Skocz do zawartości
Gość kabura

Gry o skokach narciarskich.

Polecane posty

Powoli tracę cierpliwość do tych jednozdaniowych postów :?

kszaq może tak użyłbyś jakiś argumentów co konkretnie jest lepsze w sterowaniu - RoZy

Chodziło mi o te dziwaczne sterowanie. Te ruchy myszką jak się jest już w powietrzu, oraz kłopoty z lądowaniem ponieważ czasami można ruszyć myszką i caly skok na nic. Mógłbym się przyczepić fizyki, obojętnie w którą stronę leci wiatr i tak nasz zawodnik daleko poleci. Dobijało mnie również komentarz (aż do tego stopnia że się wyłaczało głośniki)

I nie można tak od razu :) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Moje granie polegało jedynie na oddaniu kilku skoków i patrzeniu się przez ramie brata, jak on skakał. Ale i tak wyrobiłem sobie o niej zdanie. Niezła, choć do doberej jej jeszcze brakuje - jest nadzieja, że Skoki Narciarskie 2012 będzie hitem :):)

PS. MUZYKA W MENU JEST WKURZAJĄCA !!!!!!!!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, imiona i nazwiska ->Florek Legl rządzi :D Albo Tomek Ingebricen

ALbo Hałtameki. Gra jest poprostu nie do zniesienia. Niby, że to ma być zabawa, ale ona tak wkur**a, że conajwyżej może służyć za pożądny trening do UT. Bo najlepiej sie rozwala wtedy, gdy sie jest naprawde wkurzonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziki_Metalowiec

Skoki to strasznie głupia gra. Te pozmieniane nazwiska mnie dobijają. Inne rzeczy, które są złe to m.in. to, że strasznie trudno trafić dobrze w belkę, a bardzo łatwo zepsuć skok. Ogólnie gierka jest bardzo cienka i nie umywa się nawet do SN2002. Dla mnie 3/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conajwyżej może służyć za pożądny trening do UT

Hm, jak ja bym trenowal w UT, to bym trenowal w UT, a nie w Skokach, ale to jest tylko moja opinia, kazdy ma prawo sie z nia nie zgodzić.

Co do skokow 2k4 - dzieki wielkie, ja tam wole jeszcze pomeczyc sie w DSJ na Australii 240 metrów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym treningiem to mi raczej o to chodziło, że(przynajmniej ja) jak sie na coś b. pożądnie wku..ie to w UT gram o niebo lepiej. Poprostu żeby sie wyrzyć, czyli jak chce zagrać w necie pograć i nie dostać po pupci, to moge sobie 30min pograć w skoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym treningiem to mi raczej o to chodziło, że(przynajmniej ja) jak sie na coś b. pożądnie wku..ie to w UT gram o niebo lepiej. Poprostu żeby sie wyrzyć, czyli jak chce zagrać w necie pograć i nie dostać po pupci, to moge sobie 30min pograć w skoki.

Rozumiem tak i tak. Swoja droga musze ta "taktyke" wyprobowac u siebie tzn. w Quake`u 3. Zobaczymy co najpierw powiedza boty, a nastepnie zywi ludzie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko slysze o Skokach narciarskich 200x to mnie odrzuca. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Polacy za duzo dobrych gier to raczej nie robia, choc zdarzaja sie wyjatki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to, gdybyście widzieli screeny z Skispringen 2003 i 2004...To są dopiero gry...Ech, nie chce sie posuwać do takich metod, ale jak w 2005 wydadzą Skoki Narciarskie polskie, to poprostu najzwyczajniej ściagne skispringen 2005 z netu. Już 2003 był niewypał, to jeszcze im mało. Coś jak Robert Mateja, 8 lat skacze, nie ma formy to go jeszcze trzymają w tej kadrze A...Polacy naprawde nie myślą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27

Ja sie przejechałem na tych Skokch a mianowicie ''zaskoczyły'' mnie ich wymagania.Na moim blaszaku w najniższej rozdzielce nieda sie grać :(:(:(

Więc ja sobie niepograłem ,a moi qumple mówili że to jest najlepsza gra z serii Skoki Narciarskie (nielicząc Ski Springen). Więc ja sobie poskacze jak zmienie kompa czyli szybko sobie niezagram :(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja sobie niepograłem ,a moi qumple mówili że to jest najlepsza gra z serii Skoki Narciarskie (nielicząc Ski Springen). Więc ja sobie poskacze jak zmienie kompa czyli szybko sobie niezagram :(:(

