Skocz do zawartości

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?


Gość Bonkol

Polecane posty

Ogólnie nic mi nie przeszkadza w CD action, ale denerwuje mnie jedna rzecz-gry. Ostatnio dajecie nawet nowe gierki. Przekraczają wartośc 50zł (patrząc na obecne ceny). Mi nie wpadaja specjalnie do gustu...Przecież są klasyki za dwie dychy: Farcry, Mafia, Kroniki Riddoca, dlaczego ich nie dołączycie na płytkach? Myślę, że sprawiły by większą radośc niż jakiś Project Snowblind, albo Eurocops.

K*** mac! (Sorry). Czlowieku, a poczytaj se FAQ albo moze strone-dwie wstecz tego watku. I dowiesz sie (po raz 236778) ze CENY GIER W SKLEPACH NIE MAJA ZADNEGO PRAKTYCZNIE PRZELOZENIA NA CENY LICENCJI GIER!!!

Naprawde rzygac mi sie chce jak musze po raz 456788 powtarzac to samo.

Dotarlo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jedyne co mi się nie podoba - to małą liczba stron. Skoro DVD jest jużtak tanie i cena spadłą można spróbować zwięskzyć randomową ilość stron o te powiedzmy 10 stron więcej (byle nie tylko na same reklamy xD)

<<<Jakie DVD jest tanie i jaka cena spadla? Chyba nie myslisz, ze my kupujemy gotowe plyty DVD? Poza tym moze nie pamietasz juz ale obnizylismy cene CDA o prawie 5 zl. Myslisz, ze latwo teraz dodawac cos za darmo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz ktos o tym pisal (97 stron * x postow na strone = troche bym se poczytal :P), ale mnie irytuje, jak patrze na to swoje archiwum i licze sobie, ile ja pieniedzy na to wydalem :P

No i w felietonach Elda tekst zawsze zmienia barwe ;f Na obrzezach jest bardziej czerwony, niz w srodku, a to meczace dla oczu. Znaczy meczace, jesli czyta sie pare godzin bez przerwy :P

Aha, jeszcze chcialbym wiedziec, kiedy beda przecieki do kolejnych numerow. Wiem, ze jest to kwestia wolnego czasu itp., ale tak zebym mniej wiecej wiedzial, kiedy patrzec na strone, bo nie mam zwyczaju codziennie tu zagladac.

Błąd sesji. Proszę jeszcze raz wcisnąć klawisz Wyślij.

Jak bedzie double post, to nie moja wina. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem nowy!! :lol: Otóż to w CDA denerwuje mnie czasami to jakie gry dajecie ale tak wogóle to pisemko spoko. Czasami mozecie dać jakąś fajną starą gierę (A nie ciągle meczycie nowe gry).Albo jakąs dobrą gre przez neta jakiegoś Rpg albo strzelanine. Ale tak ogólnie nie czepiam się tylko mówie co mi czasami nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post na forum, i odrazu krytykujesz? :)

Mnie w CDA denerwuje to okres oczekiwania na nowy numer. Nie mam na myśli tego, że CDA jest miesięcznikiem, tylko to, że po przeczytaniu nowego numeru od deski do deski zostaje około 3 tygodni czekania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem nowy!! :lol: Otóż to w CDA denerwuje mnie czasami to jakie gry dajecie ale tak wogóle to pisemko spoko. Czasami mozecie dać jakąś fajną starą gierę (A nie ciągle meczycie nowe gry).Albo jakąs dobrą gre przez neta jakiegoś Rpg albo strzelanine. Ale tak ogólnie nie czepiam się tylko mówie co mi czasami nie pasuje.

Jakbyś raczył spojrzeć na ripostę Smugglera umiejscowioną nieopodal twojego posta, to nie pisałbyś takich bzdur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje to ze zawsze koncze czytac numer w jakies kilka dni po jego wyjsciu. Potem trzeba czekac kilka tygodni na nastepne CDA... :lol:

Ja identycznie. Ale przyznaj, jaka to radocha miec nowe CDA...

