Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Chaos Legion

Polecane posty

Bullshit. Ja się nastawiłem na niezły crap, a tu okazało się, że gierka potrafi być emocjonująca. Jasne, myślenia praktycznie nie potrzeba, ale co z tego - właśnie poprzez rozwałkę ta gra jest tak przyjemna i odstresowująca. Jako typowy PC-towiec nie miałem zbyt wielu okazji grać w gierki tego typu, toteż mogę nie mieć skali porównawczej, ale pograłem w nią z 4-5 godzin i było, hmm, fajnie? :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bo do tej gry trza specyficznie podejść, jesli ktoś ją zapuszcza i mysli tylko o jej jak najszybszym ukończeniu (syndrom 'zalicze wszystkie', niekoniecznie polki) to wtedy staje sie strasznie płytka itd

Kiedy nam się załączy w głowie opcja żeby sobie pograć dla zabawy, pobawić się naszymi mocami, wkrecić w klimat (ohhh design bossów :!: to jest akurat pierwsza klasa) to jest to zupełnie inna gra... i tak dla jednych to będzie 6/10 a dla drugich mocne 8/10.

Z dobrym nastawieniem jest to dobra gra poprostu XD

PS cwany, mógłbys rzucić linkiem? gdzie znajdę CL na ps2 za 49,- ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyście nie wiedzieli - po ukończeniu gry na medium można grać ukrytą postacią przez całą grę i zdobyć te ukryte bonusy (gdzie ukryte? No np w mapce z kanionami są obszary gdzie na mapce widac żółte kwadraty oznaczające itemy, ale nie można tam dotrzeć bo Sieg za nisko skaka...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę dziś i ... gra musi poczekac do momentu aż kupię pada z analogami bo ten co mam to nadaje się tylko do EMU ^^ fajnie się wyrzyna te dziesiątki krabów ale też gra wymaga zapoznania się z systemem przywoływania summonów, counterów etc. - bez tego daleko nie zajedziemy. Mi się podba - jak na grę dla relaksu ot, 15 minut trzaskania to jest to tytuł w sam raz. A i filmiki ma całkiem niezłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrym nastawieniem jest to dobra gra poprostu XD

Ludzie, nastawiajcie się dobrze na nasz sejm, a zaraz zobaczycie jaki to Roman mądry! Wystarczy dobre nastawienie!

IMO gra przecietna, ocena w CDA jak najbardziej zasłuzona. Przeszedłem pierwszego bossa, dalej chwilę pogralem i juz sie znudziłem. :P A ustawienie kamery jest fatalne, ciagle podczas walki z bossem, musialem w kolko biegac, zeby trafic na dobry kąt:/(tak, klawiszami też próbowałem, w opcjach też pogrzebałem i... nic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwany-lisie, jak chcesz sobie filmiki obejrzeć to wejdż do katalogu z grą, tam można obejrzeć w media playerze.

Gierka mi się osobiście podoba bardzo. Można se poćwiczyć paluchy, pomyśleć chwilę, nad pokonaniem kolejnego bossa, prześledzić ciekawą fabułę... To co tygrysy lubią najbardziej.

Właśnie ze względu na fabułę wpadłem w ciąg przechodzenia misjii (dzisiaj ze trzy lewele chyba).

Jak na mój gust może nawet 8+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cloud_89

Mi się wydaje że gra jest bardzo dobra ale z perspektywy PeCetowca, gdzie slasherów za dużo nie ma. Sam Przeszedłem tą gre i nie narzekam. Jeśli zaś patrzeć z perspektywy konsolowców to gra jest bardzo przecientna, ponieważ tam takich gier jest duużo więcej niż na PC (chociarzby trzy części "Devil May Cry" czy "Gods of War"). Jak dla mnie- wersja PC +8/10 a PS2 5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna gra, bardzo dobra na odstresowanie i wyżycie się :) Na godzinkę, nie dłużej, czasami FPS spada do 7 - 10 z niewiadomych przyczyn (ahhh te konwersje z PS2). Grafika przeciętna, ale klimatyczna, muzyka mi się bardzo podoba, fabuła też ciekawa... z grywalnością różnie bywa, ale ogólnie gierka jest całkiem niezła 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ukończyłem gre na Normal Arcią...musze przyznać że nei było takk źle choć walka z bossami za pomoca kopniaków troszke mnie irytowała :P. Anyway Arcia jest o niebo lepsza od Siegamimo iż nie posiada legionów. Najlepszym przykładem poweru tej postaci jest walka ,,hornetami''- czyli tymi szybko latajacymi..iglakami. max 3 strzały i po frytkach. Nie wiem jak u was ale u mnie podczas gry Arcia nagla obraz zaczyna sie haczyć. Troszke to przeszkadza ale da sie grac, ale wolał bym grać bez żadnych przeszkadzajek.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gierka podoba choć trzeba ją odpowiedno dawkować czyl 1 level na dzień bo później jak się gra więcej to się robi monotonnie.Fabuła jest super podobnie jak bossowie.Co prawda dla konsolowców gierka jest gorsza ale jak gram w 1 slasher na rok to jest nieźle a na konsolach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra. Szkoda że krótka.

podczas grania w nią zalałem klawiaturę. Wciąga xD

Pojedynki takie sobie, najlepszy poziom to ten z kobietą w roli głównej :D:D

Za to gra ciekawa. niewiele trafia się takich nawalanek (?), które potrafią wciągnąć gracza eRPeGów (mnie:) )

Grafika ładna, ale nie doskonała.

Po angielsku :( Więc za dużo nie zrozumiałem (wiem, że dużo straciłem).

Pojedynki takie sobie. Ale nie narzekam.

Polecam tym, którzy zamiast na bracie/siostrze wolą wyżyć się na czymś wirtualnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...