Masz szczęscie ze ci nie chodzi ;]. Nie martw sie nic nie straciłeś. Ta gra jest slaba i nic innego o niej nie mozna powiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madrit

Doszczętnie zwalone takiego zematu nie dało sie bardziej zjeb** :x

piękna gra z Małyszem powinna być lepsza tak jak skoki 2002 to była piękna gra jak na tamten rok teraz by poprawić grafe dodać pare skoczni i skoczków była by hitem!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27
piękna gra z Małyszem powinna być lepsza tak jak skoki 2002 to była piękna gra jak na tamten rok teraz by poprawić grafe dodać pare skoczni i skoczków była by hitem!!!!!!!!!!!!!

w całości się z Tobą zgadzam pamiętam jak nad skokiami2oo2 ślęczyłem po pare godzin dziennie czego natomiast niemożna powiedzieć o skokach 2003 które były najbardziej parkitne od wydania wersji 2oo1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁoWcA

Ta gra to jak narazie najlepsze skoki z tej seri co były w dobrej grze ale nie jakas rewalacja. Można se pograć troche... mi najbardziej sie podoba jak buja nartami w powietrz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Mój brat kupił parę dni temu SN2004. Mówiłem mu żeby nie kupował, bo to cienizna, znudzi ci się, itp. Jednak kupił (jak ja lubię, gdy ludzie mnie olewają :evil:) i powiedział, że podoba mu się. Następnie przyszła pora na pasmo udręk. Brat grając przez dwie godziny co 10 minut (naprawdę!) musiał restartować kompa, bo gierka się oczywiście zawieszała. Przez to jego entuzjazm zmalał. Mnie najbardziej wkurzyła debilna i ciągle powtarzająca się muzyka w menu, debilne głosy komentatorów odzywających się raz na ruski rok tonem imbecyla z płaskostopiem mózgu i fatalna grafika (jakie to menu paskudne!). Ale najlepsze są opisy gry w dołączonej do niej "gazetce", w której wymienione są zalety Skoków. Oceniam SN2004 na 2/10. A Deluxe Ski Jump i tak jest najlepsze. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Ta gra to jak narazie najlepsze skoki z tej seri co były w dobrej grze ale nie jakas rewalacja. Można se pograć troche... mi najbardziej sie podoba jak buja nartami w powietrz :)

Najlepsza część tej serii? Jakieś argumenty? Bo jak dla mnie to jedna z badziewniejszych części. O wiele ciekawsza była wersja 2002, jakaś taka prostsza w obsłudze, woskowanie nart, no i nie wykrzacza siętak potwornie jak 2004... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietreck from behind Bug

Qrczaki...co myślę o Skokach Narciarskich 2004? Lepiej mi o nich nie wspominajcie, bo zapaćkam cały monitor wraz z klawiaturą i myszką moim obiadkiem... Gra tak zabugowana, że nie da się grać! Patcha szukalem, ale nie znalazłem... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Skoki Narciarskie 2004 są poprostu błłeee i nic o nich nie sądze!

Kariera poprostu beznadziejna (bzdetna) straszna itd.

Najlepszymi skokami były Delux Sky Jumping i Skoki 2002

A tak wogule to komu sie podobały skoki 2--3 co? bo mnie nie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla wszystkich lubiacych skakac super wiadomosc. Bowiem na stronie mediamond pojawila sie wersja Beta DSJ3!!!!

Dostepne sa narazie tylko 2 skocznie(113 i 183), jak sie skacze ocencie sami. Dla mnie lepiej w poprzednich, ale to moze kwestia przyzwyczajenia.(Pewnie dlatego, ze jest jakas taka kamera dziwna :? ).

Tu macie Linka

http://www.mediamond.fi/download/dsj3beta.zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Według mnie zamiast kupować Skoki Narciarskie 2004 można zaopatrzyć się w RTL Skispringen 2002. Mimo, że jest ona wersją starszą (dostępną w Polsce) to i tak jest o wiele lepszą grą niż Skoki Narciarskie 2004. Moim zdaniem polskie firmy produkujące gry nie powinny zajmować się tematyką gier sportowych ponieważ robią je katastrofalnie. Jednym z przykładów jest choćby gra Skoki Narciarskie 2003. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...