Skocz do zawartości
Gość kabura

Gry o skokach narciarskich.

Polecane posty

weźcie jakie tam (w SN 2002) mają teksty.

Gram sobie z kumplem ja skaczę po raz pierwszy (w życiu)- rekord skoczni!!! a on taki pewny siebie, bo już trochę grał - hop, telemark, łup o ziemie się pierdykną, komentarz - (...)z taką formą to on może się schować do alpejskiej chatki. :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
weźcie jakie tam (w SN 2002) mają teksty.

Gram sobie z kumplem ja skaczę po raz pierwszy (w życiu)- rekord skoczni!!! a on taki pewny siebie, bo już trochę grał - hop, telemark, łup o ziemie się pierdykną, komentarz - (...)z taką formą to on może się schować do alpejskiej chatki. :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

gdyby komentarze były jedyną idiotyczną rzeczą w tej grze to po kilku miesiącach od zakupu nie robiłbym sobie wyrzutów sumienia o te 2 dychy, za które mogłem kupić jakąś dobrą gre w Nowej Extra Klasyce. Przez takie gry żałuje, że 99% jadę na oryginalnych grach :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szsajs, kit *****,*****,********,*********,***,*****,*E****,8****,***** całymi godzinami można pisać. Polska podróba niemieckiej. Niemcy mają o wiele lepsze skoki, ale za jaką cenę (oczywiście nie życia ) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mojego grania Skoki Narciarskie 2004 raziły bugami ale jednocześnie czułem jakąś chęć wrócenia do nich, zaliczenia jeszcze paru konkursów Pucharu Świata itp. A teraz już tylko rażą bugami...tym bardziej że na tryumfalne wejście szykuje się już DELUXE SKI JUMP 3 - bezapelacyjnie najlepszy symulator skoków narciarskich. Nikt,nawet RTL Skispringen mu nie podskoczy...ta gra po prostu WYMIATA (piszę to po 3-letnim już graniu w Deluxe Ski Jump 2 i po przetestowaniu wersji beta 'trójki' [żeby nie było - dostępna legalnie w sieci]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki 2004 to chyba jedna z najnudniejszych gier w jakie miałem okazje zagrać. Jak dla mnie grywalności jest w niej tyle, ile "procentów" w soku pomidorowym - czyli bardzo niewiele ;). Samo skakanie nie dostarcza żadnych emocji i staje się po pewnym (dosyć krótkim czasie) nużace.

W dodatku tak reklamowane komentarze stoją na bardzo niskim poziomie - kwestie powtarzaja sie niemal co chwile, poza tym czesto nie sa zgodne z prawdą. Pomijam już ze panowie sprawozdawcy mało angażują się w swoje role. Całość jakoś tam jeszcze ratuje grafika, która stoi jeszcze na w miare przyzwoitym poziomie. Fatalnie natomiast zrobione są menusy, a także muzyka.

Zgadzam się z przedmówcami, ze ze Skoków najlepsze były edycje 2001 i (zwłaszcza) 2002, czyli te robione przez Niemców.

Jak dla mnie ocena wystawiona przez CDA (6+) jest co najmniej o jakies 2 punkty zawyżona, ja sam dałbym 3

Powiedz gdzie można ściągnąc wersje beta sam se chętnie zagram:)

Cofnij się o kartke do przodu ;) (czyli przejdz o jedną strone wstecz, tam jest link)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wychodzą niemieckie wersje, ale trudno je zdobyć. Ale są one o niebo lepsze od polskich wersji czyli podrób.

