Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

a może te zadrapanie do zdrapka a pod nią cd-key lub data premiery

LOL ?! :/

Po co komu cd-key bez płyty? Jak już to klucz dostaje się razem z grą...

A na datę premiery jest trochę za wcześnie(wydaje mi się, że jej jeszcze nie podali), ale pisze się, że będą to święta Bożego Narodzenia

tak bardzo bym chciał, żeby ludzie przestali pisać w tym wątku głupoty. Temat się już po prostu wyczerpał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może te zadrapanie do zdrapka a pod nią cd-key lub data premiery

LOL ?! :/

Po co komu cd-key bez płyty? Jak już to klucz dostaje się razem z grą...

A na datę premiery jest trochę za wcześnie(wydaje mi się, że jej jeszcze nie podali), ale pisze się, że będą to święta Bożego Narodzenia

tak bardzo bym chciał, żeby ludzie przestali pisać w tym wątku głupoty. Temat się już po prostu wyczerpał

nie wiesz co to żart, skoro temat się wyczerpał można pożartować zawsze można się uśmiechnąć czytając coś takiego nie każdy w postach pisze śmiertelnie poważnie, jeśli ktoś da temat da temat komp dziwnie warczy , jedni napiszą że to wentylatory itd. a inni że pewnie psa ma w środku to tym drugim bana bo głupoty piszą. daj na luz koleś a nie lolujesz pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zauważyłem, że tej drugiej łódki po lewej trzyma się jakaś ręka (z prawej strony łódki między dwoma zakrzywionymi something ;p), a pod wodą zanurzona jest dalsza postać. Oczywiście wydaje mi się, że to Ezio. A jeżeli chodzi o twarz czy coś w cieniu pod gondolą w centrum myślę, że to jest człowiek witruwiański. Tyle ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...