Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Hmmmm ... Leonardo był twórcą jednych z pierwszych szkiców maszyn latających. więc może będziemy podróżować jego wytworami ? A na gondoli wydaje mi się że tam jest jakiś umarlaczek .... z twarzy trochę do Jacka Sparrowa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś pod wodą o czym już dużo pisaliście ( http://forum.cdaction.pl/index.php?act=att...ost&id=1229 ) przypomina mi szkielet: widoczna czaszka i żebra, a w miejscu mostka nic nie ma. Może trochę zbyt dokładnie patrze, ale widzę, że wymieniacie tu jeszcze dziwniejsze szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do strony assassinscreed.uk.ubi.com to trzeba wydrukować ten znaczek, po lewej stronie jest znak Animusa trzeba kliknąć pojawi się menu, trzeba wybrać pierwszą opcję, podłączyć kamerę i podstawić ten znaczek i zobaczycie coś ciekawego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonardo (mimo ,że za tym nie przepadał) projektował i sprzedawał broń, to właśnie dzięki temu powstała lwia część jego szkiców ;) wiem ,że ta teza jest trochę przesadzona ale... może będziemy mieli możliwość kupowania ekwipunku. Skoro wybór uzbrojenia ma być całkiem spory, to system handlu miałby jakiś sens ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie dostanę za to warna :D. W każdym razie jeśli ktoś chce się coś więcej dowiedzieć na temat AC2, wczoraj wyszedł tekst który kilka spraw wyjaśnia, nawet Ci co nie znają Ang mogą poczytać po jest po polsku ;)

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85826,650693..._nadchodzi.html

Wiem dziwne że na stronie czasopisma "Logo" ale autorowi można raczej ufać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem

1.Widać postać która przypomina assasin'a (chyba)

2.Jak się bardzo przybliży to widać jakby twarz patrzącą sie na faceta w gondoli

3.Widać palec człowieka chociaż w to wątpię

4. to starszy człowiek którego zobaczył Kazama

przynajmniej tak myślę jak nie to poprawcie mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ludzie mam pomysł ma ktoś dobry program do obróbki zdjęć ?? jak tak to dajcie największego zooma i dajcie tu! nawet jak będzie niewyraźne to dajcie, może coś zauważymy ! Ja jeszcze popatrzę, może coś znajdę !

Evil95 moim zdaniem 1 pkt u Ciebie się nie zgadza bo tam bardziej widać z tyłu łóżko, no w tamtych czasach to łoże, i widać na niej czarną pościel tak mi się zdanie, albo assasin na czymś stoi bo to za wysoko od ziemi jest, może on na czymś stoi !

Ps. o co chodzi z tymi spojlerami, sorry że pytam ale jestem nowy i nie wiem i do czego to służy bo naprawdę nie wiem. Z góry thx

//Edit:

a może ktoś tam siedzi ?? bo w przybliżeniu to tak wygląda ! :nuke:

///Edit:

Mam coś nowego !!!

http://img151.imageshack.us/my.php?image=1...inpocztowka.jpg zobaczcie na te 3 zaznaczone pkt. Na jednym jest ten facet stary prawdopodobnie, na następnym do przodu jest hełm albo blond włosy kobiety i ostatni w górnym lewym rogu ekranu wydaje mi się, że tam też ktoś stoi ! zobaczcie! Ale się mogę mylić :starwars: xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze jeden pomysł tych zdjęć z kawałkiem zadrapanego tła .Tych zdjęć było kilka może jest ich więcej jak by się znalazły może trzeba je wszystkie nanieść na siebie i wtedy wyszło by coś z sensem z tych zamazanych części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...