Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

MtG: Battlegrounds

Polecane posty

Elo,

Gra wyjatkowo nie przypadla mi do gustu.

Gram juz troche czasu w MAGICA i szczerze powiedziawszy to oczekiwalem od tej gry o wiele wiecej.

Niespodziewalem sie natomiast, ze Etherlords bedzie taka fajna gra, mimo, iz sciaga zasady z magica to i tak jest od Battleground'a duzo ciekawsza.

Najbardziej w Battleground'zie nie podoba mi sie rozgrywka, czyli wlasciwie podstawa gry, jak mozna wyrzucac kreatury z "reki" non stop bez zadnego limitu. Gra poza tym nie jest turowa, wszystko dzieje sie na biezaco.

Nie wiem jak Wizards of the Coast moglo wypuscic taka slaba gre firmowana znakiem MTG... Gra lamie wszystkie zasady wyznaczone przez karcianke. A tak chetnie bym w nia sobie pogral! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik

Na początku też mi sie tak wydawało tzn. że gra jest nieudana, żle zrobiona i nie przemyślana do końca.

Jednak po dłuższej sesji gra ta przyjęła dla mnie całkiem inne oblicze. Nie patrzyłem na nią jak fan MtG oraz strategiii turowych jednak jako gracz rządający akcji i reakcji :)

Gra zaczęła mnie wciągać i nie mogłem sie oderwać (szczególnie od questowania:)) Te czego przedtem nie pojmowałem (latania po planszy, uciekania przed tymi goniącymi mnie... stworkami i zbierania różnych pirdółków itd.)

Gdyby ta gra miała inną nazwę napewno zyskałaby większe grono fanów, a tak.... to miał być MAGIC a nie mniej ciekawa gra akcji.

No ale cóż... Ja mam (bardzo...) mieszane uczucia, lecz uważam że gra warta zagarania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też mi sie tak wydawało tzn. że gra jest nieudana, żle zrobiona i nie przemyślana do końca.

Jednak po dłuższej sesji gra ta przyjęła dla mnie całkiem inne oblicze. Nie patrzyłem na nią jak fan MtG oraz strategiii turowych jednak jako gracz rządający akcji i reakcji :)

Gra zaczęła mnie wciągać i nie mogłem sie oderwać (szczególnie od questowania:)) Te czego przedtem nie pojmowałem (latania po planszy, uciekania przed tymi goniącymi mnie... stworkami i zbierania różnych pirdółków itd.)

Gdyby ta gra miała inną nazwę napewno zyskałaby większe grono fanów, a tak.... to miał być MAGIC a nie mniej ciekawa gra akcji.

No ale cóż... Ja mam (bardzo...) mieszane uczucia, lecz uważam że gra warta zagarania.

Na poczatek jedno pytanie, ile grasz w MAGIC'a??

Oni zrobili z MAGIC'a zwykla zrecznosciowke, gra nadaje sie dla dzieci do 10 roku zycia, ktore nie widzialy jak ktos gra w prawdziwe karty, bo wtedy dostalyby chyba ataku padaczki.

Ta gra nie da sie zachecic do gry w prawdziwe karty! To profanacja!

Jak ktos lubi MAGIC'a to niech zagra w Etherlords

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Umbertus

To "coś" nie ma nic wspólnego ze świetną karcianką jaką jest Magic. Zagubiono gdzieś to wszystko, co sprawia, że "żywy" MtG tak wciąga. Nie polecam nikomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...