Skocz do zawartości
Gość kabura

Gry o skokach narciarskich.

Polecane posty

Mam najnowsze. Pograłem dwa dni i wyinstalowałem. To nie dla mnie. Ogólnie nie lubie skoków narciarskich, bo są nudne.
O jaką najnowszą edycję skoków narciarskich Ci chodzi? O RTL Skijumping 2007? Bo jeśli dobrze myślę, to nie wyszła żadna polska wersja w tym roku, ani żaden nowy DSJ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Słoweni bodajze skoczylem kiedys 324 m.

Wątpie. Do niedawna rekord świata na skoczni w Słowenii wynosił 323,5m (stylem 'klasycznym', praktycznie nie do pobicia).

Swoją drogą niedługo premiera wersji 1.5, która, uwaga, będzie zawierała multiplayer z prawdziwego zdarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wolę "klasycznego deesjota".

Ta nowa, trójwymiarowa wersja nie ma tej grywalności, i nie przykuwa do monitora na dłuższy czas. Mimo wszystko w nowym DSJ można urządzić sobie niezłą zabawę, a mianowicie konqrs w którym należy wykonać skoczkiem jak najwięcej i jak najwięcej odbić od buli :twisted: Przypominam dla tych którzy tej części nie znają, że zawodnicy zachowują się jak manekiny i po odbiciu się którąś z kończyn od śniegu, zaczyna wyprawiać w powietrzu najrozmaitsze akrobacje, prawdziwy break-dance :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Słoweni bodajze skoczylem kiedys 324 m.

Wątpie. Do niedawna rekord świata na skoczni w Słowenii wynosił 323,5m (stylem 'klasycznym', praktycznie nie do pobicia).

Swoją drogą niedługo premiera wersji 1.5, która, uwaga, będzie zawierała multiplayer z prawdziwego zdarzenia.

Dzięki F@mas za nowe informacje - aktualka do DSJ3! :) Jak miło to słyszeć. :) Jestem ciekawy, czy pojawią się jakieś nowe skocznie. A wiadomo coś więcej o multiplayerze oprócz faktu, iż będzie z prawdziwego zdarzenia?? :)

ps Co do tych 324 metrów Bardock'a... Chyba masz kiepskie oceny z matmy, bo u ciebie z liczbami cienko. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Słoweni bodajze skoczylem kiedys 324 m.

Wątpie. Do niedawna rekord świata na skoczni w Słowenii wynosił 323,5m (stylem 'klasycznym', praktycznie nie do pobicia).

Swoją drogą niedługo premiera wersji 1.5, która, uwaga, będzie zawierała multiplayer z prawdziwego zdarzenia.

Dzięki F@mas za nowe informacje - aktualka do DSJ3! :) Jak miło to słyszeć. :) Jestem ciekawy, czy pojawią się jakieś nowe skocznie. A wiadomo coś więcej o multiplayerze oprócz faktu, iż będzie z prawdziwego zdarzenia?? :)

ps Co do tych 324 metrów Bardock'a... Chyba masz kiepskie oceny z matmy, bo u ciebie z liczbami cienko. ;)

Z matmy jest całkiem ok bo 4.Nie musisz wierzyć w to co mówie ale ja wiem to dla siebie.No i kilq moich qumpli to widziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś więcej o multiplayerze oprócz faktu, iż będzie z prawdziwego zdarzenia?? :)

Nic. Na razie jedynie została rozesłana wersja pre-Beta do tych bardziej zaufanych graczy z całego świata w celu przetestowania róznych wersji językowych. Na oficjalnym forum DSJ jeden z nich napisał tylko:

Nie musisz wierzyć w to co mówie ale ja wiem to dla siebie.No i kilq moich qumpli to widziało.

Nie przybędzie ci chwały od ściemniania. Zarzuć powtórką albo miej jaja i przyznaj sie, że...nie wiem...pomyliło ci sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wersja beta DSJ 3 ver. 1.5 już jest!

