Skocz do zawartości

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?


Gość Bonkol

Polecane posty

Czyli mam rozumieć że gra wydana 10 miesięcy później ma taką samą grafikę co najnowszy Splintus?

Ten fragment tak zrozumiałem :P Poza tym nie piszesz bezpośrednio tylko ja użyłem słowa "przyszłość" a poza tym 10 miesięcy w świecie komputerów do delikatnie mówiąc cholernie dużo!

Jeżeli nie mogłeś zrozumieć mojego "bełkoty" to srki ale łeb mnie ciągle boli po wczorajszej imprezie a jajka się w lodówce skończyły :( (jeśli nie rozumiesz to NIE chcesz wiedzieć...)]

ps. Może już durnieję ale nie rozumiem co "żem" dowalił z tym Crizisem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Być może Nabuchodonozor mnie pokąsał lecz nic nie rozumiem z tego bełkotu :? Facet weź mi pokaż paluchem gdzie ja pisze o jakiejkolwiek przyszłości? Być może źle mnie zrozumiałeś ("no sory MOJA wina").

1) sugeruje że redaktorzy powinni recenzować gre właśnie na zasadzie teraźniejszości.

To jakoś dziwnie o tym piszesz bo napisałeś cytuję " Kameleon - grafika 7/10. Czyli mam rozumieć że gra wydana 10 miesięcy później ma taką samą grafikę co najnowszy Splintus?" co jest bzdurą bo wtedy Kameleon miał grafikę na 7/10 a przez 10 miesięcy możliwości graficzne poszły w górę i Splinter Cell pomimo że ma lepszą to według recenzenta zasługuje na taką.

2) w ogóle nie powinni za grafe stawiać oceny bo za 10 lat ... Przesadzasz
4 max 5 za grafę no bo przecież szykuje się "Crisis" :?

3) z tym Crisisem to "żeś" dowalił :roll:

To była ironia i brzmiało to tak samo jak twój SP i Kameleon.

Na razie Smg nie przekonały mnie twoje argumenty lecz nie ukrywam że dysputa jest zacna.

Nie można się chronić cały czas po płaszczem subiektywnej oceny.

Gra może i jest słaba ale grafa? ( I prosze nie dawaj jakiś nonsensownych przykładów starych gier) 7- kameleon 9-Chaos theory.

Wyjaśnij mi jak możesz zabraniać Smg robić takich porównan skoro sam zrobiłeś dokładnie to samo (chyba' date=' że ja jakoś źle zrozumiałem to zdanie)

Dla mnie (tu też nie pisz "a dla GEMA...") ocena jest za niska BO:
Ale dlaczego ma nie pisać skoro mówimy tu o recenzji Gema i to chyba jego zdanie się w recenzji liczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post o Kameleonie poprawiony DAŁEM (_!_)'y wybaczcie

Kameleon powstał 10 miesięcy PRZED SC:DA. Więc jak mówi Piccolo

przez 10 miesięcy możliwości graficzne poszły w górę

Ten Crisis to pasuje do tego tematu jak pięść do oka (no chyba że ironia

:lol: ) a Kameleon i owszem pasuje.

Wyjaśnij mi jak możesz zabraniać Smg robić takich porównan skoro sam zrobiłeś dokładnie to samo (chyba, że ja jakoś źle zrozumiałem to zdanie)

patrz wyżej. Jednak kameleon pasuje.

Ale dlaczego ma nie pisać skoro mówimy tu o recenzji Gema i to chyba jego zdanie się w recenzji liczy.

to jest właśnie ten "płaszcz subiektywnej oceny". Poza tym Smg jeszcze nie odpisał. Na razie jego argumenty opierają się na osobistej ocenie Gem'a. Moje natomiast są parte faktami: najlepsza grafa wśród skradanek; bardzo dobra grafika ogólnie - jeśli nie trafiają do was PepS'owe porównania z Eragonem.

