Skocz do zawartości

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?


Gość Bonkol

Polecane posty

Najbardziej denerwuje mnie to, że nieraz daja takie nędzne gierki:( :(

Tjaa , jasne a znasz jakieś pismo gdzie dają lepsze pełniaki , bo ja nie

Ogolnie pełniaki oceniłbym na 7+/8 :)

Ostatnio denerwują mnie reklamy tych kioskowych gier .

Wypisuje się tam głupoty że to "najlepsza gra świata" , a pożniej i tak trafiają do Kasznki Zone :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ostatnio denerwują mnie reklamy tych kioskowych gier .

Wypisuje się tam głupoty że to "najlepsza gra świata" , a pożniej i tak trafiają do Kasznki Zone :(

To nie ich wina. Mnie sie wydaje, ze to Bauer (wydawnictwo) przyjmuje reklamy i wstawia do pisma. A jesli np. jest reklama ksiazki w TV i jest ona, hmmm... niezbyt dobra, to masz pretensje do programu, ktory wyemitowal ta reklame czy do pisarza? :)

P. S. Wooow, jak ja lubie dlugie zdania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie to, że nieraz daja takie nędzne gierki:( :(

Nędzne gierki....Ta

a co powiesz na :

Splinter Cell

Bad Day L.A (Światowa Premiera)

Bet on Soliders

Panzers Phase One

Demo Company of heroes-a kto powiedział że,muszą być pełniaki,hmm..??

T-72 bałkany w ogniu

D-Day

ShallShock Nam'67

Hitman Numer 47

Hitman Cichy Zabójca

Guild War

Gotic 1

Swat 3

Rainbow Six...

To tylko niektóre z "Nędznych" gier które miał,co jak co ale wysokie oceny w CDACTION -ale dla niektórych to są kaszanki :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej denerwuje w CD-A?! hm...nic. Jak coś napisane w CDA mi się nie podoba to nie czytam i tyle.No,faktycznie może pare gierek dali tzw."szajskich" i to może mnie nie denerwuje, tylko zawodzi...ale zazwyczaj dają nie jedną lecz pare gier więc praktycznie zawsze jakąś fajną wśród nich znajdę (dla siebie).

Ps. Fajny ten nowy number.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam Smugi piszesz głupoty. Ja i tak kodów wstukiwał nie będę, choćbyś je nawet na okładce CDA wydrukował czcionką trzydziestką.

A i jeszcze jedno, będzie coś z redakcji w przyszłym numerze??

Bo z tego co wiem to kwiecień jest dobrym czasem na takie akcje.

Ps. Smuglerze drogi proszę Cię jeno o jedno, nie porównuj mnie do Giertycha, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w CD-Action nie denerwuje nic. 8) Szkoda tylko, że nie jest o 3 cm. "wyższy", wtedy idealnie wchodziłby w książkę od polaka. I jeszcze szkoda, że nie wiem jak wyglądają niektórzy redaktorzy. (Owszem był taka książeczka, chyba w Tipsomaniaku 2005 gdzie były owe zdjątka ale tylko niektórych). Wkurza mnie jeszcze to, że nie ma JUŻ plakatów. Smuggler mówił, że się pojawią a jak nie ma tak nie ma. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do najnowszego numeru denerwował brak jakichś ogólnych nazw dla sprzętów w dziale Konfigurator. Ale jako że to się zmieniło, to się nie czepiam tego. Mnie wkurza teraz to, ze AM spadł na łeb na szyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuja te smieszne poradniki :| jak ktos niema gry to poco mu poradnik...a jak ktos kupil to poradnik raczej jest w zestawie :P chyba,że piraci są wokół nas :P to wtedy sie przydaje... a zamiast takiego poradnika moglo by byc cos w rodzaju kataloga z grami które polecają szanowni redaktorzy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuja te smieszne poradniki :| jak ktos niema gry to poco mu poradnik...

