Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcinho

Jaką wybrać?

Polecane posty

Do zdjęć szczególnie w słabym oświetleniu polecam n82 z ksenonową lampą błyskową . Jak na razie żadne ledy nie przebiją tego rozwiązania. Dopiero n86 możne coś pokazać lepszego. Również sam obiektyw należy do elity Carl Zeiss Tessar 2.8/5.6 5MP naprawdę świetnie się sprawdza. Wiem, że to nieco droższe rozwiązanie ale ten fon z powodzeniem może zastąpić cyfrówkę i ma masę innych możliwości na kręceniu filmików VGA kończąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gagarj - Wiesz co to jest marketing? No właśnie, marketing to jest dawanie jak największej ilości megapikseli do matryc. I jest to bardzo kiepskie ponieważ przy takiej wielkości fizycznej matryc dawanie takiej ilości to idiotyzm. Maks w telefonach to powinno być 2.0 na pograniczu możliwości 3.2. Takie aparaty jak 5Mpx powinny być w kompaktach a nie telefonach :) Tak jak pisze wwl1, najważniejsza jest optyka a nie ilość megapikseli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat mnie nie interesuje

i po co te wywody xD?

po co mi to mówicie, to jest jasne chyba dla wszystkich... ;P

dlatego zaznaczyłem na wstępie, że proszę o poradę co wybrać i że nie interesują mnie uwagi na temat aparatu.

stara zasada mówi: "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego." I tak jest z tymi super wypasionymi fonami ;P

no i głównie dlatego zamieniam smartfona na zwykłą komóreczkę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara zasada mówi: "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego." I tak jest z tymi super wypasionymi fonami ;P

no i głównie dlatego zamieniam smartfona na zwykłą komóreczkę xD

Nie zgodzę się z tym. Dzisiejsze smartfony wyposażone w takie coś jak Carl Zeiss Tessar naprawdę spokojnie mogą robić za cyfrówkę. Do tego kręcą dobrej jakości filmiki z prędkością 30fps. Także to już nie czasy Nokii 6880 gdzie foto odbiegało od standardów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście widziałem W910I w akcji i powiem wam, że to jest dosyć fajny telefon. Największym plusem jest to, że przy włączaniu funkcji MP3, jak poruszysz ekranem np. żeby był w poziomie to ekran dostosowuje się do położenia telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...