Jump to content
Nemesis753159

Monitor pod konfiguracje

Recommended Posts

Dzień dobry, cześć i czołem!

Ta nitka jest taką trochę kontynuacją tej nitki, tylko teraz motywem przewodnim jest odpowiedni monitor pod wymienioną tam konfiguracją, zgadza się, obecny zdechł.

Co do samego monitora to szukam raczej czegoś "odpowiedniego" pod wymienioną konfigurację. Jako że w budzie jest wsadzona 1070 Ti, to poszukiwałbym czegoś powyżej 60Hz.

A teraz książkowo:

Cena? : Nie lubię przepłacać za mało potrzebne bajery. Najlepiej żeby monitor był najbardziej podstawowy, a co za tym idzie, cena była przyzwoita.

Zastosowanie? : Gry

Rozmiar? : 24 Cale, ale to jest kwestia bardzo elastyczna. Jeżeli cena będzie znacząco niższa porównywając 24 Cale do innych, to warto o innych wspomnieć.

Złącza? : W grafice są 2x DVI, 1x HDMI i 1x Display Port, z czego Display Port jest najbardziej pożądanym biorąc pod uwagę poniższe pytanie.

Matryca? : Tutaj jestem laik. Poszukuje czegoś powyżej 60Hz ale kolorki też byłyby spoko. 

Dodatkowe funckje? : Żadnych.

Konfiguracja komputera? : Link do kupionej konfiguracji

PLUS MAŁE PYTANIE!

Jaki kabel Display Port byście rekomendowali? Czytałem trochę o nich, szukałem który jest najbardziej pewny i nie zawiedzie w podstawowym funkcjonowaniu, ale rynek kabli Display Port jest tak... chaotyczny(?), że nie jestem w stanie wycelować w odpowiedni typ. Jakbyście mogli mi skrócić do małej witaminki jaki kabel jest najlepszy pod korzystanie z monitora w grach i jaki kabel na tą chwilę jest najlepszy, to byłbym wam dozgonnie wdzięczny, bo mi to zabija ćwieka masakrycznie.

Edited by Nemesis753159