>>>Tja, bo samo kupienie gry = zero rozmaitych problemow z nia. :)

a jak ktos kupil to poradnik raczej jest w zestawie :P chyba,że piraci są wokół nas :P to wtedy sie przydaje... a zamiast takiego poradnika moglo by byc cos w rodzaju kataloga z grami które polecają szanowni redaktorzy :D

>>>A po co, zeby piraci wiedzieli co sciagnac z torrentow? Jak widzisz taki tok myslenia do niczego nie prowadzi.

Popatrz tak: masz poradnik, nic za niego nie placisz. Przyda sie? Swietnie. Nie przyda sie - nic na jego wywaleniu nie tracisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci wiedzą co ściągnąć z torrentów po lekturze CDA :?

Koleś ma rację - jest oryginał, to jest i instrukcja i poradnik prawdopodobnie też.

Z kolei jeśli ja mam problem z grą, to wchodzę na gamefaqs.com i po problemie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam Smugi piszesz głupoty.

>>>czytaj: masz poglady inne od moich.

Ja i tak kodów wstukiwał nie będę, choćbyś je nawet na okładce CDA wydrukował czcionką trzydziestką.

>>>A kto cie zmusza? Czemu wiec TY chcesz zmusic uzywajacych kody, zeby z nich nie korzysali? Wind tez zabronisz - nie ma to jak samemu wlecie na 10 pietro z lodowka na plecach, nie?

A i jeszcze jedno, będzie coś z redakcji w przyszłym numerze??

Bo z tego co wiem to kwiecień jest dobrym czasem na takie akcje.

>>>Zawsze bylo, to i teraz bedzie.

Ps. Smuglerze drogi proszę Cię jeno o jedno, nie porównuj mnie do Giertycha, ok?

>>>Ja tylko mowie, ze masz takie "gierychowskie" tendencje do narzucania innym swoich Jednynie Slusznych pogladow. A jak ci sie to nie podoba to moze warto przemyslec swe zachowanie w tym momencie... bo jak tak z czapki takich okreslen nie biore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie każdy ma swoje racje :P a co do tego mojego extra pomyslu z katalogiem :P to Ci co testują gry już mieli dużo fajnych produkcji które zostały wydane dosyć dawno ale da sie w nie grać :) a może ktoś onich niesłyszał....wiadomo że takie coś niejest na dłuższą mete :P bo kiedyś propozycje się skończą, ale przyokazji można pokazać wiele fajnych gier które testowali ludzie obeznani...mi się wydaje, że taka rzecz byłaby lepsza od poradnika z którego pewnie ledwo 5% czytelników korzysta :P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej było by napisać co mnie w CD-Action nie denerwuję ale szkoda moich nerwów i waszych...a zresztą nie szkoda mi fanów, głupota nie boli od wazeliny się nie umiera, dadzą sobie radę....

....ale będę wredną krytyczką i znów przyczepię się do wspomnianego w innym poście rozstrzygnięcia konkursu na najlepszą zapowiedź.

Aby nie być gołosłowną(Argumenty, argumenty,argumenty...)

Overlord zwróćmy uwagę na texty, których nawet Sztompka myślę nie zamieścił by w swych pozycjach, takie jak:

"(...)by za pomocą perswazji typu rabunek, gwałt i defenestracja przywołać należny sobie szacunek i pokazać, gdzie rozpasani knechci władający krainą mogą sobie wsadzić co bądź. Że to dużo roboty jak na jednego chłopa? Ha! Tu tkwi clou całej zabawy. Mroczny protagonista nie stanie bowiem do (roz)boju sam..."

hehe wyobrażam sobie miny czytelników wieku -18, a i ci starsi myślę mieli problemy z rozwikłaniem części słownictwa. Ja doskonale rozumiem, że fajnie wykazać się terminologią, której zwykły zjadacz chleba nie zna, ale czemu w ogólnopolskim piśmie o GRACH?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wyobrażam sobie miny czytelników wieku -18, a i ci starsi myślę mieli problemy z rozwikłaniem części słownictwa. Ja doskonale rozumiem, że fajnie wykazać się terminologią, której zwykły zjadacz chleba nie zna, ale czemu w ogólnopolskim piśmie o GRACH?

