly
  • Fixed an issue with NPCs getting stuck in Power Armor
  • Fixed a rare issue with companions getting stuck in down state
  • Second rank of Aquaboy now calculates properly
  • Fixed an issue with resistance not always lowering the damage correctly when added by mods
  • Enabled number of characters available when renaming an item (XB1)
  • Fixed issue with player becoming dismembered while still alive
  • Robotics expert is now usable in combat
  • Stimpaks can now be used on Curie after the transformation
  • Playing a holotape found in wilderness while switching point of view no longer causes the screen to blur or controls to be locked

Quest Fixes

  • Fixed an issue with "Taking Independence" where the minutemen remaining from the battle against the Mirelurk Queen would not gather in the Castle
  • Fixed an issue where invulnerable characters would get stuck in combat
  • Fixed an issue where Preston would send player to a settlement instead of a dungeon as part of a Minutemen quest
  • Fixed an issue where Synths could attack the Castle while the player was friends with the Institute
  • Fixed an issue where killing a caravan would leave a quest open
  • Fixed an issue where Dogmeat would stay at Fort Hagen after "Reunions" was completed
  • Fixed an issue where the player couldn't talk to Desdemona to complete "Underground Undercover"
  • Fixed an issue where the player could get stuck exiting the cryopod
  • Fixed an issue where the player could no longer get Preston as a companion
  • In "The End of the Line," fixed an issue that would prevent the player from killing the leaders of the Railroad
  • Fixed an issue with Minutemen quests repeating improperly
  • Fixed an issue where the player couldn't get back into the Railroad headquarters after being kicked out of the Brotherhood of Steel
  • After finishing "The Big Dig," fixed an issue where Hancock would no longer offer to be a companion or help with the "Silver Shroud" quest
  • Fixed an issue with obtaining the Dampening Coils from Saugus Ironworks before going to Yangtze
  • During "Unlikely Valentine," fixed an issue where the player could be blocked from entering Vault 114
  • In "Confidence Man," Bull and Gouger can now be killed
  • During "Taking Independence," fixed an issue that would prevent the radio transmitter from powering up
  • In "Human Error," fixed an issue where killing Dan would cause the quest to not complete properly
  • Fixed an issue with "Tactical Thinking" where leaving dialogue early with Captain Kells to reprogram P.A.M. could cause quest to not completely properly

Workshop Fixes

  • Fixed a bug that would cause settler counts to appear incorrectly
  • Fixed an issue that could prevent the player from setting up a supply line in settlements with a high population
  • Improvements to snapping pieces together while in Workshop mode
  • Fixed an issue that caused powered items to stop functioning permanently if its power source was ever removed
  • Player can now build workbenches in their Diamond City house
  • Building wires no longer uses up copper
  • Fixed issue with certain settlement attacks not generating properly
  • Fixed an issue with settlement happiness calculations
  • Settlers assigned to weapons stand will now stand next to it
  • Diamond City house now shows provided power
  • Repairing items will now correctly consume resources
  • Fixed an issue where companion would ignore commands at workshop locations
  • Fixed an issue with crops appearing destroyed after saving and reloading

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem łowczego i udaliśmy się do Liberatii. W tym momencie zaatakowało Bractwo. Więc absurdalnie- ja z syntkiem z instytutu, gonimy innego syntka, bractwo walczy ramię w ramię z Łowczym (który jest wrogiem Bractwa)... Dodam, że był ze mną Nick. Nomen omen syntek zbiegły instytutu.

Ej a mi się wydawało że Valentine

został akurat na umowę z jego pierwowzorem wyrzucony z Instytutu - po co by inaczej oryginał im pozwalał kopiować swoją istotę szarą do syntka jak nie po to żeby pomścić Jennifer Lands, siebie i wszystkie inne ofiary Winter'a. Mnie się wydawało to dość oczywiste że to musiała być umowa pomiędzy Instytutem a Valentine'm - człowiekiem

No i właśnie dlatego lubię "Fallout'a" 4. Absurd absurdów. Już mnie na dzień dobry śmieszy widok tej złodziejki Trashcan Carli w Sanktuarium - bo stoi w moim pancerzu wspomaganym który mi zwinęła z Red Rocket.

