Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SirGiurek

Gry na PS2 :)

Polecane posty

Niedawno sprawilem sobie PS2 (ladnie sie prezentuje obok x360 ;) ) i powoli zaczynam kolekcjonowac gry, ktore wypadaloby przejsc - poki co udalo mi sie zgarnac Kingdom Hearts za 5?. Ponizej podaje liste gier, ktore chetnie bym kupil (o warunkach najlepiej porozmawiac na gg, jako ze mieszkam za granica i w Polsce bede dopiero na wakacje. A wysylka droga jest...):

- Ar Tonelico

- Ar Tonelico 2

- Atelier Iris: Eternal Mana

- Dark Cloud 2

- Disgaea 2: Cursed Memories

- Dragon Quest VIII: Journey of The Cursed King

- Final Fantasy (seria, poza XI)

- Mana Khemia: Alchemists of Al-Revis

- Rogue Galaxy

- Shin Megami Tensei: Persona 4

- Soul Nomad & The World Eaters

- Star Ocean: Till The End of Time

- Suikodeny (oprocz V)

- Tales of The Abyss

- Valkyrie Profile 2: Silmeria

- Xenosaga (tez cala serie)

P.S. Oczywiscie w rachube wchodza tylko tytuly oryginalne. W przypadku sprzedajacych mieszkajacych w poblizu (tak do ok 100km ) Wroclawia mozemy dogadac sie co do odbioru wlasnego (nikt sie nie bedzie martwil, ze mu nie zaplaca, a ja, ze gry nie dostane ;) )

P.S.2 Oczywiscie finansowo sobie na wszystko naraz pozwolic nie moge, ale powolutku postaram sie to uzbierac :P

30 maja - mala modyfikacja listy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , do sprzedania mam : Władca Pierścieni: trzecia era ( wersja z polskimi napisami) , Star Wars battlefront 2 oraz tony hawk's downhill jam , za całośc chciałbym 80zł a oddzielnie po 30zł od gry , posiadam równiez pierwszego suikodena wersja Pal po angielsku na ps one , ale za niego chcę 250zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...