Zainstalowałem, przetestowałem i mowię wam...reewelacja. :) Co prawda na razie gra online bardzo niewiele osób, ale i tak zabawa jest przednia. Sam twórca gry - Jussi Koskella także aktywnie uczesniczy w testach, zatem można zmierzyć się z nim bez problemów (pochwalę się - byłem lepszy!). Generalnie gra wygląda tak: każdy serwer oferuje turniej na 8 skoczniach (w zależności od ich rozmiaru - Small Hills Tournament, Big Hills Tournament itp.) maksymalna liczba graczy na serwerze wynosi 100. Na 1 turniej składają się kwalifikacje, 1 seria i 2 seria. Wszyscy gracze skaczą równolegle, a klasyfikacja wyświetlana jest na bieżąco. Na wynik turnieju może składać się łączna nota lub suma punktów. Oprócz tego każdy gracz posiada rangę - zaczyna się od 1000 punktów i można tą liczbę powiększyć, wygrywając z innymi, albo zmniejszyć, gdy najdzie nas ochota na skakanie a'la Tomisław Tajner w Pucharze Świata. Zabawa, jak wspomniałem, przednia - bez spowalniaczy i innych bajerów, wreszcie wiadomo, kto tak naprawdę potrafi skakać. :twisted: Super sprawa - Jussi spisał się znakomicie.

Aha - by cieszyć się grą Online wymagane jest oczywiście posiadanie klucza rejestracyjnego do zwykłego DSJ 3. Dodatkowo po 30 dniach wygasa subskrypcja na grę przez internet, którą można - płatnie - odnowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z DSJów mimo wszytko najlepsza była jedynka, miała jakiś taki fajny oldsqlowy klimat i można było grać godzinami. Z serii Skoki Nrciarskie najlepsza dla mnie jest zdecydowanie edycja 2001 czyli o ile pamiętam spolszczona gra RTL, tam się naprawdę fajnie skakało i też wciągała, polecam dla ludzi znudzonych DSJami. Mam jeszcze już w pełni "teraz Polska" edycję SN 2003 ale po dwóch oddanych skokach zdeinstalowałem i na tym się skończyło...

PS. Ciekawe, czy jeżeli na fali popularności Małycza zaczęly powstawać w Polsce niskobudżetowe gry o skokach, to teraz zaczną powstawać gry z Kubicą o F1 :lol: , normalnie aż strach się bać co z tego może wyniknąć :shock: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, dość przypadkowo, trafiłem na stronę City Interactive i dowiedziałem sie tam, ze w Polsce ukaże się gra RTL Ski Jumping 2007 w rewelacyjnej cenie 19,99zł! Polscy fani skoków będą mieć jednak w co grać (bo polska wersja Skoków w tym roku się nie ukazała, ba, nawet niewiadomo co się dzieje z Dobrą Grą).

Więcej informacji: http://www.city-interactive.com/index.php?page=pl_skijumping

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż muszę przyznać, iż jestem wielkim fanem skoków. Według mnie najbardziej grywalną z seri gier o skokach był DSJ2 oraz oprócz jego Skoki narciarskie 2004 i 2006. Najbardziej rewolucyjne były Skoki narciarskie 2002, a największą kichą okazały się według mnie Skoki 2003 i 2005. Niestety 2007 nie ukazało się i nie ma się co dziwić bowiem nasi skoczkowie nie radzą sobie najlepiej, ale pociesza mnie przynajmniej RTL 2007 nieomieszkam kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wolę "klasycznego deesjota".

Ta nowa, trójwymiarowa wersja nie ma tej grywalności, i nie przykuwa do monitora na dłuższy czas.

Święte słowa Arch. Mnie jedyną grą o skokach narciarskich oprócz tego pikselowatego :lol: DSJ-ta która przypadła do gustu w jakimś stopniu to Skoki Narciarskie 2004. W innych skokach nie znalazłem absolutnie żadnej grywalości. Sądzę iż te najmniej szczegółowe skoki był najlepsze. Kiedyś mój wujek podczas gry, po nieudanym skoku (zawodnik upadł) uderzył myszką o biurko, że aż się zepsuła :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz1313

[quote=

Z matmy jest całkiem ok bo 4.Nie musisz wierzyć w to co mówie ale ja wiem to dla siebie.No i kilq moich qumpli to widziało.

Byłem przed chwilą u Bardocka. Mówi prawdę! Widziałem powtórki! A z matmy mam 5 żeby nie było wątpliwości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w Igrzyska Zimowe 2007 (niedlugo recka na Gamelogu!) i jest tam tez konkurencja "skoki narciarskie". Bardzo kiepska niestety, bo o skoku decyduje to jak szybko i zrecznie wciskniesz spacje w odpowiednim momencie. :roll: Mala grywalnosc...

Z matmy jest całkiem ok bo 4.Nie musisz wierzyć w to co mówie ale ja wiem to dla siebie.No i kilq moich qumpli to widziało.