W CDA najbardziej denerwuje mnie Eld a raczej jego recenzje. Sa pisane wedlug schematu ( wstep, fabula ,AV, podsumowanie) i wprost przepelnione gorycza i frustracja. Taki rzemieslnik.

P.S. Zeby nie bylo- do elda nic nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Denerwuje mnie że w żadnym numerze nie dawali gumowych kurczaków! Ja chce gumowe kurczaki!!! :shock:

P.S Lekko wkurza brak krótkiego opisu w gamewalker'rze, jakie tryby ma gra ... wystarczyłby krótki przypisik '' tryby: single/multi'' coś w tym stylu... mała rzecz, a naprawde by cieszyła :evil:

Popieram!

Do tego przywróćcie rubrykę o sprzęcie na jakim testowaliśce grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje cena CDA.

Dlaczego? Człowiek ma 20 złotych na życie do końca tygodnia i co ma zrobić? Gdyby CDA kosztowało 25 albo 30 zeta nie byłoby kłopotu - wszak machnąłby ręką i cóż - nie stać mnie. A tak? Z 20zł na życie zostaje 5... Ech...

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie to, że nieraz daja takie nędzne gierki:( :(
To tylko Twoja wina, jakbyś przesłał do redakcji listę życzeń, to na pewno by ją uwzględnili. Wtedy dawaliby tylko same fajne. Jakbyś nie miał pod ręką adresu redakcji to podaję: North Pole, Santa Claus Avenue 1313. Mail: wishfullthinking@sweetdreams.fi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie to, że nieraz daja takie nędzne gierki:( :(

Smg: a mnie najbardziej wnerwiaja tacy ludzie, ktorzy rejestruja sie w grudniu, dwa miesiace mysla co tu powiedziec, po czym wyjezdzaja z takim tekstem. Chcesz fajna gierke? Wyjmij 100 zl i lec do sklepu. Chcesz zeby pisma dawaly fajne gierki - wysylaj co miesiac na konto redkacji 50 zl na fundusz zakupu takowych. A jak gierki w CDA masz za nedzne, to kupuj pismo, ktore daje lepsze. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwiają 2 sprawy:

-po pierwsze primo: oceny gier które miały "wielkich" poprzedników

To są inne gry i powinny być oceniane jako gra a nie jako "coś tam" po np:Half-Life

-po drugie primo: recnzje gier w rodzaju BloodRayn ja tam preferuje tradycyjne metody pisania np: Informacje , Grafa , Dzwięk, O czym , Wrażenie itd

Pozatym to jest naprawde super czasopismo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w jakimś innym temacie. Mianowicie : najbardziej denerwujące w CDA są kody na samym końcu czasopisma.

Jak ktoś lubi chodzić na skróty to niech sobie chodzi ale CDA nie powinno w tym pomagać. Owszem, czasem zdarza się jakieś monstrum nad którym siedzi się kilka godzin i nic (czyt. Tribes - próba szybkości :x ).

Ale wydaje mi się że i tak trzeba sobie dawać radę samemu. Szczerze mówiąc to kody zabierają przyjemność grania. Przykład: mój brat przeszedł Morrowinda (wątek główny i trochę gildiowych) w 2 tygodnie - oczywiście na kodach, mi zajęło to 5 (słownie pięć) miechów a i tak uważam że wszystkiego nie odkryłem i nie zobaczyłem. No i jaki z tego morał ja mam świetne wspomnienia związane z tą grą a mój brat porównóje to z Lionheart. Tak więc CDA powinno pokazać Kozakiewicza wszystkim cheatowcom i zwrócić uwagę przeznaczoną na te pierdoły w stronę ludzi którzy czerpią przyjemność z grania a nie tylko podnosić sobie morale bo "O przeszedłem toto w 2 dni, dobry jestem".

Pozdrawiam redakcję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-po drugie primo: recnzje gier w rodzaju BloodRayn ja tam preferuje tradycyjne metody pisania np: Informacje , Grafa , Dzwięk, O czym , Wrażenie itd

Widzisz, kilka postów wyżej ktoś psioczył na Elda, że pisze według schematu. Rzecz gustu, wszystkim nie dogodzisz.

