Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Napisz za nas Gamewalkera! :)

Polecane posty

Tak sobie czytam te wasze teksty i czytam... Wydaje mi się, że zrzynanie tekstów z poprzednich gamewalkerów, to nie sposób by trafić do 5/09 :).

A co do gry : Miała być zabawa w mafię i jest.... tylko dlaczego w mafię polską ?. Wolę pograć w zabugowanego Gothica 3 bez patchy niż w Godfathera II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem co takiego kiepskiego ludzie widzą w tej grze....mi się przeciwnie chyba do całego świata ona bardzo podoba. Nigdy nie oglądałem (dziwnym przypadkiem...) Ojca Chrzestnego, w jedynkę nie grałem....klimat, fabuła mi się podoba, grafiką nie grzeszy (co najwyżej optymalizacją, bo chodzi jak GTA IV ale to mniejsza). Podoba mi się tworzenie naszej własnej rodzinki, prosty i wystarczający tryb zarządzania naszymi interesami...na prawdę, wg. mnie nie ma kompletnie na co narzekać. I co najważniejsze, wciąga mnie bardziej niż jakiekolwiek GTA. Tam miałem ochotę tylko wyjść z bazuką czy mini-gunem i rozwalać wszystko i wszystkich dokoła, tutaj mogę się skoncentrować na misjach bo jakoś mimo że są proste (przejmij interes, zabij członka rodziny, pogadaj z daną osobą), to coś w nich jest, że chce się je wykonać...fajne, fajne na prawdę. Jakbym miał oceniać skalą CD-A - 8+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kicpereniek

Moim zdaniem Ociec Hżestny II to za mało, lepszym tytułem byłoby np. Odziedz Hszezdny II...

Nie jestem z podstawówki, więc nie użyję tego znanego wszystkim słowa na "ż", posłużę się za to metaforą "rzal i bul" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kicpereniek

Czemu większość z was używa tego podstawówkowego słowa na "ż"? Nie lepiej skorzystać z bardziej obrazowych określeń. typu "rzal i bul"? Przynajmniej po błędnej pisowni można poznać zawartość gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dyrektor II. mmmmm... Do ojca Waleriana (tego ze Stalkera) to on ma tyle ile jest z Warszawy do Moskwy przez Rzym. Takie gry nie zasługują na wydawanie. Do tej gry polecam tabletki na uspokojenie i koreczki wygłuszające do uszu dla całej rodziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...