Już miałam multum kuriozalnych sytuacji w questach i poza nimi, ta gra jest jak jakiś cyrk.

Dla przykładu jak robiłam koniec gry dla Minutemenów i

niszczyliśmy Instytut to ja wzięłam ze sobą Valentine'a - wzięłam go bo on był bez frakcji, a Preston się wyłączył jako towarzysz z powodu fabularnego.

Jak tylko dostaliśmy się do Instytutu tak Nick wpadł w jakiś szał zabijania - strzelał do każdego nawet do naukowców do których pozostali nie chcieli strzelać. Jedna babka na którą Nick aka "elektronicny mordulec" polował od jakiejś minuty była już tak sfatygowana że kuśtykała na nogach. Chciałam żeby ją Nick zostawił w świętym spokoju, więc pobiegłam do celu misji.

Ta babka się chowała koło drzwi do celu w takim winklu ściany przed nim. Jak mnie zobaczyła tak było tylko "Aaaaa !!!" i zaczęła uciekać - prosto pod celownik Nicka. Potem było tylko bang bang i jej "Aaaah ..." słyszalne jak przechodziłam już do ekranu ładowania kolejnego pomieszczenia. -.-

Normalnie ręce mi opadły przy tym.

Strach się przyznać ale mi się bardzo podoba ta gra. Jasne następca Fallout'ów 1, 2 i NV to nie jest, ale o niebo lepsze niż 3 - co jest wystarczająco dziwne bo zakładałam że Bethesda odpali mi kopię tego tworu. A tutaj ? Cały czas się czuję jakby Bethesda sie kajała tą grą przede mną za to jak beznadziejna była 3-ka ...

Już same questy the Silver Shroud, Kid in a Fridge, Confidence Man, Long Time Coming, Blind Betrayal, Human Error albo the Big Dig były godne zapamiętania.

Ogólnie niby fabuła wydawała się być taka sobie, ale potem zaczęła się rozkręcać na dobre. No i po w trakcie gry nachodziły mnei refleksje typowo filozoficzne. A takie przemyślenia, cóż ostatnia gra jaka takie robiła było samo New Vegas.

No i towarzysze są lepiej napis ... wróć - w ogóle SĄ NAPISANI a nie jak w 3-ce było. Frakcje są dość dobre, chociaż czasami ich logika trochę kuleje.

Wielka szkoda że Bethesda nie zdziała jakiegoś menadżera wewnątrz gry dla osad.

Bardzo by mi się to przydało, bo mój dzień w Fallout'cie 4 zawsze zaczyna się od sprawdzania czy komuś coś się nie podoba w osadach. Miał ktoś problem z rozwalonymi wieżyczkami w Convenant'cie ?? Nie mogę ich zastąpić nowymi.

Edytowano przez eyvon14moutaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że na stronie głównej jeszcze nie ma wiadomości o nadchodzących DLC, więc śpieszę z wyjaśnieniami.

https://bethesda.net...e/2016/02/16/77

Wpierw zacznę od tego, że w związku z rozszerzonymi planami Bethesdy cena Season Passa wzrośnie z 30$ do 50$ na początku Marca. Oznacza to, że macie jeszcze czas do końca lutego by zakupić Season Passa po mniejszej cenie. Jest to forma podziękowania Bethesdy za wsparcie ich najnowszej gry. Wszystkie DLC mają być warte mniej-więcej 60$. Pierwsze duże DLC za 24,99$ będzie dostępne w maju. Na końcu postu informacje o GECK i reworku survival mode.

Teraz szczegóły. Oprócz zmiany ceny Season Passa ogłoszono 3 pierwsze DLC. 2 mniejsze i jedno większe, oczywiście przyjdzie więcej.

Automatron (Marzec, 9,99$)

Nowa mechanika i mała historia w tle. Zły mechanik puszcza w świat armię złych robotów uwzględniając nowego Robobraina. Gracz dostanie możliwość zbudowania własnego robota, dużo różnych opcji i elementów, choćby wybór głosu.

