Jump to content
MQc

Napisz za nas Gamewalkera! :)

Recommended Posts

Gdy EA wykupi CDA nie powstanie FPS tylko kolejny dodatek do jakże lubianej serii The Sims.

Ciekawe czy pojawi sie postac Smugglera? Ale raczej watpie,wytłumaczą sie że wyjechał na urlop i pojawi się w kolejnym dodatku;p

Ciekawe kiedy EA zacznie nas uświadamiać że poziom jaki prezentuje ta gra to wina kryzysu.

a po co mają nam to uświadamiać?! przecież to oczywista oczywistość

Edited by rip1988

Kaczor >> ja tej gry nie oceniam [nie grałem]. Piszę jedynie, że wg moich źródeł gra nie jest warta grzechu.

I dlatego sądze , że nie powinno się kląć na gry w które się nie grało....mi akurat się bardzo spodobała, przez bite 3 dni nie mogłem się oderwać. Nie jest to kaszana pokroju gier naszego, polskiego wspaniałego studia więc grzechu warta...i pieniędzy :)

Co do atomówki na EA, czyli przykładowo nowych Battlefieldów nikt nie chce zobaczyć...? Szczególnie BC 2, które się przepięknie zapowiada.

Edited by k4cz0r

EA działa ostatnio na zasadzie: dajcie mi tytuł a ja spartaczę go dokumentnie!:) NFS Undercover, a teraz Godfather II, trzeba było wykazać się inteligecją żółwia morskiego albo cebuli aby spartolić taki potencjał.:)

Guest kicpereniek

EA zachowuje się po prostu cynicznie i z premedytacją robią jak najwięcej gier okraszonych znaną marką przy jak najmniejszym wysiłku :P

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...