Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Wątpię żeby można było się schować w gondoli bo to by było trochę dziwne, no bo co byś zrobił gdybyś płynął gondolą i nagle wskoczyłby ci do niej uzbrojony facet z jajami na karku (no dobra bez tego ostatniego)? :P

Jeżeli mówisz o Assassynie to:

Zamiast wskakiwać do gondoli na dzikusa, poczekałby (Zgubił pościg na chwilę). Dopiero wtedy wskoczyłby do gondoli :]

Jeżeli mówisz o strażniku to:

Assassyn na 100% nie wskoczyłby do łodzi, jeśli miałby kogoś na ogonie (Najwyżej wskoczyłby na nią by przeskoczyć na drugi brzeg :biggrin: ). W takim wypadku tylko GŁUPI strażnik niepotrzebnie ładowałby się do łodzi, bo kogo by tam znalazł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.P.P.S Kolega... Cracer bodajże wspominał coś o ptaszkach i dopiero teraz to dostrzegłem, i zamieściłem na moim zdjęciu. Mi to przypomina orła albo... JASTRZĘBIA a pamiętacie jak nazywał się asasyn z pierwszego Creeda??

172h3assassinpocztowkau.th.jpg

Assek z 1 miał na imie Altair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, znowu musze komuś coś wytknąć, już mówiłem, że "wymaz"/strzałka/Ezio/piórko to zwykłe dzieło Poczty Polskiej (nie, nie chodzi mi o to, że oni byli zaangażowani w spisek assasynów), już jakieś 10 postów wcześniej zamieściłem linki do innych pocztówek, bez zadrapań, które dostały inne redakcje (w różnych częściach naszej ukochanej planety), i stwierdziłem, że albo to poprostu chwyt Ubisoftu by "podniecić" graczy, lub wiadomość (a jednocześnie chwyt Ubisoftu by graczy podniecić), jest też trzecia możliwość, że ktoś chciał podszyć się pod Ubisoft i podniecić graczy (jakie urozmaicenie!), ale marna szansa, bo kto (prócz Ubisoft'u oczywiście) tam niby o CDA pamięta. Wróćmy do człowieka, który mówił że owy wymaz (ekhm) to strzałka wskazująca na człowieka płynącego w wodzie, oczywiście możliwe, ale... to odblask (HA, ale to przecież może być assasyn, jakie masz dowody???) ano takie że woda jest mętna (choć to złe słowo, za "małe", można powiedzieć, że niedaleko jej do Ankh) i nie ma szans na zobaczynie assassyna pod wodą. Nie warto starać się udowodnić, że pocztówka jest zawiązana z AC2, bo to pewne, ale to gdzie jest chaczyk, czy w ogóle jest jakiś chaczyk? Przydałyby się dodatkowe informacje: adres (no, może jednak nie...), podbicie znaczka itp., bo może szukamy w złym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, znowu musze komuś coś wytknąć, już mówiłem, że "wymaz"/strzałka/Ezio/piórko to zwykłe dzieło Poczty Polskiej (nie, nie chodzi mi o to, że oni byli zaangażowani w spisek assasynów), już jakieś 10 postów wcześniej zamieściłem linki do innych pocztówek, bez zadrapań, które dostały inne redakcje (w różnych częściach naszej ukochanej planety), i stwierdziłem, że albo to poprostu chwyt Ubisoftu by "podniecić" graczy, lub wiadomość (a jednocześnie chwyt Ubisoftu by graczy podniecić), jest też trzecia możliwość, że ktoś chciał podszyć się pod Ubisoft i podniecić graczy (jakie urozmaicenie!), ale marna szansa, bo kto (prócz Ubisoft'u oczywiście) tam niby o CDA pamięta. Wróćmy do człowieka, który mówił że owy wymaz (ekhm) to strzałka wskazująca na człowieka płynącego w wodzie, oczywiście możliwe, ale... to odblask (HA, ale to przecież może być assasyn, jakie masz dowody???) ano takie że woda jest mętna (choć to złe słowo, za "małe", można powiedzieć, że niedaleko jej do Ankh) i nie ma szans na zobaczynie assassyna pod wodą. Nie warto starać się udowodnić, że pocztówka jest zawiązana z AC2, bo to pewne, ale to gdzie jest chaczyk, czy w ogóle jest jakiś chaczyk? Przydałyby się dodatkowe informacje: adres (no, może jednak nie...), podbicie znaczka itp., bo może szukamy w złym miejscu.

Inne redakcje, też dostały pocztówki z zadrapaniami tylko w innych miejscach:)

LOL nie mówiłem, że ta postać (raczej nie assassin, wiem bo nie jestem ślepy) płynie. Widać tylko ZARYS, naniesiony przez grafików:)

Spójrz na okiennice na górze pocztówki, jeżeli to nie znak assassynów to co innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na okiennice na górze pocztówki, jeżeli to nie znak assassynów to co innego?

