Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Hmm, dźwięku? Na przykład drapania po fotografii? :tongue: Myślę, że wszystko co było do powiedzenia na temat tej pocztówki zostało już powiedziane, a rozważania na temat tego co nas może czekać w grze i obrazki Ezia lepiej przenieść do tematu o AC 2 :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najstarsze plany Wenecji ponoć wyszły spod ręki boskiego Leonarda (nie diCarpio :P ), więc być może będziemy podążać ich szlakiem?

2) Być może poza oglądaniem widoków z góry, będziemy mogli przeprawiać się łodzią (albo przebierać za gondoliera... co prowadzi do - wyścigów gondol! :P Już widzę to wymijanie i ucieczki ze strażą na ogonie, w osobnych łódkach... ;)

3) Często pojawiają się elementy architektoniczne pochodzące ze sztuki arabskiej... może będziemy mieć do czynienia z kimś z dalekiej rodziny Altaira? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...To coś jak kod Leo..Tutaj też pewnie o coś w ten deseń chodzi...

1)Okno...pewnie tu chodzi o nową "kryjówkę" Assasina...Np na broń,stroje etc.

2)Leonardo z Vinci-tablica...Pewnie będzie coś o nim or sth...(ewentualnie jakaś dobra akcja lub wyjaśnienie że tam jest "coś" np.artefakt,którego Leo szukał lub aura która daje natchnienie)

3)Białe COŚ(2)...wygląda mi to na biały filar(np. od zatopionej budowli w której coś było...),rzeźbę(w której wnętrzu coś było)lub na wynalazek Leo(najprawdopodobniej broń)...Choć raczej wygląda mi to na fotomontaż lub przerobienie zdjęcia (zobaczcie! to jest na BUDYNKU!![ewentualnie coś na budynku...malowidło,sth...])

4)Mediolan,a Wenecja...Dziwne,nie?Wenecja,ale nadana z Mediolanu(no tak...tam jest studio,a w Wenecji akcja będzie...),ale czy to nie dziwne?Po za tym,kto mądry by wysyłał zdjęcie Wenecji z Mediolanu??

5)Po za tym drogi Corma'u pisze się "Leonarda Da Vinci",gdyż Da Vinci(z włoskiego "z Vinci")jest nieodmienne,więc nie może być "Leonarda Da Vinciego"!!

Wiem!To rozmazany napis!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wrócić do tej postaci za gondolą w wodzie na która wskazuje zadrapanie jak dla mnie to wygląda jak trup już wcześniej to mówiliście. Ale ja doszedłem do wniosku że może będzie się dało ukrywać ciała zabitych w wodzie. I wtedy ciebie nie będą ścigać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zrozumcie, że to po prostu pocztówka, na której nic nie ma oprócz loga AC i "Sto lat Da Vinci". Ubi rozesłalo te pocztówki po całym świecie żeby wyhajpować zainteresowanie AC 2. Na dodatek im się udało, bo jak czytam posty niektórych w tym temacie, to widze że wcześniej nie słyszeli żadnego info o nowym assassynie i zaczęli się nim interesować dopiero teraz... Co do białej plamy, jest to uszkodzenie pocztówki, które jest także na innych kartkach, tylko w innym miejscu, a na niektórych nie ma wogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajzerka co ty gadasz wiem że to oczywiste że oni to rozesłali by to rozreklamować to chyba każdy wie. Ale to nie oznacza że nie może być tam subtelnie ukrytych danych na temat co znajdzie się w ac2. :jezyk1:

Ja tam lobię takie teorie. I nikt mi niezabrani nad tym myśleć a nawet wymyślać ten temat został właśnie po to stworzony.

A jeśli ci coś nie pasi to tu nie zaglądaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie maleńkie pytanie do redakcji: czy próbowaliście zdrapać to, co jest niby zadrapaniem? Może coś jest wydrukowane pod spodem, hm? przecież niczego w ten sposób nie ryzykujecie, prawda?

@Kajzerka: Przecież CormaC wyraźnie napisał, że to nie zadrapanie, tylko jest tak nadrukowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że uciszy to tych, którzy twierdzili, że to screen z gry (sic!) i tych, którzy doszukiwali się różnych postaci.

Widać, że fotograf stał bardziej na lewo, a aparat trzymał skierowany trochę na prawo i niżej niż ten, który robił pierwsze zdjęcie. Szkoda tylko, że nie widać miejsca, w którym powinno być logo AC.

Tak z ciekawości, jak znalazłeś to zdjęcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zrozumcie, że to po prostu pocztówka, na której nic nie ma oprócz loga AC i "Sto lat Da Vinci". Ubi rozesłalo te pocztówki po całym świecie żeby wyhajpować zainteresowanie AC 2. Na dodatek im się udało, bo jak czytam posty niektórych w tym temacie, to widze że wcześniej nie słyszeli żadnego info o nowym assassynie i zaczęli się nim interesować dopiero teraz... Co do białej plamy, jest to uszkodzenie pocztówki, które jest także na innych kartkach, tylko w innym miejscu, a na niektórych nie ma wogóle.

To mi powiedz co robi odbicie w wodzie tego jak to nazwałeś "uszkodzenia pocztówki" z tej strony: http://www.ps3attitude.com/wp-content/gall...c-card/card.jpg :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, może mnie wyśmiejecie, ale ja uważam że to zarys jakiejś satelity. Przeciez Templariusze użyją owoc edenu na całą ludzkość... po przez satelity...

Gościu wtedy satelit nie było to jest z 800 lat temu!!

Ale moze z owocem edenu możesz miec racje ale satelity!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, może mnie wyśmiejecie, ale ja uważam że to zarys jakiejś satelity. Przeciez Templariusze użyją owoc edenu na całą ludzkość... po przez satelity...

Gościu wtedy satelit nie było to jest z 800 lat temu!!

Ale moze z owocem edenu możesz miec racje ale satelity!!

Przecież to tylko zarys na tej fotografii, możliwe że dali to białe (satelitę) jako taką białą poświatę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gadacie, że se wymyślamy ale ja sądzę, że oni specjalnie zrobili to zdjęcie z tymi odbiciami i różnymi szczegółami by i ukazać nam na nim kilka rzeczy z ac 2. Ta teoria może być błędna ale niby czemu mamy se nie doszukiwać przynajmniej mam zajęcie. A wam co to wadzi jeśli was to wkurza to nie właźcie tu. :jezyk1: Choć satelita to naprawdę szalony pomysł.

Ale ukrywanie się w gondolach, wrzucanie ciał do wody, dostawanie się do kwatery za pomocą nurkowania, kupno broni lub jakieś fajne maszynki np kusza na ręce, poruszanie się gondolą itp a nawet ten eden może być naprawdę. To przecież gra a nie życie. A ja myślę że te gondole to może będzie rodzaj szybkiego przemieszczania się między miastami. Że nie porostu takie wczytanie tylko wsiadasz do gadali i jesteś w innym miejscu albo poruszasz się konno do wyboru do koloru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...