Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Colin McRae Rally (seria)

Polecane posty

Gość Sleeper

Jednym slowem najlepsza samochodowka w jaka bede mial okazje grac ;) Pamietacie jeszcze Colina w pierwszej odslonie? Jaka to byla gra! Pozniej nadszedl czas na Colina II - znakomita fizyka jazdy, piekna grafika i wciagajaca muzyka. A teraz... upragniony sequel! Yeah!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Ta gra skazana jest na miano HICIORA! Cudowna oprawa graficzna, znakomity model jazdy oraz uszkodzen... nie moge sie doczekac!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Z nieciepliwością czekam na demo. Już najwyższa pora aby wyszło. Bardzo jestem ciekawy co to będzie, bo demko drugiej części nie podobało mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Pamietam jak gralem w druga czesc Colina - majac karte graficzna TNT2 i 64 RAM gralo sie przyjemnie na srednich ustawieniach. Teraz grafike mam duzo lepsza i 6x wiecej RAM'u - mysle, ze gra jakos bedzie chodzic ;) A tak na powaznie to Colin 3 nie powinien miec tak strasznych wymagan... Juz mozna powiedziec, ze gra bedzie miala podobne (jak nie identyczne) wymagania co TOCA 2. Tak wiec nie powinno byc az tak zle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa

Gierka zapowiada się nadzyczaj smakowicie! :) To będzie na pewno najlepsza samochodówka! :) A już niedługo Colin 4(ale na razie tylko na PS2 :( )! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Gierka zapowiada się nadzyczaj smakowicie! :) To będzie na pewno najlepsza samochodówka! :) A już niedługo Colin 4(ale na razie tylko na PS2 :( )! :)

Jestem ciekawy jak wypadnie Xpand Rally na tle Colina 3...może nowy król nadejdzie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiges

Colin 4 pewnie bedzie na silniku C3 tylko autko Colinowi podmienia .. no i moze z jeden tryb gry dodadza.

Po za tym i tak wlasciwie liczy sie na razie tylko GrandPrix Legends i Nascar Racing 2003. Ciekawie wyglada LFS i troche za malo doceniony jest Rally Tropchy 1.01

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Colin 4 pewnie bedzie na silniku C3 tylko autko Colinowi podmienia .. no i moze z jeden tryb gry dodadza.

Ja sie tak zastanawiam dlaczego w Colinie 3 juz nie zmienily autka...

Po za tym i tak wlasciwie liczy sie na razie tylko GrandPrix Legends i Nascar Racing 2003. Ciekawie wyglada LFS i troche za malo doceniony jest Rally Tropchy 1.01

Co do tego Nascar Racing 2003 to niestety na pelna przyjemnosc z grania moga sobie pozwolic nieliczni - bez kierownicy ani rusz :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiges

Zebys ty wiedzial jakie kontrolery kupuja maniacy lotnictwa ... wiesz mi ze przy tym kiera za 300 zl z FF to taniocha jest .. Po za tym 300 zl to klawiatura kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiges

Toca 1 i Toca 2 jak na swoje czasy to calkiem niezle symulatory ... Lecz niestety race driver to tylko arcade ze skopana obsluga kierownicy (demo sie lepiej prezentowalo, jesli chodzi o zniszczenia)

Samo symulowanie jazdy to do tej pory domena papyrusa.

Warto zagrac w rally trophy, lfs czy f1 2002 (z modem gtr2002), jezeli ktos lubi jazde samochodem .. reszta to gry komputerowe i do tego nie zatrudne, co by dziesieciolatek opanowal "jazde". Wiesz mi ze jazda autem WRC czy bolidem f1 nie jest taka latwa jakby to wychodzilo z gier ;). I nie wystarcza do tego klawirka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Warto zagrac w rally trophy, lfs

Rally Trophy jest tak diabelsko trudne, że chyba mało komu starczy cierpliwości na ukończenie gry. Ja sobie dałem spokój po tym, jak stwierdziłem, że zmienianie czułości kierownicy w opcjach nie daje żadnego rezultatu w grze :evil:

A co do LFS, to jeszcze nie ma pełnej wersji, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiges

Dziadku : pacz 1.01 poprawial sporo ... gra nie jest latwa, ale bardzo satysfakcjonujaca, szczegolnie dla milosnikow 4 kolek, a nie kartonowych pudelek. No chyba ze ktos po 5 minutach chce byc miszczem kierownicy, to niech bawi sie w arkadowki ;)

LFS nie jest skonczony, ale to co jest daje pojecie o fizyce jazdy i mozna poscigac sie po sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Mnie ta seria nigdy nie pociągała. Z samochodówek podobało mi się tylko Ultim@te Racer. Jakby ktoś nie odczytał moich intencji-Ultim@te Racer RULZ :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Syriusz_14

Już jest demko 8)

Wrażenia z Colin McRae 3.0 Demo

------------------------------------------------------------------------

Najpopularniejszy symulator rajdów samochodowych doczekał się swojej trzeciej odsłony. Gra jest firmowana przez jednego z najlepszych kierowców rajdowych świata samego Colina McRae. Na szczególną uwagę zasługuje dopracowana do najdrobniejszych detali grafika. Jeszcze nigdy takie elementy jak błoto na samochodzie, krople deszczu czy uszkodzenia samochodów nie były tak realne. Aby jak najlepiej odwzorować wszystkie elementy rajdu producent gry nawiązał współpracę z teamem fabrycznym Forda. W ten sposób producenci gry uzyskali dostęp do informacji o wszystkich czynnikach wpływających na zachowanie się samochodów na drodze. Dzięki temu gracz ma niesamowite wrażenie bezpośredniego udziału w rajdzie! Wszystko to sprawia, że Colin McRae Rally 3 to niewątpliwie najlepszy sumulator rajdów.