Wasteland Workshop (Kwiecień, 4,99$)

Dodaje pułapki na przeciwników, ujarzmianie bestii i napuszczanie ich na siebie lub mieszańców osady. Do tego dodaje nowe przedmioty do budowania osad.

Far Harbor (Maj, 24,99$)

Nowy obszar, stan Maine. Nick Valentine dostaje sprawę młodej kobiety i ukrytej kolonii androidówna wyspie Far Harbor, miejsce bardziej niebezpieczne niż Commonwealth przez wysoki poziom radiacji. Gracz wkracza w konflikt między androidami, Dziećmi Atomu i normalnymi mieszkańcami. Największy dodatkowy obszar stworzony przez Bethesdę. Oczywiście będą nowe frakcje, nowe osady, nowy sprzęt, nowe stworzenia i, miejmy nadzieję, lepsze dialogi.

Można się zapisać na zamkniętą betę dodatków. Bethesda na koniec dodaje, że wciąż będą wypuszczać darmowe aktualizacje.

Beth aktualnie testuje GECK i ulepszone survival mode. Te pierwsze dla niewtajemniczonych to Creation Kit, czyli narzędzie do tworzenia modów. Te drugie to rework najwyższego poziomu trudności gry. Twórcy mówią o dodaniu elementów, które wcześniej były kluczowe w hardcore mode w New Vegas - jedzenie, picie, sen, choroby, niebezpieczeństwo i więcej.

HALLELUJAH?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Do tej pory dodatki im wychodzą znacznie lepiej niż podstawowe wersje gry, ale ja na pewno nie kupię za premierową cenę. Poczekam do świąt, pewnie będą zniżki na Steamie jak zawsze.

Survival mode mogą sobie odpuścić, jak już w końcu wydadzą GECK modderzy zrobią to lepiej, już teraz powstają bardzo ciekawe mody, więc nie mogę się doczekać tego co ludzie zaczną robić mając do dyspozycji pełne narzędzia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłaby teraz bardzo dobra okazja do zakupu Season Passa gdy to jeszcze kosztuje 30$, a nie 50$. Jakiś hazard to jest, bo poziom nadchodzącego contentu nie jest nam znany, ale biorąc pod uwagę fakt, że ich poprzednie dodatki były lepsze niż podstawki, jestem gotów wydać te 120 złotych.

W sprawie survival mode, Beth sama powinna się starać o rozwój własnej gry i mnie cieszy, że się tym w ogóle zajmują. Jeśli dobrze im to wyjdzie, oznacza to mniej pracy dla moderów i więcej wolnego miejsca na inne mody. Szkoda jedynie, że przy okazji wyjawienia DLC nie podali jakiejś chociażby przybliżonej daty wydania tej aktualizacji i GECK.

Edytowano przez Koyuki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje? Nic się nie dzieje. F4 mimo wad mnie zadowoliło, Bethesda przyzwyczaiła mnie do tego, że dodatki wychodzą im znacznie lepiej niż podstawki, na ogół też dodatki są wymagane do wielu dobrych modyfikacji tworzonych przez fanów i inwestycja w jakąkolwiek grę Bethesdy często wielokrotnie mi się zwracała dzięki tym dodatkom i modom (pomijając może Obliviona, którego Shivering Isles ledwo ratowało). Grzmisz jakbyś nie rozumiał, że taka tendencja Bethesdy trwa od bardzo dawna i ktoś może lubić co się tobie nie podoba, a już nie daj boże dać tej grze 8 na 10 w bardzo popularnym czasopiśmie dla graczy.

