Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Wygląda to na jakiś art, lub screen z samej gry. Ale być może po prostu mam przeczulone oko :P

Hje hje hje ;).

Jak by to był screen z gry to Crysis zesrał by się w gacie i uciekł do mamusi.

Mnie na obrazku zastanawia rola tego galernika. Nie wiem czy tylko mam takie dziwne wrażenie, ale on wydaje się... sztuczny. Dziwnie mroczny, jakby doklejony do gotowego obrazka.

PS. A to zadrapanie w obok prawego dolnego rogu to co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny pomysł z tą pocztówką. Może to jakieś zaproszenie ?

Moje przemyślenia:

Woda - nowy Assassin będzie mógł pływać - wiadomo.

Okiennica w kształcie loga gry - tak będzie oznaczana siedziba Assassynów ? O.o

Ubrania (?) w gondoli - można się przebierać ?

A zresztą ... raczej to nie są ukryte informacje o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem wilka na ścianie budynku po lewej od gondoliera?

http://img524.imageshack.us/img524/9980/wolfj.jpg

Tak to w sumie wygląda. Jest otwarty pysk, uszy i oko. Ale to może być doszukiwanie się znaczenia w czymś co go nie posiada. Jednakże jeżeli mam rację, to wilk może oznaczać wroga (otwarty groźny pysk) / sojusznika (jest blisko "siedziby" asasynów).

Ludzie sprawdźcie heraldykę weneckich rodów i powiedzcie mi kto miał wilka? :)

Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków!

[wies.niak]

No sorry sorry :P. wstawiałem pomniejszony o ileś tam procent... nie pamiętałem czy tak można czy nie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale ja tam cały czas jakiś łeb widzę. :rozpacz:

W prawym dolnym rogu w pierwszym oknie widać. :woot:

Jakby ryba

Tak w ogóle myślę że ubi wysłał kilka rożnych pocztówek i na każdej zaznaczył inną rzecz

Ps Assaniss w 2 będzie miał czerwoną pelerynkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a nie zauważyliście że co nam da ta pocztówka ona da podpowiedź a nie odpowiedź. Po co każdemu inna pocztówka ?? To znaczy ktoś powiedział że jest od kogoś innego pocztówka i inaczej wyglądała. Może trzeba popatrzeć na nie i na każdej jest inna podpowiedź? Znaczy się taki wykres:

Podpowiedź+ Podpowiedź=Odpowiedź

A czy Leonardo nie robił "Pisma Lustrzanego"? Może coś z datą urodzenia odwrotnie albo z tymi zamazaniami w prawym dolnym rogu? (Wiecie kod kreskowy itp.. :D Chyba za duża Hitmana)a może cały rysunek ma być w lustrze? Aha właśnie patrzę a pod środkowym oknem po prawej widać podporę a w innych nie zauważyłem? Hmmmm..... To wszystko jest dziwne.

Właśnie zauważyłem jak mówiłem o tych podporach to czy tym po prawej oknie jak się przybliży nie widać kobiety odwróconej plecami do nas ?? A ten "wilk" wskazuje jakby do biura Assasynów tak jak wiele z tych zagadek. Tam pewnie jest odpowiedź. Może trzeba czekać?? Na wygląd tegoż biura ? A ten koleś(co prowadzi gondole) podobny jest nawet do tego Maroka (nie wiem czy dobrze) tego co nam na końcu pomagał przed pójściem do Mistrza? On odgrywa większą rolę niż myślimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnej łodzi podwodnej, choć Leonardo ją skonstruował (wymyślił także tą taką "zbroję" do nurkowania [zapomniałem nazwy]), może to też może się do tego odnosić?)

Nie wiem czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę, ale dokładnie w miejscu wskazanym przez strzałkę - tam, gdzie jedni widzieli postać (głowa, ręce, klatka piersiowa itp.), inni twarz... Ja tam widzę... Asasyna. Jak Bozię kocham asasyna! Mam co prawda słaby wzrok - ale przypatrzcie się! Tam jest tak jakby ktoś w białej szacie, jest nawet czerwona szarfa, która była częścią ubioru Altaira. Dodatkowo ten gondolier przypomina mi mnicha, a w takich szatach (czy jak to nazwać) chodzą chyba Franciszkanie i/lub Kapucyni. Co o tym myślicie?