Jeszcze raz przepraszam z tym "Późnym Kameleonem" źle napisałem

:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post o Kameleonie poprawiony DAŁEM (_!_)'y wybaczcie

Kameleon powstał 10 miesięcy PRZED SC:DA. Więc jak mówi Piccolo

przez 10 miesięcy możliwości graficzne poszły w górę

>>>>...zatem to' date=' co 10 miesiecy temu zaslugiwalo np. 8 teraz juz dostaloby 6+

Ale dlaczego ma nie pisać skoro mówimy tu o recenzji Gema i to chyba jego zdanie się w recenzji liczy.

to jest właśnie ten "płaszcz subiektywnej oceny". Poza tym Smg jeszcze nie odpisał.

>>>Ale nic madrzejszego niz to, co powiedzialem, juz nie powiem. Jesli Gem uwaza, ze grafa najnowszego SpC zasluguje na 7 to stawia taka ocene. Czy ma racje, czy nie, tego tak naprawde nigdy dojdziemy, bo z prawda jest jak z d***, kazdy ma wlasna.

Na razie jego argumenty opierają się na osobistej ocenie Gem'a.

>>>I beda na tym bazowac. Znam Gema, nie ulega emocjom, nie ma tak, ze bierze oceny z kosmosu. Jak twierdzi, ze grafika SpC jest DLA NIEGO niepowalajaca, to ja mu wierze, ze mowi to po namysle, a nie pod wplywem impulsu.

Moje natomiast są parte faktami: najlepsza grafa wśród skradanek; bardzo dobra grafika ogólnie - jeśli nie trafiają do was PepS'owe porównania z Eragonem.

>>Fakt bazujacy na subiektywnej ocenie? :) No to ja powiem, ze faktem jest, iz Jolka R. to najladniejsza dziewzyna na Ziemii, bo ja tak uwazam. :). I mam racje - to JEST fakt. Ale prawdziwy tylko dla mnie i tych, ktorym sie Jolka rowniez podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Ale nic madrzejszego niz to, co powiedzialem, juz nie powiem. Jesli Gem uwaza, ze grafa najnowszego SpC zasluguje na 7 to stawia taka ocene. Czy ma racje, czy nie, tego tak naprawde nigdy dojdziemy, bo z prawda jest jak z d***, kazdy ma wlasna.

Na razie jego argumenty opierają się na osobistej ocenie Gem'a.

>>>I beda na tym bazowac. Znam Gema, nie ulega emocjom, nie ma tak, ze bierze oceny z kosmosu. Jak twierdzi, ze grafika SpC jest DLA NIEGO niepowalajaca, to ja mu wierze, ze mowi to po namysle, a nie pod wplywem impulsu.

>>Fakt bazujacy na subiektywnej ocenie? :) No to ja powiem, ze faktem jest, iz Jolka R. to najladniejsza dziewzyna na Ziemii, bo ja tak uwazam. :). I mam racje - to JEST fakt. Ale prawdziwy tylko dla mnie i tych, ktorym sie Jolka rowniez podoba.

poważnie napisałeś więc wziąłem na poważnie twoje słowa i przewertowałem reckę jeszcze raz. Zanim zdradze wam pewien "sekret"

muszę jeszcze dodać parę słów. Biorę stronę Smugglera : recenzent ma pełne prawo oceniać grę w swoich skalach. Przez największe sito przechodzi grywalność ,potem muzyka i grafika. Lecz i to sito musi mieć jakiś umiar. Napisałeś że gdyby dostała 3 lub 5 to można się sprzeczać.

ja uważałem że 7 to za mało i podałem sensowne argumenty.

Żadne dziewczyny samochody lodówki i dziadki, choć śmieszne nie przekonały mnie. To można przypisać do grywalności.

To "sito" to wg mnie rozbieżność 1 punktu tak i w górę jak i w dół.

Gra ma grafikę na 9 - bardzo dobre modele, światłocień, shadery i inne bajery zarówno na skradankę jak i na jakąkolwiek inną grę. (Mogę się założyć że gra zrobiona na silniku DA, np. bijatyka, nie byłaby brzydka)

rozumiem że gra jest do [beeep] i tu ufam gemowi więc nie czepiam się i zgadzam.