A ja myślę, że osoby (nawet młodsze), które czytały Wiedźmina bez problemu zrozumieją ten kawałek. A poza tym co szkodzi zmusić co poniektórych do zajrzenia do słownika?

Polacy nie gęsi i swój jezyk mają. Polski to język bogaty i piękny. Nie wstydźmy się go poznawać. Nie sprowadzajmy go do monosylab, skrótowców i wulgarnych znaków przestankowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, jeszcze tego brakuję by czytać recki ze słownikiem w ręku...Czym to się fani nie będą bronić, upierając się przy swoim....

...Jak już pisałam język prosty nie znaczy to samo co prostacki(z takimi właśnie znakami(słowami?) przystankowymi)...i nie każdy jest fanem Sapkowskiego i ogólnie klimatu fantasy....Może w ramach poznawania pięknego i bogatego Języka polskiego zamieścicie stały dział o w/w by pokazać jakie to CDA natchnione chęcią edukacji młodych ludzi nie jest. Będzie to jeszcze jeden dział w stylu "zapchać strony pisma" i olać tematykę gier, w końcu wszyscy redaktorzy są tak ambitni, że samo pisanie o GRACH w piśmie dla GRACZY im nie wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Sapkowskiego nigdy nie czytałem (wiem, wiem, wstyd... kajam się i obiecuję poprawę ;]) i nigdy problemów ze zrozumieniem treści CDA nie miałem (dotyczy i wspomnianej zapowiedzi, i całej reszty tworów redakcyjnych). To jest pismo dla ludzi inteligentnych i takich, którzy nie boją się poszerzać swoich horyzontów, również tych językowych.

OFFtop: akurat język to mi się w CDA najbardziej podoba ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, jeszcze tego brakuję by czytać recki ze słownikiem w ręku...Czym to się fani nie będą bronić, upierając się przy swoim....

...Jak już pisałam język prosty nie znaczy to samo co prostacki(z takimi właśnie znakami(słowami?) przystankowymi)...i nie każdy jest fanem Sapkowskiego i ogólnie klimatu fantasy....Może w ramach poznawania pięknego i bogatego Języka polskiego zamieścicie stały dział o w/w by pokazać jakie to CDA natchnione chęcią edukacji młodych ludzi nie jest. Będzie to jeszcze jeden dział w stylu "zapchać strony pisma" i olać tematykę gier, w końcu wszyscy redaktorzy są tak ambitni, że samo pisanie o GRACH w piśmie dla GRACZY im nie wystarcza.

Zdecyduj się. Z jednej strony piszesz, że lubią nas ludzie z niskim społecznych a z drugiej stronych jak napiszemy coś dla osób bardziej wyksztalconych to też źle. Źle, że chcemy aby ludzie poznawali nasz język? Aby poszerzali swoją wiedzę? Aby wychodzili z tych jak ich określasz "nizin społecznych"? Czyżbys nie lubia tłoku tam u "elit intelektualnych"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się. Z jednej strony piszesz, że lubią nas ludzie z niskim społecznych a z drugiej stronych jak napiszemy coś dla osób bardziej wyksztalconych to też źle. Źle, że chcemy aby ludzie poznawali nasz język? Aby poszerzali swoją wiedzę? Aby wychodzili z tych jak ich określasz "nizin społecznych"? Czyżbys nie lubia tłoku tam u "elit intelektualnych"?

Ja nie piszę kto was lubi , a kto nie, nie mam w tym temacie wiedzy eksperckiej, więc nawet jeśli wyrażę zdanie na ten temat, to może ono mijać się z prawdą...