Byłem przed chwilą u Bardocka. Mówi prawdę! Widziałem powtórki! A z matmy mam 5 żeby nie było wątpliwości

Naprawde?! Toz to niemozliwe, musze specjalistow z X-Files zawolac, by zbadali ta sprawe! :twisted:

ps Mam nadzieje ze nie chodzicie do pierwszej klasy podstawowki i macie poziom matematyki na poziomie 2*2. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w gry o skokach narciarskich nie gram

kiedyś zagrywałem się w DSJ

Ogolnie nie kapuje można grać w take gierki na kompie

Hehe, pewnie lepiej gralo by sie w DSJ3 na Xboxie 360 albo Playstation 3. Juz sobie wyobrazam gre o skokach, w ktorej sterujemy joypadem. Niby dalo by sie zrobic, ale watpie by to mialo grywalnosc rowna (albo wyzsza) od produkcji pana Jussiego Koskeli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z jakimś przedmówcą, że najlepsze skoki to pierwsze Deluxy, a z polskich to chyba pierwsza część. Co do grania przez internet... bez przesady, żeby płacić za taką grę. Na pewno gra się fajnie, ale ja nigdy bym się nie zdecydował, już wole płacić X razy więcej za WoWa, ale bawić się lepiej. Deluxy to tylko przerywniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgoth_PL - bardzo dziwne zjawisko, ale mała pomoc zawsze sie przyda - zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej/ DirectX - jesli Ci sie chce to mozesz przeinstalowac Windows. Ale moze sterowniki wystarcza, nic innego nie przychodzi mi na mysl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w Igrzyska Zimowe 2007 (niedlugo recka na Gamelogu!) i jest tam tez konkurencja "skoki narciarskie". Bardzo kiepska niestety, bo o skoku decyduje to jak szybko i zrecznie wciskniesz spacje w odpowiednim momencie. :roll: Mala grywalnosc...

Z matmy jest całkiem ok bo 4.Nie musisz wierzyć w to co mówie ale ja wiem to dla siebie.No i kilq moich qumpli to widziało.

Byłem przed chwilą u Bardocka. Mówi prawdę! Widziałem powtórki! A z matmy mam 5 żeby nie było wątpliwości

Naprawde?! Toz to niemozliwe, musze specjalistow z X-Files zawolac, by zbadali ta sprawe! :twisted:

ps Mam nadzieje ze nie chodzicie do pierwszej klasy podstawowki i macie poziom matematyki na poziomie 2*2. :wink:

Młody rozgniewany człowieku...Raz.Twój poziom intelektualny jest tak niski , że nie warto z tobą o czymkolwiek dyskutować :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w Igrzyska Zimowe 2007 (niedlugo recka na Gamelogu!) i jest tam tez konkurencja "skoki narciarskie". Bardzo kiepska niestety, bo o skoku decyduje to jak szybko i zrecznie wciskniesz spacje w odpowiednim momencie. :roll: Mala grywalnosc...

Z matmy jest całkiem ok bo 4.Nie musisz wierzyć w to co mówie ale ja wiem to dla siebie.No i kilq moich qumpli to widziało.

Byłem przed chwilą u Bardocka. Mówi prawdę! Widziałem powtórki! A z matmy mam 5 żeby nie było wątpliwości

Naprawde?! Toz to niemozliwe, musze specjalistow z X-Files zawolac, by zbadali ta sprawe! :twisted:

ps Mam nadzieje ze nie chodzicie do pierwszej klasy podstawowki i macie poziom matematyki na poziomie 2*2. :wink:

Młody rozgniewany człowieku (LOL!! Ty mnie w gniewie nie widziales i lepiej zebys nie widzial ;) )...Raz.Twój poziom intelektualny jest tak niski (ze nawet ty nie mozesz do niego dobic, wiem wiem nie musisz sie tlumaczyc) , że nie warto z tobą o czymkolwiek dyskutować :roll: (spytaj sie Naczelnika czy niewarto :P )

HAHA!! Wlasnie czekalem z niecierpliwoscia na twoja odpowiedz - niestety to twoj poziom intelektualny jest w bardzo kiepskiej formie. Nie doceniasz ironii w moim tekscie. A forum jest wlasnie od dyskutowania.

Sorki za offtopa, grzeszyc juz nie bede. :P

EDIT:

Ha i tu Cię mam :wink: Sam użyłem ironi w moim poście , chyba nie sądzisz , że chcem się z Tobą czy z kimkolwiek tutaj sprzeczać ? :D

Cwana bestia... :P:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...