Żaden z twoich argumentów mnie nie przekonał : dziewczyny, samochody,lodówki,telewizory - każdy ma jakiś kanon piękności. Oczywiście są ludzie uczuleni jak i kochający jakiś typ piękności lecz tego kanonu należy się trzymać bez dwóch zdań. I usprawiedliwianie różnych potknięć textem "jednemu się podoba bardziej a drugiemu nie" jest nie tyle głupie co bezsensowne. Recenzja polega właśnie na subiektywnej ocenie lecz nie można dać się zwariować i jeżeli pojawi się taki problem jak ten to należy go omówić. I dlatego podoba mi się np. "fani gatunku mogą sobie jeden punkt dostawić" - świadczy to o profesjonalności autora recenzji, nie dość że ocenił grę chłodnym okiem to jeszcze zna się na gustach graczy (ale to już moja osobista opinia).

I ten tytułowy "sekret": ocena jest całościowa - Gem napisał oddzielnie zarówno w tabelce jak i w plusach i minusach "oprawa multi słaba"

Pomimo ze single jest świetny (też jest w plusach) multi obniża ocenę.

Moim zdaniem należy się 8 ale skoro Gem uważa że 7 to widocznie multi jest cienki (w niego nie grałem).

Jednak nikt z forumowiczów nie zauważył tego jakże istotnego faktu i wynikło z tego niepotrzebne zamieszanie.

Właśnie to denerwuje mnie w CD-Action - czasami nadmierna zarozumiałość , ale to tylko MOJE subiektywne zdanie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>.

Właśnie to denerwuje mnie w CD-Action - czasami nadmierna zarozumiałość ' date=' ale to tylko MOJE subiektywne zdanie :wink: [/b']

Akceptuje twe zdanie, choc sie z nim nie calkiem zgadzam. Pomine juz to ze iHut dal mu ocene 7/10 (grze, nie grafie) ergo to juz druga osoba z tyuch co grali, ktorzy nie uwazaja, ze gra jest swietna. A zgodna opinia dwoch recenzentow to juz duzo wiecej niz jedna opinia.

Zarozumialosc? Czy pilota, ktorzy 1000 razy ladowal Jumbo Jetem nazwiesz zarozumialym, gdy np. powie "ten nowy pas lotniska jest zle zaprojektowany"? Pewnie tak, bo jak to on moze tak mowic? Ale coz, po tylu ladowaniach on chyba jednak troche doswiadczenia ma i jak mowi, ze cos jest nie tak, to pewnie wie co mowi. Gem gral we wszystkie SpC, jest fanem tej gry. Jak on mowi, ze gra jest be, to wierze mu, ze tak jest. Niewazne czy to grafika, czy animacja, czy cos tam jeszcze - istotne jest to, ze w grze cos nie trybi i juz. A dyskusja czy nie trybi ten trybik, czy tamten, i ktory bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuje taka mała hippo-kryzyjka redakcji. Otóż na forum surowo karacie użytkowników, którzy zaczynają bluzgać, bez względu na to czy z jakiejś konkretnej przyczyny, czy yeż nie. Nazywacie ich prostakami / dresami itp. Tymczasem w redakcji macie osobnika, który stale przeklina, bez żadnego powodu! Mowa oczywiście o eldzie. Jak to jest, że jego bluzgi wam nie przeszkadzają i nie macie go za chama, a zwykłych użytkowników już tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuje taka mała hippo-kryzyjka redakcji. Otóż na forum surowo karacie użytkowników, którzy zaczynają bluzgać, bez względu na to czy z jakiejś konkretnej przyczyny, czy yeż nie. Nazywacie ich prostakami / dresami itp. Tymczasem w redakcji macie osobnika, który stale przeklina, bez żadnego powodu! Mowa oczywiście o eldzie. Jak to jest, że jego bluzgi wam nie przeszkadzają i nie macie go za chama, a zwykłych użytkowników już tak?

Co innego bluzgac w gronie znajomych/przyjaciol (a w redakcji kontakty mamy raczej bliskie), a co innego bluzgac na publicznym forum przed obcymi ludzmi. O kierowaniu wulgarnych inwektyw pod czyims adresem nawet nie wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuje taka mała hippo-kryzyjka redakcji. Otóż na forum surowo karacie użytkowników, którzy zaczynają bluzgać, bez względu na to czy z jakiejś konkretnej przyczyny, czy yeż nie. Nazywacie ich prostakami / dresami itp. Tymczasem w redakcji macie osobnika, który stale przeklina, bez żadnego powodu! Mowa oczywiście o eldzie. Jak to jest, że jego bluzgi wam nie przeszkadzają i nie macie go za chama, a zwykłych użytkowników już tak?