W tym przypadku troszkę niesłusznie jest mówić o kupowaniu season passa w ciemno, bo znamy informacje o DLC i wiemy czego mniej-więcej można się spodziewać po Bethesdzie. To jeden z tych przewidywalnych developerów, który oprócz silnika wielokrotnie wykorzystuje w swoich grach te same pomysły lub schematy. Przykładowo jeśli Beth zapowiada duży nowy obszar w dodatku, najbardziej można się spodziewać czegoś na wzór Point Lookout lub Dragonborn. W kwestii dodatków, season passów i ceny tychże to bardziej czepiałbym się EA lub Warner Bros. Jeśli już mamy mówić, że "dzieje się co się dzieje", to zwalałbym winę na preordery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałem wcześniej, że kupowanie season passa to wciąż forma hazardu, szczególnie gdy zupełną niewiadomą są same dodatki. Przykładowo nie sądzę, by ktokolwiek kupił season passa do Arkham Knight wiedząc, ile contentu rzeczywiście te dodatki by wprowadziły, szczególnie po wcześniejszych doświadczeniach z dodatkami do serii.

Patrzę w miarę pochlebnie na season passa do F4 jedynie dlatego, że Beth już ujawniła przynajmniej część swoich planów na DLC i daje kilka dni/tygodni na kupienie ich wszystkich po niby okazyjnej cenie. Też z takiego względu, że doświadczenie z ich dodatkami zawsze miałem dobre. Zupełnie za to odradzam kupowanie season passa po zwiększeniu ceny. Wtedy to już poleciłbym czekać na steamowe promocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że regulaminowy "krótki odstęp czasu" między dwoma postami tego samego użytkownika minął, bo mam parę ciekawych informacji o F4 z ostatnich dni.

Primo, w wywiadzie Game Informera z Toddem Howardem oprócz paru słów na temat trzech nowych projektów Bethesdy pada kilka ważnych stwierdzeń w sprawie gry. W punktach i pomijając informacje o DLC, które już mamy z oficjalnego bloga:

- Nadchodzący rework survivalu jest efektem zrobionego przez Bethesdę game jamu, czyli małej rywalizacji pracowników Bethesdy w wykorzystaniu Creation Kita.

- Beta każdego DLC będzie trwała mniej-więcej miesiąc przed premierą by przetestować rzeczy, które mogą ostatecznie wejść w pakiet lub nie.

- Bethesda próbuje paru różnych rzeczy by zrobić z survivalu prawdziwy survival. Jedzenie, picie, sen i choroby to oczywistość, ale Beth próbuje jeszcze (przykładowo) zakazu manualnego zapisu gry i szybkiej podróży. Survival też będzie miał betę. Co najważniejsze, Todd przyznaje w wywiadzie, że poziom trudności w F4 opiera się na dużych ilościach HP, co najpewniej Beth spróbuje zmienić w reworku.

- To już moja spekulacja, GECK i survival ukażą się najpewniej w kwietniu. Bety wystartują pewnie na początku marca.

Secundo, informacje o nowym survivalu zdają się być w plikach gry według jednego z użytkowników reddita. Wszystko brzmi sensownie i zgodnie z tym co powiedział wcześniej Todd, acz należy pamiętać, że do premiery jest jeszcze miesiąc, wszystko może się w tym czasie zmienić.

- Przeciwnicy zadają więcej obrażeń i gracz też. To pewnie zamorduje walkę melee bez stealtha lub power armora. Perk zwiększający obrażenia w zależności od tego jak długo pozostaje się w walce. Kompas nie pokazuje przeciwników i mniejszy zasięg pokazywania lokacji.

- Brak manualnego zapisu i opcji szybkiej podróży. Dołączcie do Bractwa Stali i zacznajcie używać Vetibirdów.

- Jedzenie, picie, sen, choroby, antybiotyki do leczenia chorób od lekarzy i z craftingu. Jeśli zaniedbasz swoje zdrowie to zostaną zmniejszone statystyki, będziesz zmęczony i nawet będą ci zadawane obrażenia. Zmęczenie działa jak radiacja, ale zmniejsza liczbę AP.

- Amunicja waży, a kończyny same się nie naprawią. Towarzysze też sami się nie naprawią po walce i jeśli opuścisz ich bez leczenia, po jakimś czasie wrócą do domu.

