Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że łańcuch trzymający pustą łudź jest taki jakiś... komputerowy. A pozatym, nie wiem czy to ważne, ale na kiju obok łodzi z lewej strony jest kapelusz, oraz to, że ta plama bieli wygląda jak rpg (bazooka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, zreknijcie na zdjęcie takiej samej pocztowki, otrzymanej przez N4G.com: http://www.vg247.com/2009/04/15/we-get-ven...sin-shaped-rat/

Tam *nie ma* tego białego 'zadrapania', podobinie jak zagięcia w lewym górnym rogu i uszkodzenia (też zadrapania?) przy łódce po lewej.

Z jednej strony CormaC twierdzi, że to element(y) fotografii, z drugiej... Tak czy siak, nie odszukiwałbym się w tym zdjęciu zbyt wielu 'przecieków' ;). To raczej kolejny element viral marketingu by Ubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci znalazłem podobną pocztówke, różniącą sie od tej która dotarła do redakcji CDA paroma szczegółami. Może ona wam pomoże, ja nie mam głowy do takich rzeczy.

-W lewym dolnym rogu jest jakis napis (a może to tylko pieczątka pocztowa)

- 'zadrapanie' jest w innym miejscu

http://www.ps3attitude.com/wp-content/gall...c-card/card.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rubbers2 mi pierwsze co przypominał mi ten kształt była BAZOOKA a ten dom gdzie jest ta tabliczka moze właśnie dostał z bazooki i sie zakopcił. Jeszcze coś zauważyłem odwróćcie zdjęcie do góry nogami i z kabli wyjdzie tak jakby zarys szaty assasyna. Albo ja mam schize już. Te "kable" są koło tabliczki for leonardo.

http://img2.vpx.pl/up/20090415/eeee.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może łódka wskazuje na możliwość podróży po kanałach

To że będzie można szybko przemieszczać się po kanałach jest pewne. Ale może będzie możliwość przeskakiwania z gondoli na gondole i chowania sie w ładunku? Szybki i bezpieczny sposób transportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zwrociliście uwagi że Wenecja zostala zalożona w 452 roku ? dodac do tego jedynkę (1) i mamy 1452 rok - rok urodzenia się Leo Da vinci. Leonardo urodził się 15 kwietnia. a dzisiaj jest właśnie 15 kwietnia a na ścianie są życzenia dla Leo !!!! Moze akcja będzie miała coś wspólnego z życiem Leonarda - może nasz bohater będzie korzystal z jego wynalazków ? albo po prostu akcja gry będzie m.in. w Wenecji i Mediolanie - miejscach gdzie żył i tworzył Leo da Vinci ?

Moze akcja bedzie miała coś wspólnego z XV wiecznymi Włoskimi artystami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img151.imageshack.us/img151/4383/assasynpocztwka2.jpg

1 wykonane zadanie, skok do wody (otwarta okiennica)

2 chwilowe płyniecie pod wodą (wskazuje strzałka-kreska)

3 ukrycie w gondoli

4 inna gondola - przekakujemy z "taksówki na taksówke" (wiadomo, że gondole to Weneckie taksówki) aby udać się do kolejnych "zleconych" osób

5 tabliczka z nazwą ulicy lub bardziej mi to wygląda na strzałkę w któraą stronę mamy się udać

6 Cos zamazanego. Podpis ? Szukałem podobnej pocztówki ale nie znalazłem. Za to bardzo podobny jest Mały Kanał w Wenecji:

http://images.absoluteastronomy.com/images...al_-_venice.jpg

7 W lewym dolnym rogu jest balkonik na dwóch palach z bojkami. Nie wydaje się Wam, że pod tymi palami jest coś nie tak z tym cieniem ?

8 W lewym górnym rogu idzie też jakby zgięcie (coś jak koło tej drugiej łodzi)

W centrum też na tej ulicy przed nami widac balkon. Na balkonie 2 drzewka a nad jednym jakby jakaś kula. Co to może być waszym zdaniem ? (chodzi mi o tą poczktówkę przysłaną do CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zwrociliście uwagi że Wenecja zostala zalożona w 452 roku ? dodac do tego jedynkę (1) i mamy 1452 rok - rok urodzenia się Leo Da vinci. Leonardo urodził się 15 kwietnia. a dzisiaj jest właśnie 15 kwietnia a na ścianie są życzenia dla Leo !!!! Moze akcja będzie miała coś wspólnego z życiem Leonarda - może nasz bohater będzie korzystal z jego wynalazków ? albo po prostu akcja gry będzie m.in. w Wenecji i Mediolanie - miejscach gdzie żył i tworzył Leo da Vinci ?

Moze akcja bedzie miała coś wspólnego z XV wiecznymi Włoskimi artystami ?

to samo pisałem już ja na pierwszej stronie. poza tym pisało to już z dziesięć osób! ludzie czytajcie posty zanim coś napiszecie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może teraz się zastanówmy dlaczego Ubi wysyła różne kartki do różnych pism/portali ?

Co to ma na celu ?

Czyżby edycje na PC, PS3 i X360 miały się róznić paroma szczegółami ?

Jakies inne bonusy (pamiętajmy że w jedynce na PC znajdowanie flag itp nic nie dawało w przeciwieństwie do edycji na konsole) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.otóż według mnie assasin będzie miał coś wspólnego z leonardem.

po 2 zadrapanie jest strzałką dobrze zakamuflowaną.może oznaczać:

1.że można będzie pływać lub Mediolan(ten z gry)będzie zawierał jakąś tajemnice pod wodą.