Eld wylecial z forum miedzy innymi za to, ze nie umial trzymac nerwow na wodzy. Nawet nie musial klac. I jak powiedzial Cormac - baka w domu przy rodzinie puscic to moze nic godnego pochwaly -no ale zdarza sie. A pierdnij podczas audiencji z papiezem... Czujesz (hehe) roznice?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni redaktorzy, wysoka izbo... Taaaa:P Na dzien dzisiejszy najbardziej mnie denerwują podpisy pod screeny! Toz to załosc totalna, i nie zebym was uwazał za cieniasów, bo piszecie swietnie, lecz to co juz sie dzieje pod screenami to jest, szczerze mówiac, cienizna. No przepraszam, ale moim skromnym zdaniem screen powinien miec podpis tylko wtedy gdy jest naprawde tego wart, tudziez powinien byc podpisany, zwyczajnie. Wy natomiast na siłe probujecie podpis pod screen zrobic tak, aby było smiesznie. Przeciez juz od kilkunastu numerów, widac wasz brak weny. Skonczcie z tym!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dziwne i jakieś prostackie ale... Denerwuje mnie to że Action Redaction znajduje się na szarym końcu CDA :lol:

Zazwyczaj muszę "przelecieć" dziesiątki stron, żeby dogrzebać się do AR :P

Według mnie AR może powinno być na początku... zaraz po wstępniaku :twisted:

Potwierdza to też moja siostra, która siedzi obok. Widocznie też ją denerwuje tak "poważna" sprawa ;)

Tylko skoro AR na początku... To co na końcu !!??!! :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij otwierać od końca to zaoszczędzisz sporo czasu Laughing Mi tam to nigdy nie przeszkadzało. W końcu gdzieś ono musi być Smile

No ok ale jak otworze od końca... To kiedy przeczytam wstępniaka... zapowiedzi :P? Wiem wiem jestem poprostu niezdecydowany :roll: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij otwierać od końca to zaoszczędzisz sporo czasu Laughing Mi tam to nigdy nie przeszkadzało. W końcu gdzieś ono musi być Smile

No ok ale jak otworze od końca... To kiedy przeczytam wstępniaka... zapowiedzi :P? Wiem wiem jestem poprostu niezdecydowany :roll: :lol:

Przepraszam, czy ktoś gdzieś ogłosił konkurs pt: "Wymyśl najbardziej idiotyczny powód?" Bo chyba coś przeoczyłem. Czy wam się nudzi, czy po prostu na siłę staracie się być "oryginalni inaczej"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam się nudzi, czy po prostu na siłę staracie się być "oryginalni inaczej"?

Przepraszam bardzo, ale kolega Ermac ma bardzo poważny problem. Jak się będzie za długo zastanawiał od czego zacząć czytać CDA to przegapi kolejny numer i będzie miał zaległości :P Trzeba przecież pomagać innym w każdej sprawie. Gdybym ja nie wiedział od czego zacząć to był bym na pewno zdesperowany i gotowy na wszystko. Nawet do napisania tego na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przepraszam Wszelakiej maści adminów i moderatorów, ale muszę to napisać : Człowieku dla mnie to jest porąbane pytać się kogoś "Od czego zacząć czytać..." (w de facto temacie Co mnie najbardziej denerwuje w CDA)

dam ci dobrą radę :

a) czytaj na wspak ze szklanką wody na kroczu

B) nie pisz takich głupot na forum

PS: to tak jakbyś pytał się kolegi jak masz czytać książkę, od których rozdziałów bo chcesz znać tylko te najlepsze.

Krótka piłka "Wstępniak, spis treści i tam masz to co chcesz czytać"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale jak otworze od końca... To kiedy przeczytam wstępniaka... zapowiedzi :P? Wiem wiem jestem poprostu niezdecydowany :roll: :lol:

Ech...ludzie to mają problemy - nie wiem co bardziej przeraża - czy same problemy, czy to że mają trudności z ich rozwiązaniem.

