Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcinho

Jaką wybrać?

Polecane posty

Bardziej taki designerski jest w890 ale K800 też jest niczego sobie. Gdybym miał wybierać pomiędzy tymi telefonami wybrałbym W890I

// Scalono. - Kagex //

ściągnąłem cennik z plusa i zaciekawił mnie LG Emerald oraz LG Etna. Emerald na 42 doładowania kosztuje 1zł a Etna 199.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. W Grudniu kończy mi się nieszczęsny zetafon i mam już na oku parę telefonów, ale nie wiem jaki w końcu wybrać. Waham się pomiędzy SE W300I, SE W200I, Samsungiem J700I, Nokią 5200, LG SHINE.

Bardzo bym prosił o pomoc.

Za pomoc z góóóry dziękuje :)

W300i, W200i nie zawracaj sobie głowy (a już na pewno tym drugim). To telefony mocno przestarzałe, osobiście wybrałbym model nowszy a mniej funkcjonalny, takie też na pewno są w ofercie. Jeśli lubisz Samsunga, J700 to dość dobry wybór, Nokia 5200 też niezła choć też niestety lekko przestarzała. Co do LG Shine widziałem w akcji,,,telefon jak telefon, generalnie nie spodziewaj się po nim dużo, ładny ale ja bym go nie wziął bo widać że nie pierwszej świeżości.

Dlaczego polecam Ci coś nowszego a z nieco niższej półki? Bo teraz część z tych telefonów jeszcze się trzyma, ale po roku i dłużej mocno się już zestarzeją (jak to telefony).

Co do Emerald i Etna (LG) brałbym Etna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, wróciłeś? =O

Lepszych telefonów nie opłaca brać się w miksie u plusa, bo drogo i taryfy też niezbyt korzystne. Fajnie by wziąć coś w abo, bo tutaj jest najkorzystniej i telefonow dobrych od groma. Weź może coś z S60v3. To stosunkowo świeży system z kupa oprogramowania i ogromnymi możliwościami personalizacji. Szybko się nie zestarzeje. Zresztą w sumie na nic nasze gdybanie i proponowanie, póki rodzice stoją okoniem. Ich przekonaj, potem wróć do nas i coś wymyślimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja mam taką sprawę jeszcze ;P

widząc, że tu jest już dość dużo dyskutantów i jest zastój w temacie bo rodzice... ;P to ja postanowiłem zapytać xD

jaki telefon polecili byście mi głównie do słuchania muzyki i pisania sms.

Chodzi mi o to żeby się nie zacinał, chodził dość szybko (symbian więc odpada xD) miał dobry system audio. Aparat mnie nie interesuje, tak jak inne bajery typu GPS itp. ;) Pozbywam się mojej Nokii N73 i szukam czegoś interesującego ;) przedział cenowy: do 450 zł (500 to już maksymalny max ;P)

mam na oku SE W910i i... tylko to :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa nie trzeszczy, slider nie ma żadnych luzów. A to do suwaka to nie ma z nim żadnych problemów. Ani razu nie odpadł xd

Jak czytałem opinie o tej nokii to wszędzie pisało, że suwak od razu odpada, psuje się itp.

Chyba jak bym fonem o ścianę rzucał to może by odpadł. Więc nie wiem dlaczego ludzie takie rzeczy wypisują ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i te aparaty robią podobne zdjęcia ale gdybyś chciał zrobić wieczorem jakieś zdjęcie to SE wymieka bo nie ma flasha ;p

A Nokia ma 2 diody LED, które dosyc mocno dają po oczach i zdjęcia nawet ładne wychodzą ;]

Może tak wieczorem bym zapodał jakieś xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czytajcie ze rozumieniem :)

napisałem, że W910i jest prawie taki dobry jak Nokia ale z wyjątkiem aparatu :P w SE jest 2.0 i ogólnie słaby (mówię też o lampie ;P) a w Nokii jest 3.2 i jest bardzo fajny ;D IMO. :P

jeśli się mylę co do tego, że te fony są dość podobne do siebie (z wyjątkiem aparatu xD) to proszę mnie poprawić xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...