Co do innych odniesień - rzeczywiście, tuż pod oknem widać biały kształt, przypominający CZŁOWIEKA (niekoniecznie asasyna) czającego się za rogiem. To chyba może zdradzać jedną z metod działania - czekamy, aż ofiara podejdzie do nas a wtedy bierzemy ją z zaskoczenia. Nie spotkałem się w czymś takim w pierwszej części.

I wilk - to może być przypadkowy odcień na murze, choć ja widzę tam rzeczywiście wilka. Imię Altair oznaczało chyba orzeł. Wilk to po włosku lupo - kojarzy się to komuś z kimś/czymś?

Aha i wątpię, żebyśmy mieli zabić Mistrza (przez słowo "Mistrz" mam na myśli Leonarda.) Powiedziałbym dlaczego, ale nie umiem zamazywać tekstu zdradzającego fabułę jedynki (sorry admini).

P.S. Uwielbiam takie tajemnice, teorie itp. Mam nadzieję, że Ubi postara się o więcej takich bajerów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tu nie było zagadki tylko chcieli pokazać assasyńskie okno a wy tu się męczycie. Swoją drogą pod gondolą nie widzę żadnego Altaira ale... akwalung (tak to sie pisze? mówię o tej całej łodzi podwodnej). Swoją drogą nie wiadomo jak będzie wyglądał strój tym razem, pewnie będzie podobny ale czy taki sam? Będziecie patrzeć na każdą biłałą plamę i krzyczeć "Mamo, mamo zobaczyłem go... ooo... och... patrz! Ta zielono-niebieska kreska to wcale nie woda, to przecież kusza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też uważam że niepotrzebnie wyszukujecie podpowiedzi w każdym rogu, kącie, na każdej ścianie tego zdjęcia

Ubi zrobiło sobie taką reklamę, dziwną bo dziwną ale widać skutecznie przyciąga uwagę (tutaj jest już 8 stron :P)

tak spekulować można do samego wyjścia gry bo właściwie jak znajdujecie tutaj asasyna w najmniejszym chociaż pikselu zdjęcia no to owocnych dalszych poszukiwań życzę (no może z pikselem zdjęcia przesadziłem ale te "wskazówki" są juz napradę coraz mniejsze :P)

a i czy naprawe ubi chciałoby sie robić aż takie zagadki ? no bo to też trzeba duuuzo czasu poświęcić jeśli naprawdę tutaj coś ukryli

zajęłby to duzo czasu a jeszcze pisaliście że do różnych redakcji wysyłali trochę różne zdjęcia, to znaczy ze mieliby roboty naprawdę długi czas a teraz pewnie wolą się zajmować robieniem gry

moze się mylę ale takie jest moje zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jestem idiotą, ale jak nie strzelisz, to nie trafisz =p

http://img2.imageshack.us/gal.php?g=oko1.png

(kropki laczone jak leci..)

W kilku miejscach zdjecia sa bardzo dobrze widoczne zolte kropki (najlepiej spojrzec na lewy dolny i gorny rog, nad gondola z czlowiekiem, kawalek nieba). Jak dobrze pamietam, to w 1 czesci troche zygzakow bylo.. moze ktos cos z tego nakresli?

PS.

Domsylam sie, ze to moze byc specyfika zapisu grafiki, ze plamki powstaja, zdjecie tak wyszlo czy cos w tyl stylu, dlatego jezeli tak jest, to darujcie sobie jechanie po mnie i poprostu uswiadomcie mnie ;)

Pozdrawiam i ciesze sie, ze wrescie moje konto zaskoczylo ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem, nie znam się, ale to chyba prawdopodobne, że wszystkie białe plamy wskazują jakąś trasę do przebycia dla bohatera...

Czy mi się wydaje, czy gdzieś tak w połowie odcinka między tym głównym zadrapaniem (według mnie ma ono kształt miecza o płonącej klindze - nowy rodzaj ataku??) a lewym górnym rogiem jest występ w murze, który ma kształt prostego miecza?? I to miecza o zakrwawionym czubku.

I czy mi się wydaje, czy nieco niżej i po lewej od tego "ostrza" jest drugie okno w kształcie kropli (słabo widać, bo jest pokazane z boku), tak na pograniczu światła i cienia?

Aha, i jeśli to zadrapanie wskazuje pod wodę, to tam coś jest - kształt na wodzie wygląda jak odbicie, ale nie pasuje do budynku powyżej. Według mnie to jakaś łódź podwodna lub nawet podwodne centrum dowodzenia(!), ale nie człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...