Ludzie jak nie śledzicie tematu od początku, albo nie chce wam się go całego czytać, to przeczytajcie chociaż pierwszą i ostatnią stronę:

1. Charakterystyczna okiennica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne redakcje, też dostały pocztówki z zadrapaniami tylko w innych miejscach:)

LOL nie mówiłem, że ta postać (raczej nie assassin, wiem bo nie jestem ślepy) płynie. Widać tylko ZARYS, naniesiony przez grafików:)

Zadrapania to zadrapania, w kilku pocztówkach ich w ogóle nie ma, co na to powiesz?

Spójrz na okiennice na górze pocztówki, jeżeli to nie znak assassynów to co innego?

Powiedziałem:

"Nie warto starać się udowodnić, że pocztówka jest zawiązana z AC2, bo to pewne" a dalej mówiłem, że trzeba tylko poszukać chaczyka - wiadomości, bo innych rzeczy nie ma sensu, a by nie zauważyć okiennicy musiałbym mieć cośtam na oczach

Jeśli zaś chodzi o postać która jest ponoć "naniesiona przez grafików" - jej zarys jest zgodny z przestrzenią, przez którą wpada światło, wciąż twierdzę, że to odblask, ale nawet jeśli to postać, nie jest częścią czegoś co może się nam przydać, bo wskazuje tylko na to, że pocztówka tyczy się AC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem nie przeczytałem tych 15 stron wątku, no za dużo dla mnie. Mam jedno pytanie czy tylko mi się wydaje czy to "odbicie" to nie odbicie a jeno (proszę się nie śmiać) modlącą się Maryję? Ja wiem głupia teoria, może jest to spowodowane tym że jest już w miarę późno i nie myślę tak jak normalnie, ale ja mam taką wizję tego odbicia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem nie przeczytałem tych 15 stron wątku, no za dużo dla mnie. Mam jedno pytanie czy tylko mi się wydaje czy to "odbicie" to nie odbicie a jeno (proszę się nie śmiać) modlącą się Maryję? Ja wiem głupia teoria, może jest to spowodowane tym że jest już w miarę późno i nie myślę tak jak normalnie, ale ja mam taką wizję tego odbicia.

tego jeszcze nie było :E

wg mnie wszystko już jest odkryte, a teraz ponawiam swoją prośbę do redaktorów o pokazanie drugiej strony i czekam... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie mamy konkretnych przesłanek, że to od Ubi (okno w kształcie kropli może być kompletnym przypadkiem), oczywiście to, że podobne pocztówki dostało wiele pism zwiększa prawdopodobieństwo, że to właśnie Ubisoft, ale aż tak by się nie ukrywali. Ja rozumiem, zagadka itp., ale co by im było po tym, że my pomimo wysiłków nie odgadniemy... Włączcie telewizor, reklama musi być prosta. Cóż, życzę powodzenia, a ja za jakiś czas podpatrzę co osiągnęliście. Może będę się śmiać triumfalnie, a może ukorzę się przed wami, anioły dedukcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(okno w kształcie kropli może być kompletnym przypadkiem)

Taaa... i co jeszcze? o.O kilka stron temu ktoś pokazał fotki z mniej więcej tego samego ujęcia i tam takiego okna nie ma...

Z resztą się mniej więcej zgadzam. Po prostu wszystko co mieliśmy zauważyć jest jak na talerzu(okno, tabliczka dla Leo, gondole, kanały)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadrapania raczej nie są przypadkowe. Każde wskazuje na inną rzecz do odkrycia (Dwie postacie ukryte w wodzie, osoba w oknie.) Każdy może powiedzieć, że to tylko "siła sugestii", że to tylko zlepek kształtów "przypadkowo" wyglądających jak osoba/przedmiot. Gdyby tak było, to po co Ubi wysyłałoby pocztówkę ?

Dalej kwestia "zawiłej reklamy". Proste reklamy entego proszku do prania XXX już się chyba przejadły. Dla większości reklama, która ma przykuwać uwagę, powinna być tajemnicza (Jednak nie zbytnio :P).

Obecnie chyba nie ma co spekulować nad znaczeniem symboli. Można je jedynie przyuważyć, lub pozostać ślepym :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A :sleep: czy cokolwiek było tam napisane na tej pocztówce? Albo może jakiś kolo zobaczył taką fajną pocztówkę z Asasyńskim znaczkiem i wysłał żeby za kozaczyć, :thumbsup: chodzi mi o to żeby rozważyć inne możliwości i czy ta przesyłka była dostarczona kurierem?, bo jeśli nie to ta "strzałka" to pewnie dzieło Poczty Polskiej. A jeśli nie, to ta strzałka to po prostu wombat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wytarcia to przypadek znalazłem w necie portal który tez otrzymał pocztówkę i zadnych wytarć nie ma http://gry.polter.pl/Ubi-rozsyla-pocztowki-w30463 pocztówka ma symbolizować że prace dobiegaja końca lub że jest już duzy postęp w pracach no i określaja lokalizacje moim zdaniem nie ma co szukać jakiś ukrytych przesłanek typu leonardo da vinci był asasynem he he

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...