.... Kreujecie się na pismo dla graczy. Ludzi, którzy z luzem i pasją opisują dla graczy wszystkie wydarzenia, które w temacie tematyki gier rozgrywają się u nas i na świecie. I jak dla mnie tak powinno być. Pismo o GRACH dla GRACZY, co niejednokrotnie powtarzałam....ale prawda jest niestety inna. Prawda, która wyrażona przez anty-fana wywołuję natychmiastowy sprzeciw społeczności fańskiej, która w tym momencie olewa cały sens merytoryczny opini anty-fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Kreujecie się na pismo dla graczy. Ludzi, którzy z luzem i pasją opisują dla graczy wszystkie wydarzenia, które w temacie tematyki gier rozgrywają się u nas i na świecie. I jak dla mnie tak powinno być. Pismo o GRACH dla GRACZY, co niejednokrotnie powtarzałam....ale prawda jest niestety inna. Prawda, która wyrażona przez anty-fana wywołuję natychmiastowy sprzeciw społeczności fańskiej, która w tym momencie olewa cały sens merytoryczny opini anty-fanów.

I piszemy dla graczy. Nie wiem dlaczego przyjmujesz, że stereotypem gracza jest człowiek posługujacy sie tylko prostym językiem? Piszemy dla graczy, ale oprócz zabawy staramy się ich także edukować. Po to są te teksty okołogrowe, zabawy językiem, różnego typu formy recenzji, ramki z dodatkowymi informacjami.

P.S. Fanowskiej jeśli już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Kreujecie się na pismo dla graczy. Ludzi, którzy z luzem i pasją opisują dla graczy wszystkie wydarzenia, które w temacie tematyki gier rozgrywają się u nas i na świecie. I jak dla mnie tak powinno być. Pismo o GRACH dla GRACZY

Ale dlaczego mamy rownac w dol, do tych graczy, ktorzy, powiedzmy, prezentuja nizszy poziom, ksiazke widzieli kiedys na lekcji polskiego i porozumiewaja sie zdaniami zlozonymi z maksimum 5 sylab?

No nie, jeszcze tego brakuję by czytać recki ze słownikiem w ręku...

Nikt do tego nie zmusza. Jak czyta sie tekst w jezyku obcym, to nie trzeba tlumaczyc kazdego slowka, zeby zrozumiec calosc. A skoro niektorym obcy jest ich jezyk ojczysty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie ludzie tak sie wszyscy podniecaja CDA a tak naprawde to ostatnie dwa numery 02/07 i 03/07 to jest chyba "kaszanka" zadnych fajnych recenzji zapowiedzi a na dodatek te pełniaki :? :evil:

Mam nadzieje ze numer 04/07 bedzie tak fajny jak np.01/07.Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie ludzie tak sie wszyscy podniecaja CDA a tak naprawde to ostatnie dwa numery 02/07 i 03/07 to jest chyba "kaszanka" zadnych fajnych recenzji zapowiedzi-

To, o czym w duzym stopniu nie zalezy od nas. Skad mamy brac recenzje megahitow, jesli takich gier jest bardzo malo, lub wrecz przez jakis czas zupelnie ich brak?

a na dodatek te pełniaki :? :evil:

Oczywiscie Ballance pewnie nawet nie odpaliles, bo to nie jest gierka dla takich twardych ziomali, jak Ty, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda 8):P:P

Ale ja lubie gierki sportowe i strzelaninki samochodówki.Chciałbym zeby w ktoryms z numerow w tym roku pojawiła sie giera taka jak np.GtA VICE CITY

ktoras czesc NFS-a moze byc Underground 1 nawet czy jakies NBA,jakis Colin McRae,moga oczywiscie ja nie mowie ze caly czas maja byc gierki sportowe,ale od czasu do czasu mogli by zarzucic czyms takim.Owszem nie jestem zwolennikiem RPG-ów czy starategicznych gierek ale mam wyjatki,w ktore moge pograc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...