Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Colin McRae Rally (seria)

Polecane posty

Gość Paweł007

Gdzie ty to przeczytałeś?! Colin 4 nie na pecety? Toż to absurd. Nie tylko nie to... Najlepsza rajdówka jaka wyjdzie nie na PC-ty. Czas sprawić sobie konsole? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sZykuj sznurek :twisted: Na www.gry-onlne.com.pl dziennie jest bardzo dużo newsów i tam było o jakiejś rajdowej grze na PC i tam pisało że ona ma szanse być najlepszą bo Colin 4 nie będzie wydany na PC-ta :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie moovmy o czasci 3, bo jak dla mnie to cos im nie wyszlo!! Ciesze sie tylko ze szybko sie jej pozbylem z mojej polki. Oczywiscie innym sie moglo podobac ale mnie takie rozwiazania nie pasowaly.

Poza tym mam nadzieje ze Codemasters pojdzie w te lepsza strone tym razem i uczac sie na bledach wyda najlepsza rajdowke przyszlego roku!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sZykuj sznurek :twisted: Na www.gry-onlne.com.pl dziennie jest bardzo dużo newsów i tam było o jakiejś rajdowej grze na PC i tam pisało że ona ma szanse być najlepszą bo Colin 4 nie będzie wydany na PC-ta :cry:

Co?! A więc to prawda? NIEEEE! Może jednak Codemasters zmienią zdanie i jednak wydadzą Colina 4 na PC... Może po prostu tylko na początku wydadzą na konsole, a później zrobią konwersję na PC-ty? Oby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie moovmy o czasci 3, bo jak dla mnie to cos im nie wyszlo!! Ciesze sie tylko ze szybko sie jej pozbylem z mojej polki. Oczywiscie innym sie moglo podobac ale mnie takie rozwiazania nie pasowaly.

Poza tym mam nadzieje ze Codemasters pojdzie w te lepsza strone tym razem i uczac sie na bledach wyda najlepsza rajdowke przyszlego roku!!

masz racje stary jak w morde strzelił, trzecia cześć to abolutne nieporozumienie, wiele niepotrzebmych rozwiązan, nieco skiepszczony model jazdy i proste trasy nie wymagające wielkie wysiłku manaulanego. Czwartasłona to wielki come back Cilna MC Rae i developerów odpwiedzialnych za ten tytuł, nawrócenie totalne. Fizyka jazdy lepsza niż 2, czy 3 odsłonie gry(to najmocnieszy element gry), niesamowite os-y, pagórkowate wzgórza, koleiny, zrónicowane nawierzchnie po których przyjdzie nam jeżdzić są piekne wydesignowane, jestem pod wielkim wrażeniem. Oby tylko czwarty Colin pojawi się na PC. Zobaczycie to zupełnie inna gra niż trójka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze to bedzie inna gra niz 3, byle to nie byla taka sama zmiana jak w stosuku 3 do 2 bo inaczej nawet na gre nie spojrze.

Ale z tego co tu slychac new Colin zapowiada sie swietnie, oprocz tego ze nie bedzie g na PC-ta :x :x :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xboxie jest to już od paru miesięcy, na PC dopiero w kwietniu. Będą jakieś ulepszenia? I nie mam tu na myśli podbitej rodzielczości (nawet to czasami okazuje się przy konwersjach fikcją)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, ze ma znacznie podnieść się realizm (bardzo szczegółowy i długi test nowych części, kilkanaście rodzajów opon i nawierzchni).Zdaje się będzie też można wybrać sobie samochód, którym będziemy się ścigać (wybór dostępny we wszystkich trybach).Pojawi się też możliwość całkowitego rozbicia samochodu.Po screenach widac, ze grafika będzie b.dobra. Colin 3 niezbyt mi sie spodobał, ale wierze, ze "czwórka" będzie hitem :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością Colin McRae Rally 4 będzie najlepszą częścią z całej serii.

To co widziałem na Xboxie wywołało u mnie pozytywne emocje!

Ścigamy się również już nie tylko ?wymuszonym? Fordem Focusem, ale jakimkolwiek modelem samochodu!

Gry z grupy symulacji/wyścigów są najlepiej sprzedającymi się na konsolę Playstation 2 i to głównie one kreują wysokość sprzedaży. Stąd autorzy, w tym przypadku Codemasters, koncentrują się na czerpaniu zysków głównie z tej konsoli, a dopiero później myślą nad ewentualną konwersją na PC-eta. Przykre, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwórce jest wiele istotnych zmian!