Znalezienie AR nie stanowi przecież problemu - zawsze na końcu. Ja tam zawsze najpierw każdy numer kartkuję by zobaczyć co gdzie jest i jak wygląda. Potem wstępniak i najczęściej AR - ale polecam czytanie po kolei po prostu - zaoszczędzisz na czasie i wysiłku umysłowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy przynajmniej przyjął ten problem w normalny sposób. Może poprostu niektórym brakuje humoru i chcą się poprostu prześcigać swoją "wspaniałą intelgencją" pokazywać jak naprawde są mądrzy i potrafią być tylko poważni. A jeżeli uważacie że to co napisałem było w 100% poważne to naprawdę tej inteligencji gratuluje jak tak wszystko bierzecie na poważnie. :roll:

A Ty ze swoimi durnymi postami chcesz wnieść nieco osławionego "luzu" na to forum, tak? Byli już tacy, byli... Nikt ich już dziś nie pamięta, na siłę starali się udowodnić, że nie mamy tu poczucia humoru i chodzimy sztywni. Jeżeli każdy post piszesz tylko po to, by pokazać, jak wspaniałe masz poczucie humoru (vide post z tym, że jako moderator forum warezowego chcesz zostać modem u nas) to gwarantuję, że wkrótce zobaczymy się w najśmieszniejszym dziale tego forum "BiO". Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty ze swoimi durnymi postami chcesz wnieść nieco osławionego "luzu" na to forum, tak? Byli już tacy, byli... Nikt ich już dziś nie pamięta, na siłę starali się udowodnić, że nie mamy tu poczucia humoru i chodzimy sztywni. Jeżeli każdy post piszesz tylko po to, by pokazać, jak wspaniałe masz poczucie humoru (vide post z tym, że jako moderator forum warezowego chcesz zostać modem u nas) to gwarantuję, że wkrótce zobaczymy się w najśmieszniejszym dziale tego forum "BiO". Colidor.

:) hehe A tak przy okazji Ermac można pisać z :farao: humorem na temat i to jest możliwe wierz mi naprawdę. AAA Mógłbyś mi poradzić w jakiej kolejności instalować dema z CDA? I jak byś mógł to powiedz jak najlepiej otwierać pudełko z DVD : od przodu czy od tyłu? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smile hehe A tak przy okazji Ermac można pisać z farao humorem na temat i to jest możliwe wierz mi naprawdę. AAA Mógłbyś mi poradzić w jakiej kolejności instalować dema z CDA? I jak byś mógł to powiedz jak najlepiej otwierać pudełko z DVD : od przodu czy od tyłu? Confused

Dema myślę że od najmniejszej ilość mb do największej :lol: :lol: a z pudełkiem to nie wiem cięzko powiedzieć :P :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni redaktorzy, wysoka izbo... Taaaa:P Na dzien dzisiejszy najbardziej mnie denerwują podpisy pod screeny! Toz to załosc totalna, i nie zebym was uwazał za cieniasów, bo piszecie swietnie, lecz to co juz sie dzieje pod screenami to jest, szczerze mówiac, cienizna. No przepraszam, ale moim skromnym zdaniem screen powinien miec podpis tylko wtedy gdy jest naprawde tego wart, tudziez powinien byc podpisany, zwyczajnie. Wy natomiast na siłe probujecie podpis pod screen zrobic tak, aby było smiesznie. Przeciez juz od kilkunastu numerów, widac wasz brak weny. Skonczcie z tym!

Kiedys forma musi wrocic, jak mowi Malysz. Podpisy pod screeny sie ludziom podobaja, wiec sa. Czasem lepsze, czasem gorsze ale IMO kazdy cos tam znajdzie, co mu sie spodoba. Albo prawie kazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dziwne i jakieś prostackie ale... Denerwuje mnie to że Action Redaction znajduje się na szarym końcu CDA :lol:

Zazwyczaj muszę "przelecieć" dziesiątki stron, żeby dogrzebać się do AR :P

Podpowiedz - zacznij kartkowac od tylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...