- Lokacje resetują się rzadziej. Zdaje mi się, że w chwili obecnej czas resetu to 3 lub 7 dni, więc w survivalu to może być przykładowo miesiąc. Tyle czasu musiało minąć do resetu w Skyrimie.

Odpowiadałoby wam coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała errata: RPGCodex od dobrych paru lat nie jest forum, na którym przesiadują "głównie weterani erpegów", chyba, że za takowych uznamy fanbojów Obsidian itp osobników. A co do ostatniego miejsca dla F4 - jak zawsze u nich, głosują za KKKredits, a w rzeczywistości dziarzą w takie F4 aż miło. Jak ktoś nie wierzy to niech wejdzie na oficjalną grupę na stimie i sobie sprawdzi. Reasumując - :decline:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze były te krótkie filmiki, które wyjaśniały o chodzi w systemie S.P.E.C.I.A.L. smile_prosty.gif

Nic nowego pokazać Bethesda w tym mini dodatku nie mogła. To nie są trailery do dużych dodatków do F:NV, które klimatem po prostu miażdżą ten tutaj filmik o robotach i ich walkach.

Nie wiem czemu, ale dodatek przypomina mi trochę Old World Blues (też sporo robotów, ale tam były fajne robo-skorpiony), przy czym Moebius jest o wieeeeeeeeeele lepszą postaciom niż ten tutaj gostek w metalowym ubraniu z antenkami.

Na normalne DLC trzeba poczekać do maja. Wtedy zobaczymy co wg Bethesdy oznacza - duży dodatek.

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniasz głównego złego po raptem pięciu sekundach występu w trailerze, ale sam nie spodziewam się po Bethesdzie postaci, która dorównałaby Mobiusowi.

Też jest taka sprawa, że to nie jest duży dodatek, nawet według Bethesdy. Wprowadza jeden niby-krótki questline, trochę nowego sprzętu i zupełnie nową, acz rozbudowaną mechanikę budowania robotów. Podobnie z kwietniowym dodatkiem, na coś dużego nieszczęśliwie trzeba czekać do maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a to ten sam typ co w F3 jest? Coś na ten temat wiadomo? Sam system budowania robotów wygląda spoko, ale trochę mi już zaczyna odbiegać za bardzo od klimatów post-apo. Dalej czekam na tego nieszczęsnego GECK'a, a z tego co rozumiem to zostanie wydany dopiero w okolicach tego dużego DLC (czyli zdają sobie sprawę z tego, że gracze zapewne są w stanie stworzyć lepszy content)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GECK bym się nie spodziewał tak późno, tu byłbym nieco lepszej myśli. W kwietniu wydają jedynie mały dodatek skupiający się na osadach, więc wtedy też bym się spodziewał GECK i przerobionego survival mode (z czego pewne rzeczy już można znaleźć w plikach gry). IMO roboty wciąż bliższe Falloutowi niż kosmici.

Inna sprawa, Mechanik raczej nie jest ten sam, bo można go zabić w trójce. Ludzie spekulują, że to nowa postać wzorowana na złoczyńcy z radia o Silver Shroudzie lub dzieciak z F3, który kibicował tamtejszemu Mechanikowi w walce z królową mrówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem właśnie na PS Store i niespodzianka - widnieją 2 wejścia do Season Passa na wszystkie dodatki. Jeden kosztuje 209zł, a drugi... jest za darmo :D HE? Oczywiście czym prędzej kliknąłem kup i mam już dostęp do dlc przypisany do konta. Czyży ktoś się nieźle walnął i popełnił straszny błąd w sklepiku Sony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe forum. Tylko wielka szkoda, że BBCode nie działa. Mam parę nowinek.

Nowe Survival Mode ukaże się w przyszłym tygodniu jako beta. To pewnie będzie najważniejsza wieść. Przypominam, że rework według wcześniejszych doniesień (wyrwanych z plików gry, więc raczej to pewne) ma wprowadzić liczne zmiany w strukturze gry. Przede wszystkim Beth ogólnie zwiększa zadawane obrażenia by poziom trudności nie opierał się na "grubości" przeciwników i wprowadza system biologicznych potrzeb. Amunicja ma wagę, pasek AP też będzie mógł stać się czerwony wzorem efektu promieniowania na pasek HP, mogą zostać wyłączone manualne zapisy i szybka podróż.