A jeszcze co do tych "nietradycyjnych metod"... Uważam, że czasami coś oryginalnego w stylu recenzji Bloodrayne czy, żeby nie szukać daleko, Mage Knight Apocalypse ("Kitajce... xD") z numeru lutowego dodaje smaczku CDA. Mówiłem, rzecz gustu. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie irytuje w CDA? Jedna mała rzecz. Konkretnie to irytujące i wszechobecne wstawki polityczne. Najpierw był Gejmwalker i duecik eld&gem którzy potrafili wstawić aluzje polityczne nawet do opisu przygodówki czy gry edukacyjnej. Aluzje bardzo niskich lotów dodajmy. Dobrze, to jeszcze zniosłem.

Później przyszły minifelietony, i na czoło wysunęli się Allor z MacAbrą, w większości felietoniów pisząc co to znowu Giertych nie wymyślił. Co ja czytam do cholery, CDA czy Wyborczą? Dobra, CDA to lider na rynku, nie ma porządnej konkurencji, lepszego czasopisma i tak nie znajdę więc korzystają z tego i drukują takie cuda. Ale kiedy w recenzji Stalkera pierwsze co ujrzałem to przypis z durnym żarcikiem to rzuciłem ten numer w kąt.

Ja jestem w stanie zrozumieć, że żyjemy w czasach, gdzie nie wypada pisać niczego dobrego o rządzie aby nie narazić się na ośmieszenie. Zrozumiem jeszcze, że redaktor też człowiek i może ulec tej modzie. Ale dlaczego CDA, pismo o grach komputerowych powoli zmienia się w zbiór tekstów politycznych stronniczych niczym redaktorzy GW tego nie rozumiem. I nie chcę zrozumieć. Amen. Zresztą nie mam po co tego pisać, skoro mój post i tak zniknie wśród ton jednolinijkowych, statsiarskich postów takich jak ten Nicka, oraz masie innego spamerskiego śmiecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w jakimś innym temacie. Mianowicie : najbardziej denerwujące w CDA są kody na samym końcu czasopisma.

Jak ktoś lubi chodzić na skróty to niech sobie chodzi ale CDA nie powinno w tym pomagać.

>>>A niby dlaczego? Zakazane prawem? Bo TOBIE sie nie podoba? No to kto ci kaze zagladac na te ostatnia strone? Wyobraz sobie, ze jest tam reklama golych panien na komorke i juz. Mnie irytuje mentalnosc ludzka "ZAKAZAC/WYWALIC to cos, bo MI sie nie podoba, wiec to nie ma prawa byc w tym kraju". Na Giertycha sie pultacie, ze tego chce zakazac, tamto nakazac, a sami prezentujecie dokladnie ten sam giertychowski sposob postrzegania rzeczywistosci.

Owszem, czasem zdarza się jakieś monstrum nad którym siedzi się kilka godzin i nic (czyt. Tribes - próba szybkości :x ).

Ale wydaje mi się że i tak trzeba sobie dawać radę samemu. Szczerze mówiąc to kody zabierają przyjemność grania.

>>>Kto ci kaze ich uzywac? A jak ktos lubi ogladac filmy na szybkim podgladzke albo czytac kryminal od konca, zeby wiedziec od razu kto zabil, no to niech tak sobie robi, nawet jesli prywatnie uwazam, ze to bez sensu.

. Tak więc CDA powinno pokazać Kozakiewicza wszystkim cheatowcom i zwrócić uwagę przeznaczoną na te pierdoły w stronę ludzi którzy czerpią przyjemność z grania a nie tylko podnosić sobie morale bo "O przeszedłem toto w 2 dni, dobry jestem".

>>>Nie. Cheaty sa dla ludzi. gry sa dla ludzi. W CDA bedzie i jedno i drugie. Kto ma chec skorzystac - siegnie po nie. Kto nie - ominie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...