Przy edycji 2003 pojawił się napis "nowa, ulepszona grafika". Nic w tym złego nie było, że były to pierwsze skoki z polskiej serii!!! Dlatego uważam te polskie za podróby bo próbowały udawać kontynuację tych niemieckich!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Skoki to była fajna gra w 2002 roku od pierwszego jej wydania coraz bardziej się pogarszała. Pierwsza edycja mnie naprawde wciągneła na tydzień w kolejnych jest straszna praca kamer, grafa, komentarze i wszystko inne nawet MENU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skoki mają znacznie mniej bugów od edycji 2003, choć i wg mnie i tak jest ich za dużo. :( Gdyby ich nie było - gra byłaby naprawdę bardzo dobra (ech, marzenia..) :) . Ja jednak skusiłem się na zkup głównie z powodu stosunku ceny do jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki Narciarskie oprócz wersji z 2002 roku w którą zagrywałem się niemiłosiernie są strasznie słabe. Wszędzie bugi, nie da się spokojnie skoczyć i do tego grafika wydawała mi się taka "szarpana". Jednak na całe szczęście jest DSJ3. W to można pograć :D. Wersja 02 była robiona przez nNiemców i tu widać, że Polacy nie umią robić dobrych gier. Z chęcią kupiłbym sobie RTL Skispringen 2005, ale nie chce mi się wydawać tyle kasy na kolejne skoki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie :) Jeśli o mnie chodzi to szczerze mówiąc z gier o skokach naprawdę wciągnęło mnie jedynie Deluxe Ski Jump, w którą to grę mogłem grać całymi tygodniami i tylko w nią czerpiąc niesamowitą przyjemność ze skakania. Kilkukrotnie podchodziłem do innych produkcji, tych w 3D i jakoś żadna mnie zbytnio nie wciągnęła. Grałem też w demko DSJ 3D i szczerze mowiąc to nadal wolę starą, dobrą wersję w 2D ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zaczął? :D

Najlepsza oczywiście DSJ 2.1 :D Oj, ile ja w to grałem. No i żadna impreza bez turnieju się nie mogła odbyc :D. Drugie w kolejce jest DSJ 3, czyli gra z lepszą grafiką, ale mniejszą grywalnością ;]. Mój rekord to 318m chyba, nie pamiętam, bo grałem ostatni raz w maju :D.

Seria SN to jedno wielkie nieporozumienie. Nie mowie tu o wersji 2002, bo to przeciez spolszczone RTL Skispringen 02. Moze CDA dałoby jakiegoś nowszego RTLa? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deluxe Ski Jump wiecej niz w to to tylko w FIFe 99 i CM4 pocinalem. Poprostu miod, a nie gra produkcja rownie genialna jak prosta. Kontynuacja dwojki bardzo dlugo wychodzila i za bardzo sie skupiono na elementach niepotrzebnych(masa idiotycznych kamer) a zwalono troche sam lot.

z SN mialem kiedys 2001 i srednio bylem zadowolony, w koncu caly czas na topie byl DSJ, ale gdy sie zamienilem z kims na 2002 to zobaczylem jaki moze byc gniot i ze przyjemnosc w skakaniu polega na dobieraniu przez 3 godziny wosku a potem 10 sek lotu. Same skoki niczym sie nie roznily wszystkie byly identyczne, a troche emocji szlo zaznac przy amutach ale to tez znikome ilosci. Potem odkrylem ski jump international. W sumie zarbista gierka, do DSJ sie nie umywa ale swego czasu bylem znudzony mistrzem i duzo w to gralem. Swietna zabawa w kilka osob, troche glupkowaty wyglad skoczni, ale bardzo duzo packow na necie z nowymi konstrukcjami niektorymi bardzo wymyslnymi. Godne polecenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Ski Jump International, w to też grałem :D. Bardzo słaba grafika, która mimo wszystko miała coś w sobie ;]. Grywalność duża, ale jak grało się w tego Króla Skoczni czy jak to się nazywało i odpadało się w finale, to miało się ochotę wywalić grę jak najdalej, co też kiedyś uczyniłem ;].

Kamery w DSJ3>> mi sie tez nie podobały, a leciałem zawsze na F1 i F2. Tzn F2 do wybicia, a pozniej F1. Chyba kazdy tak robil? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, co widzę po powrocie ze szkoły? :)

W DSJ najwięcej grałem kiedy Małysz odnosił swoje pierwsze największe sukcesy (no dobra - drugie, bo wygrał jeden konkurs PŚ w 94/95 :P). Nierzadko zdarzało się że pocinałem w Deluxe`a i oglądałem skoky :) Mój ojciec jak się dorwał do niej, tak nie mogłem go przegonoć z mojego pokoju ;]

Co do pozostałych gier traktujących o skokach - no coments, po prostu same dno, sterowanie do bani, co już kreśliło ją do oceny poniżej 3... DSJ było takie proste i TAKIE grywalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSJ... akurat w okresie największej popularności miałem wtedy warsztaty na "oddziale" automatyki - czyli cała pracownia ciupie "w Małysza" :D Nie miałem wtedy komputera, więc z braku treningu byłem, delikatnie mówiąc, pośrodku peletonu 8) Ale ten posmak rywalizacji! :P Granie solo szybko się nudzi, również w DSJ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...