Automatron się ukazał, ale wielu graczy miało problem (i wciąż może mieć) z instalacją na Steamie, tj. platforma zupełnie nie wykrywa dodatku. Beth nad tym pracuje, a tymczasem gracze mogą to w prosty sposób naprawić wchodząc w właściwości gry na Steamie. W panelu DLC wystarczy odznaczyć i zaznaczyć dodatek. Waży nieco mniej niż pół GB.

Pierwsze wrażenia (w tym moje) są na ogół pozytywne. Tak jak zapowiadano, historia jest raczej krótka (4-5 godzin i kilka możliwych wariacji, w tym jedna gdy nosisz odpowiedni kostium!), a budowanie robotów jest bardzo rozbudowane, więc dużo z tym zabawy. Cena jednak może być nieco zbyt wysoka na polskie warunki, więc spokojnie można pominąć i poczekać na przecenę.

Edytowano przez Koyuki
Powód edycji? Co to robi jestem ciekaw. Pewnie nic. EDIT: a jednak coś to robi!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2015o14:08, Lord Nargogh napisał:

Quetz - dla mnie gra z turową walką w której każdy przeciwnik jest w stanie przejść całe pole bitwy i dojść do Ciebie w ciągu jednej tury, w której broń zacina się co chwilę a grafika jest gorsza niż w Titan Queście sprzed 10 lat, przy jednoczesnie znacznie wyzszych wymaganiach sprzętowych, w której założenie pancerza nie zmienia wyglądu postaci, a jedynie zmiana ubrania to robi, to niegrywalna kaszanka. Fallout 1 jest dużo bardziej dopracowany i przemyślany niż Wasteland 2.

Fallout 1 jest też dużo bardziej dopracowany i przemyślany niż Fallout 4. Co tak wygodnie ominołeś.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój znajomy pewnie nie spędził dłuższego czasu z grą przed zadaniem tego pytania. W samym Sanctuary i okolicach powinno być wystarczająco dużo przedmiotów i materiałów potrzebnych do rozbudowy osady dla Sturgesa i ferajny.

Każdy przedmiot ma jakieś znaczenie i może być materiałem, nawet jakaś puszka lub poduszka. Materiały potrzebne do zrobienia łóżek to drewno i tkanina. Drewno nie powinno być problemem, wystarczy rozebrać parę drzew wokół Sanctuary. Tkaninę możesz mieć z takich przedmiotów jak poduszki, ubrania (wyrzuć ubrania na podłogę i przerób je w UI budowania osady) lub przedwojenne pieniądze.

Do tego kilka małych porad. Za jednym z domów we wschodniej części Sanctuary jest piwnica, w której można znaleźć parę fantów. Na wschód i zachód od Sanctuary można znaleźć małe grupki bandytów, którzy też mogą mieć parę fantów. Do zaliczenia zadania z rozbudową obrony osady wystarczy zbudować jedną podstawową wieżyczkę i 3 posterunki strażnicze. Jedna osoba może obsługiwać 3 posterunki i jeśli przypiszesz ją do jednego, powinna zostać automatycznie przypisana do pozostałych wolnych posterunków.

Edytowano przez Koyuki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory olewałem Fallouta 4. Jednak dzisiaj przypadkowo obejrzałem filmik z Survival Modem zrobionym ostatnio przez Bethesdę i aż podskoczyłem na krześle. Właśnie na to czekałem - wreszcie jakaś gra postapo która weźmie poważnie kwestie przetrwania. W F3 można było to naprawiać modami ale nie były one doskonałe i czasem psuły balans. Tutaj wygląda to bardzo zachęcająco.  Prawdopodobnie i tak jej nie przejdę do końca tak jak Skyrima (Bethesda kiepsko robi fabułę i questy) ale przynajmniej jest dobry powód by powrócić na pustkowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...