2.gra kładzie większy nacisk na kamuflaż(bardziej dyskretne działanie w cieniu)jest go całkiem sporo nawet ta ciemna uliczna koło kościoła z charakterystyczną okiennicą.

3.WIEM ŻE TO SZALEŃSTWO ALE JA W TEJ WODZIE NAPRZECIW STRZAŁKI WIDZE ODBICIE CZŁOWIEKA W PELERYNIE.ALBO JEST TO PRAWDZIWE OBLICZE GONDOLIERA(GDZIEŚ CZYTAŁEM ŻE BĘDZIE MOŻNA ZMIENIAĆ UBIÓR I DZIAŁAĆ NIESPOSTRZEŻENIE)ALBO ASSASIN SCHOWAŁ SIE POD ŁÓDKĄ.

4.łódka w dolnym rogu ekranu jest jakby przywiązana białą nitką podobną do tej strzałki.może dają wam do zrozumienia że będzie trzeba sporo pływać.

5.data urodzin zgadza się z dzisiejszą.może za rok jest rocznica i wtedy poznamy więcej szczegółów albo ujżymy gre w sklepach.

6.w miejsce gdzie płynie gondola(na ścianie po lewej od ciemnego zaułku)jest tabliczka ale niewiadomo co ukazuje.po prawej zato jest strzałka prowadząca do korytarza.)

7Możliwe że podąża właśnie tam i w cieniu wejdzie do klasztoru obok domu leonarda zauważywszy witraż.użyje do tego gondoli w przebraniu gondoliera.tam znajdzie coś co zaprowadzi go na droge ku nowej przygodzie.

ale to już troche fantazia mnie poniosła .miło jeśli redakcjia skomentowałaby moje spostrzeżenia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.otóż według mnie assasin będzie miał coś wspólnego z leonardem.

po 2 zadrapanie jest strzałką dobrze zakamuflowaną.może oznaczać:

1.że można będzie pływać lub Mediolan(ten z gry)będzie zawierał jakąś tajemnice pod wodą.

2.gra kładzie większy nacisk na kamuflaż(bardziej dyskretne działanie w cieniu)jest go całkiem sporo nawet ta ciemna uliczna koło kościoła z charakterystyczną okiennicą.

3.WIEM ŻE TO SZALEŃSTWO ALE JA W TEJ WODZIE NAPRZECIW STRZAŁKI WIDZE ODBICIE CZŁOWIEKA W PELERYNIE.ALBO JEST TO PRAWDZIWE OBLICZE GONDOLIERA(GDZIEŚ CZYTAŁEM ŻE BĘDZIE MOŻNA ZMIENIAĆ UBIÓR I DZIAŁAĆ NIESPOSTRZEŻENIE)ALBO ASSASIN SCHOWAŁ SIE POD ŁÓDKĄ.

4.łódka w dolnym rogu ekranu jest jakby przywiązana białą nitką podobną do tej strzałki.może dają wam do zrozumienia że będzie trzeba sporo pływać.

5.data urodzin zgadza się z dzisiejszą.może za rok jest rocznica i wtedy poznamy więcej szczegółów albo ujżymy gre w sklepach.

6.w miejsce gdzie płynie gondola(na ścianie po lewej od ciemnego zaułku)jest tabliczka ale niewiadomo co ukazuje.po prawej zato jest strzałka prowadząca do korytarza.)

7Możliwe że podąża właśnie tam i w cieniu wejdzie do klasztoru obok domu leonarda zauważywszy witraż.użyje do tego gondoli w przebraniu gondoliera.tam znajdzie coś co zaprowadzi go na droge ku nowej przygodzie.

ale to już troche fantazia mnie poniosła .miło jeśli redakcjia skomentowałaby moje spostrzeżenia :P

jeśli chodzi o datę wydania to raczej nie, bo ta jest przewidywana na zimę TEGO roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Leonardem Da Vinci powiązana jest Florencja (grywalne miasto w AC2), Mediolan (też grywalne miasto?) i Rzym (tutaj wątpię). Na wikipedii opisane są 2 okresy Florenckie i 2 Mediolańskie, może chodzi o to że będziemy mieli tam po 2 zlecenia? W dodatku o pierwszym okresie Florenckim pisze "...został członkiem florenckiego bractwa malarzy o nazwie Bractwo św. Łukasza, (...) Za możliwość członkostwa zapłacił 32 soldy. Musiał także wpłacać roczną składkę członkowską w wysokości 16 soldów, uiszczaną w miesięcznych ratach, oraz kwotę 10 soldów na obchody Dnia św. Łukasza, przypadającego 18 października..." więc być może będziemy musieli za możliwość dostania się do jakiegoś bractwa płacić? Na pewno ta gra będzie miała duużo wspólnego z Da Vincim.

Być może to zbyt daleko idące wnioski, ale trzeba kombinować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... A zauważyliscie że te takie "szramy" (pierwsza w lewym gornym rogu, potem przy łodzi i następnie nad wodą) Wyglądają jak trasa ?

Najpierw z dachu budynku, na balkon, do łódki, po czym skok do wody lub gondoli, i przepłyniecie pod gondolą, może nawet do biura (co wskazuje postać w cieniu gondoli).

Co o tym sądzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...