Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Colin McRae Rally (seria)

Polecane posty

Czasami pogrywam w CMR 04 i emocje są dokładnie takie same jak za pierwszym razem, 5 lat temu. Model jazdy jest rewelacyjny, poziom trudności hardkorowy no i grafika się niezbyt zestarzała. Zastanawiałem się nad zakupem 05, ale już wolę DiRTa.

Ta gra nie wybacza - kiedy raz można się stuknąć o kamień, to potem trzeba szybko pędzić do mety, bo gra jest dla początkujących. I na rozwijanie maksymalnej prędkości też nie ma co liczyć, bo tory są bardzo kręte (Japonia rządzi!), a można się poczuć jak w prawdziwym rajdzie.

Grę, gdybym recenzował, oceniłbym na 10, głównie ze względu na to, że można w nią grać latami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi pytaniami to do 'Pomocnej Dłoni', ale jeśli już zacząłem to i dokończę.

Tak, instalowałem patcha do DiRT'a i jedyne co mi zrobił to namieszał w grze tak, że nie mogłem ukończyć kluczowego rajdu, bo mi się najzwyczajniej zawieszał, a problem ten pojawił się dopiero o dziwo po spatchowaniu gry. O podmienieniu napisów nie wspominam - ewidentna wtopa programistów, albo zaniedbanie polskiego supportu gry w przygotowaniu łatki zlokalizowanej. Zresztą, co tu lokalizować? Wystarczy wszystko zostawić tak jak było. Anyway, nie instaluj patcha, bo to imo krok wstecz pod każdym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...