Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Colin McRae Rally (seria)

Polecane posty

Nie podoba mi się ta gra. Dziko się jeździ' date=' trundo przewidzieć zachowanie samochodu (moze muszę poćwiczyć).

quote']

Trudno?! Trudno to było w Colinie 2, tu jest o wiele prosciej, a system jazdy jest zbyt arcadowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość śmieciaż juzek

KASZANA KASZANA KASZANA

dziś prawdziwych rajdówek już nie ma

po 3 dnia zabawy colin 3 do piachu

colin 2 sie teraz gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh :((( jak dla mnie colin3 to największy niewypał roku. Aż mi sie nie chce tłumaczyć dlaczego :( Fizyka jazdy kompletnie nie ta co w dwójce. Tylko 3 marnie ustawione kamery? (albo sie myle - jesli tak to mnie prosze oswiećcie). W dwójce miałem odległosć ustawioną manualnie prawie na maxa, prześwit itd. też wysokie i dalekie. Męczy mnie dlatego tak bliski widok zza samochodu. Grafika moze być. Ale oprawa audio.. tosh to samo ryczy o pomste do nieba. Odgłosy samochodów są żałosne. CMR2 pozostaje jak dla mnie królem rajdówek i basta. pozdro dla fanów colina - może 4 część bedzie tą moją wymażoną?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Mi się tam mimo wszystko nowy Colin nie podoba. Moim zdaniem za mało w nim zmian. Graficzka też mogłaby być lepsza bo rewelacyjna to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

Jak dlamnie pełna wersja jest [beeep]ista!!!!

Najlepsza gra rajdowa świata!!!!

Narazie przeszedłem na normal i hard ale very hard to już trochę gożej ale przechodzę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość śmieciaż juzek
Jak dlamnie pełna wersja jest [beeep]ista!!!!

Najlepsza gra rajdowa świata!!!!

Narazie przeszedłem na normal i hard ale very hard to już trochę gożej ale przechodzę:)

no właśnie i w tym problem że moża "przejść"(tup tup tup) w dwa wieczory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość śmieciaż juzek
Jak dlamnie pełna wersja jest [beeep]ista!!!!

Najlepsza gra rajdowa świata!!!!

Narazie przeszedłem na normal i hard ale very hard to już trochę gożej ale przechodzę:)

no właśnie i w tym problem że moża "przejść"(tup tup tup) w dwa wieczory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131
Jak dlamnie pełna wersja jest [beeep]ista!!!!

Najlepsza gra rajdowa świata!!!!

Narazie przeszedłem na normal i hard ale very hard to już trochę gożej ale przechodzę:)

no właśnie i w tym problem że moża "przejść"(tup tup tup) w dwa wieczory

Przeszedłeś na najtrudniejszym????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kierownicę Logitecha i skręca tylko w jedną stronę, pedały nie działają - ściągałem już patch ale on jest tylko pod demo

please help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor

Nie wiem czemu ale na kierownicy jakos zle mi sie gra. Treche dziwnie sie kieruje. W innych grach jest dobrze. A wlasciwie to nie dziala mi kierownica na kilku grach w XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se już bajnąłem noweho Colina. TE GRA TO PEŁEN WYPAS!!!!

I nie wieżcie minimalnym wymaganiom mi na PIII 450 256 MB RAMu GeFOrce2MX100/200 i na min opcjach grafiki podczas gry wogle nie haczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kierownicę Logitecha i skręca tylko w jedną stronę, pedały nie działają - ściągałem już patch ale on jest tylko pod demo

please help!

Musisz ustawić Gaz i Hamulec, Zakręty z cyfrowego na analogowy :) powinno pomóc i zdefiniuj sterowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beny154

Prawde mówiąc bardziej mi się 2 podobała. może była gorsza graficznie ale dało się w niej jeździć a tu tak rzuca(przynajmniej w demie)że się grać nie da. nie postarali się mistrzowie kodu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hatysz

w 2 czesci colina brakowalo mi "tego czegos" ........... 3 czesc jeszcez bardziej mi nie podpasowala:( trudno dalej bede gral w 1 bo to dla mnie najbardziej klimatyczna i najwspanialsza rajdowka na swiecie.. nocne trasy..... po prosu w squelach nei bylo juz tego a na dodatek rally school.. pelen odjazd.... dla mnie colin 2 byl na 10 mi i na pulke... colin 3 jest na 5 min ....................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 czesci colina brakowalo mi "tego czegos" ........... 3 czesc jeszcez bardziej mi nie podpasowala:( trudno dalej bede gral w 1 bo to dla mnie najbardziej klimatyczna i najwspanialsza rajdowka na swiecie.. nocne trasy..... po prosu w squelach nei bylo juz tego a na dodatek rally school.. pelen odjazd.... dla mnie colin 2 byl na 10 mi i na pulke... colin 3 jest na 5 min ....................

Mi sie dobrze gra w Colina 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Colin3 jeeee ale sie napaliem musze go mieć je je je je...." instaluje w domu a to niedziała i "ćmierdzi" ta gra jest d-o ba-ni!!!!!!!!! beznadzieja beznadzieja i łan mor tajm BEZNADZIEJA. Samochody, nieważnie na jakiej powierzchni jedzie jak na lodzie (jedynie xarunia jako tako) ręcznego nie można używać bo nasz wechikuł wpada w niewiadomo jaki poślizzzzzzzzzzzg (i w pizdu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *DONATER*

gra jest bardzo fajna grafika the best mi sie bardzo podoba ale u mnie na kompie nie chce grac instaluje i nic ale trudno gra spox ale czekam na colina4 moze ktos wie kiedy bedzie??

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...