Wreszcie firma Codemasters pozostawiła nam wybór ? od nas zależy, jakim samochodem weźmiemy udział w mistrzostwach. Jak sami widzicie, to pierwsza duża zmiana w stosunku do poprzedniej części serii. Oznacza to wielkie pożegnanie z Fordem Focusem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w momencie wyboru Citroena Xsara wcielamy się w rolę Colina McRae, gdy zaś wybierzemy inny pojazd, tworzymy własny team.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwórce jest wiele istotnych zmian!

Wreszcie firma Codemasters pozostawiła nam wybór ? od nas zależy, jakim samochodem weźmiemy udział w mistrzostwach. Jak sami widzicie, to pierwsza duża zmiana w stosunku do poprzedniej części serii. Oznacza to wielkie pożegnanie z Fordem Focusem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w momencie wyboru Citroena Xsara wcielamy się w rolę Colina McRae, gdy zaś wybierzemy inny pojazd, tworzymy własny team.

Ta wiadomość ucieszyła mnie niezmiernie, ponieważ tego w trójce przeboleć nie mogłem (dlatego jej nie kupiłem).

Colin 4 zapowiada się cudwnie i mam nadzieję, że na tym ten cud się nie skoończy, byle była jeszcze realna no i wtedy mamy najlepsze WRC na rynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle

Colin 3 jest jedna z najlepszych scigalek na pecety.

Jak kupilem jedynke to bardzo mi sie podobala,

Kupilem dwojke i nie moglem uwierzyc swoim oczom, super grafika, wszystko jest extra. Kupilem trojke i jak o drugiej zaczalem grac to skonczylem dopiero o dziewiatej.

Jeszcze raz Colin 3 to swietna gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin 3 jest jedna z najlepszych scigalek na pecety.

Jak kupilem jedynke to bardzo mi sie podobala,

Kupilem dwojke i nie moglem uwierzyc swoim oczom, super grafika, wszystko jest extra. Kupilem trojke i jak o drugiej zaczalem grac to skonczylem dopiero o dziewiatej.

Jeszcze raz Colin 3 to swietna gra

Podaj jakieś konretne argumenty, bo ja nadal nie mogę się do niej przekonać, ale po to zaszedłem na ten topic, by ktoś może kiedyś mnie do niej zachęcił jakimiś konkretami na temat gry. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin McRae dociera na PC jak zwykle mocno opóźniony.

Osławiony Colin McRae Rally 04 już na konsoli Playstation 2 był nad wyraz udaną grą. Przede wszystkim przyniósł więcej trybów rozgrywki niż niedopracowany pod tym względem numer trzeci.

Na potrzeby gry wykupiono licencję umożliwiającą wykorzystanie około 20 różnych pojazdów. Są wśród nich takie wózki, jak Citroen Xsara, Subaru Impreza, Ford Focus, Mitsubishi Lancer Evo, Peugeot 206, MG ZR Super, Citroen Saxo, Ford Puma, Fiat Punto czy VolksWagen Rallye Golf.

Fajną ciekawostką jest garaż kierowcy, w którym każdy gracz może naprawić swój wóz bądź zadecydować o innych zmianach.

:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że realistyczny model uszkodzeń (umożliwiającycałkowite rozbicie pojazdu i nieukończenie całego rajdu) byłby rzeczą która mnie na pewno bardziej przykułaby do tytułu.

Wiem, gry komputerowe żądzą się swoimi prawami, ale przy uderzeniu z prędkością 100km/h w drzewko drzewko nie stoi dalej, a samochód jest tylko bez maski. Matrix czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin ma coraz mocniejszych konkurentów!

Jak spod ziemi wyrósł mu bardzo mocny konkurent - Richard Burns wziął się za tworzenie gry komputerowej!

Jak w tej sytuacji poradzi sobie dotychczasowy mistrz?

Widać że Colinowi już tak dobrze nie idzie w rajdach, oby to tylko nie odbiło się na nas graczach poprzez niekoontynowanie Serii! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Uważam, że realistyczny model uszkodzeń (umożliwiającycałkowite rozbicie pojazdu i nieukończenie całego rajdu) byłby rzeczą która mnie na pewno bardziej przykułaby do tytułu.

A grałeś w Rally Championship? Tam uszkodzenia są bardzo realistyczne (jak na 1998 rok). Jechałem kiedyś (po uprzednim zaliczeniu paru drzew)

z uszkodzoną chłodnicą, światłami ( nie miało by to durzego znaczenia gdyby nie noc), sprzęgłem i z uszkodzeniem 1 i 2 biegu. To była zabawa... Dojechałem po 45 minutach. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter

Wiem też kiedyś w to grałem, ale we wszystkim, pozostałym gra była nie najlepsza :(

Co do Colina to czekam z nadzieją, ale szczerze mówiąc nie sądzę aby gra mnie czymś zachwyciła. Obym się mylił :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...