Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Nie wiem, moze ja juz mam halucynacje ale czy w wodzie, tam gdzie jest jakby ta zadrapana "strzalka" nie jest pokazan czasem jakas postac? Jak sie przypatrzec to widac kontury twarzy nawet klate badz piersi;p jakby to byla kobieta? Tez to widzicie?post-49631-1239799470_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, moze ja juz mam halucynacje ale czy w wodzie, tam gdzie jest jakby ta zadrapana "strzalka" nie jest pokazan czasem jakas postac? Jak sie przypatrzec to widac kontury twarzy nawet klate badz piersi;p jakby to byla kobieta? Tez to widzicie?post-49631-1239799470_thumb.jpg

może to Assassin?? Czyżby w grze było można atakować z wody??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie jednak, że samo zdjęcie jest zrobione we współczesności, bo widać tam kilka kabli na budynku po prawej obok tablicy i na werandzie po lewej obok kwiatków również jest jakaś elektronika. Może chodzi o to, że Desmond "zgrał" do siebie funkcje Animusa i teraz może w każdej chwili być tam w przeszłości, jeżeli oczywiście jest w tym miejscu. Również intryguje mnie ta zielonkawa woda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie czy się nie mylę ale wydaje mi się że w miejscu gdzie dałem kółko pod wodą jest druga postać w kapeluszu trochę jak sombrero trzeba kilka razy przybliżyć to miejsce, może być w zwykłym podglądzie obrazów windowsowskim

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...3350c259e8.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... tam gdzie ktoś już zaznaczył postać w wodzie pod tą "strzałką" wydaje mi sie jakbym widział dość dużą twarz nie wiele mniejszą od tego kółka którym jest zaznaczona, nie wiem czy wam o to chodziło jak pisaliście że widzicie "postać" no ale ja właśnie widze tą twarz i mam wrażenie że jest to twarz kobiety lub dziecka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam od siebie ze w teaserze do AC 2 były juz nawiązania do da Vinciego w jego rysunkach, oraz w wiadomosci o tym ze assasyn bedzie mogł uzywac maszyny latającej autorstwa da Vinciego własnie. Te życzenia na pocztówce utwierdzaja jeszcze bardziej teorie poprzednikow o tym ze Leonardo odegra w nowym AC jakąś ważniejszą role

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze się przyjrzeć tam gdzie zaznaczyłem widać nie tylko twarz ale też trochę tułowia, według mnie jest to mężczyzna bo ma ręce złożone jak uczeni w pierwszej części czyli coś na kształt mnicha

dokładniejsze screen o co mi chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c992dafe6aca0b8f.html

Edit: odchodząc jeszcze od tej postaci, w lewym górnym rogu pocztówki są jakieś płaskorzeźby, może one jakoś nawiązują do AC 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okna jestem przekonany że jest związane z gr, ale ta tabliczka raczej nie. Może istotna jest gondola, która będzie sierodkiem transportu (jak koń w 1).Moze pojawi się opcja pływania. Owa biała kreska (!?) przypomina mi strzałke skierowaną w wode, może głownym sposobem walki będzie wpychanie przeciwników do wody??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :blush: wlasnie to zauwazylem chcialem skasowac posta ale juz za pozno. Ale na dal nie wiem co to jest ore 17 może mnie oświecisz, CormaC

PS Pewnie ta pocztówka to tajemnicze zaproszenie na prezentacje AC 2. Po prostu pojedzcie do Mediolanu na adres zwrotny. Tam was ugoszczą i podadzą niepublikowane informacje. :) Tak wiem, marzenie ściętej głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale fajnie to zrobili :D.

Po kolei znalezione obiekty i moje tezy:

1. -okno w kształcie loga asasynów:

I-wskazuje na to, o jaką grę chodzi ;)

II-Pokazuje biuro asasynów

2.Tajemnicze Białe Cóś:

I-wenecka wersja "piórka" asasynów z jedynki.

II-podkreśla możliwość pływania.

3.Tabliczka "for you, Leo" :

I-czas akcji

II-W trailerach były jego rysunki, więc pewnie będzie tworzył różne gadżety dla asasynów(te skrzydła...)

4.POZOSTAŁE

a) ciasne uliczki-sposób ucieczki

b) gondolier- pomoc w zamaskowaniu się, ucieczce

A o większości dowiemy się już jutro z magazynu GameInformer ;)

EDIT, Edit, kurcze, szybkoooo... Data urodzin Leonarda:15.04 A który dzisiaj jest? no który??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie jakąś recenzje Assassin's Creed 2- http://goonlinegames.net/2009/04/12/assass...ature-new-info/

Jak ja nie lubię, gdy ktoś dostaje takie dane, a potem ujawnia. Przecież cały fun polega na odgadywaniu wiadomości(takich jak ta kartka) a nie jak najwcześniejszym dowiadywaniu się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne ale słabe zadrapanie jest też obok drugiej gondoli. To może nasuwać myśl że mogą one do czegos służyć moze można sieedzie w nich ukryc pływać nimi albo czaić sie za nimi. Może jakieś cele zabójstwa bedą akurat płynąć gondolą a to symbol że mamy podpłynać i wejsć na łódź od tyłu lub coś... Ten ciemny korytarz też może oznaczać ze można sie tam ukryć ze względu na ciemności. Zastanawiała mnie też ta mała niebieska tabliczka pod domniemanym biurem assasynów. Ale nie wiem co ona moze oznaczać a tym bardziej nie widać co tam jest. A Leonardo napewno będzie odgrwał ważną role w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...