[cdprojekt.info]

Druga cześć Colina pobiła rajdowa konkurencję niemalże w każdym aspekcie gry, chociaż do doskonałości na pewno jej dużo brakowało. Niektórzy narzekali na nienajlepszą, szczególnie tę tworzącą otoczkę tras, grafikę, nie do końca prawidłowy model fizyczny jazdy czy pominięty wpływ uszkodzeń na prowadzenie się naszego trzystukonnego potwora. Gra była bardzo dobra, jednakże inni producenci nie zasypują gruszek w popiele. Głównie za sprawą doskonałego Rally Trophy, Colin McRae 2.0 stracił, wśród produktów o tematyce rajdów samochodowych, palmę pierwszeństwa, jednak trzecia edycja produktu Codemasters ma zmienić ten stan rzeczy i skutecznie odpierać ataki konkurencji, być może nawet do czasu wydania wersji 4.0.

[Wirtualna Polska]

Seria gier Colin McRae Rally zawsze wyznaczała wiele trendów w swym gatunku. Dotyczyło to przede wszystkim jakości grafiki, grywalności i skali odwzorowania rzeczywistości panującej na trasie rajdu, a także zachowania się poszczególnych samochodów. Może trudno to sobie wyobrazić, ale Codemasters postanowił pójść dalej i stworzyć trzecią część tej gry, w której ponownie znajdziemy sporo nowatorskich rozwiązań.

[Gry Online]

Niedawno opisywałem jeden z nadchodzących wyścigów wprost ze stajni Codemasters, dziś przyszedł czas wyjawić informacje na temat ich kolejnego tytułu. Jest nim już trzecia część z serii... Brzmi tajemniczo? Gra ta promowana nazwiskiem sławnego kierowcy rajdowego poprzez swoją doskonałość zapadła w pamięci graczy na bardzo długo. Niebywały sukces części pierwszej utorował drogę do stworzenia jej następcy. Dwójka była do niedawna najdoskonalszą grą rajdową na świecie. Żadna inna nie mogła jej w najmniejszym stopniu zagrozić.

Colin McRae - człowiek ten znany jest wszystkim ludziom na świecie. Wyszedł świetnie na tym, że zakontraktował umowę z Codemasters na firmowanie swoim nazwiskiem dalszych części gry. Na niedawno zakończonych targach E3 pokazano kolejną część z serii w akcji, ludzie oglądający Colina Mcrae Rally 3 byli pełni podziwu widząc przepiękną grafikę i wiele nowości jakie dodano.

[Gry Onet]

-----------------------------------------------------------------------

Wymagania sprzętowe:

Nie znane :)

-----------------------------------------------------------------------

FAQ:

P: Na ilu płytach wyjdzie gra?

O: Na 3 CD

P: Kiedy będzie premiera gry?

O: 26 czerwca

P: Kto jest pilotem w polskiej wersji językowej gry?

O: Janusz Kulig

----------------------------------------------------------------------

Przydatne linki czyli skąd zassać demko:

http://www.codemasters.com/downloads/displ...howdetails=7305 -> Codemasters

http://www.cdprojekt.info/download.asp?act...ownload&fid=720 -> CD Projekt

http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=5614 -> Tiscali Games

http://www.3dgamers.com/games/colinmcrae3/#filelist -> 3D Gamers

http://trance.releases.cz/temp/demo/cmr3-pc-demo.exe -> Trance [?]

http://www.gry-online.pl/s030.asp?ID=2937 -> Gry Online

Na Wirtualnej Polsce w Grach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Nie podoba mi się ta gra. Dziko się jeździ, trundo przewidzieć zachowanie samochodu (moze muszę poćwiczyć).

Demo mnie nudziło. Nie ma tu nic, czym gra wyróżniałaby się nad dziesiątki istniejących produkcji.

Nawigacja w menu jest porąbana. Tyle czasu konwertowali to z konsoli i nie zdążyli dodać obsługi myszki? Dlczego po przejechanym wyscigu nie mogę wystukać swojej xywy z klawiatury, tylko muszę wybrać 3 litery na wirtualnych klawiszach? To ma być dopracowana gra?

No, jedną rzecz poprawili od czasów dwójki (też mi się nie podobała). Demo tamtej mocno mi przycinało, a to śmiga na pełnych ustawieniach :) Szkoda tylko, że grafika nawet na full jest taka średnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa

Qrcze, a ja nadal nie mogę ściągnąć demka Colina, na CDP w ogóle strona mi nie wyskakuje, na WP jestem 150 któryś w kolejce i muszę czekać co najmniej kilka godzin! Na gry-Online nawet nie sprawdzam, ponieważ tam będą jeszcze większe kolejki! I skąd ja mam teraz to ściągnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marszał
Colin 4 pewnie bedzie na silniku C3 tylko autko Colinowi podmienia .. no i moze z jeden tryb gry dodadza

Ja sie tak zastanawiam dlaczego w Colinie 3 juz nie zmienily autka...

Co chcerz od aut z Colina 2?Były realistyczne.No może poza kolizjami z dzrewami ale to już inna historia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...