Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Polecane posty

Luuuudzie... Wy to nad interpretujecie! Po prostu konkurencyjna firma się zapnie pod lan-a ze swoim animusem i będą pykać na dwóch playerów w rolach asasynów :whoops: :biggrin: (to odnośnie kilku postaci asasynów zauważonych przez Kolegów Forumowiczów).

A na poważnie - myślę, że te wszystkie przesłanki są proste - twórcy chcieli zaznaczyć umiejętność Alta... Ezio przebierania się (na jednej z prezentacji odgrywał rolę tancerza), pływania oraz silne powiązanie fabuły z Lełonardem da Winczi. A swoją drogą też w pewnym momencie zauważyłem postać w cieniu gondoli :)))))

PS: Ezio kojarzy mi się głównie z Brudnym Ezzio z "Facetów w rajtuzach" Mela Brooksa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą pocztówką redakcja CDA zapewne dostała zaszyfrowany CD key do Assassin´s Creed II ale nie umieją

go odczytać albo zgubili deszyfrator i chcą nas wykorzystać . TO PODPUCHA ! albo i nie ... A tak serio to nie sądze żeby to białe to był asasyn CHYBA że nagle przeszedł w nadświetlną :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie to mnie ciągle intryguje tam coś jest i to właśnie wskazuje to zarysowanie to wygląda jak człowiek. Niestety ja to w paint powiększałem bo mniemam żadnego programu. tam kolor wody jest wyraźnie inny. i układa się w kształt. Zarysowałem to do okoła. Może jeśli ktoś z programem mógłby to lepiej powiększyć.

Mnie to ciągle intryguje.

A może nawet będzie się dało topić ludzi??

mi sie zdaje ze to co zarysowałeś to ta kolesiówa z obrazu z łasiczką xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje ze to co zarysowałeś to ta kolesiówa z obrazu z łasiczką xD

to nie kolesiówa tylko Dama z łasiczką.

na pewno nie. ;)

sprawdzałem na bardzo bardzo dużym zoomie, wklejałem, maskowałem tę damę i jestem pewny, że to nie to ;P

(żeby uprzedzić pytania Leonardo też przeszedł badania xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Stara zasada mówi, że warto patrzeć z innej perspektywy :]

Obracamy zdjęcie góra->dół i....

Ten "łańcuch" od zacumowanej gondoli to...?

Pod jednym oknem (parapetem) widzimy takie charakterystyczne dla Assassynów zwierzę (Ptaszka)

Edit.

Ma ktoś linki do Wszystkich pocztówek (Nie tylko tych do CD-A) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Stara zasada mówi, że warto patrzeć z innej perspektywy :]

Obracamy zdjęcie góra->dół i....

Ten "łańcuch" od zacumowanej gondoli to...?

Pod jednym oknem (parapetem) widzimy takie charakterystyczne dla Assassynów zwierzę (Ptaszka)

Edit.

Ma ktoś linki do Wszystkich pocztówek (Nie tylko tych do CD-A) ?

Proszę bardzo : pocztówka z cienką rysą w innym miejscu :

EDIT: przepraszam, że umieściłem 2 takie same, ale nie chce mi się już usuwać ^^

post-50536-1240429025_thumb.jpg

post-50536-1240429074_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, krótkie wyjaśnienie: pocztówka to nie screen i raczej nie prezentacja silnika (no chyba, że ktoś koniecznie chciał umieścić w AC2 prąd elektryczny - są kable)

W rysie nie ma nic szczególnego (żęby było jasne, inni już o tym mówili), bo to nie tylko redakcja CDA dostała tę pocztówkę (znaczy się "chłyt makekingowy" Ubisoftu, lub jakaś super ekstra ukryta wiadomość)

http://www.gamesknights.com/assassins-creed-2-postcard-contains-new-clues-assassins-creed-ii/

http://www.n4g.com/ps3/News-311947.aspx

tu raczej nie ma tajemniczych rys (które jak ktoś już stwierdził były piórkiem, zakłóceniem animusa lub nawet Edziem we własnej osobie, Eziem znaczy się..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się wydaje, ale to zadrapanie to może być strzałka która wskazuje wodę, a dokładniej to co jest w niej. Zauważcie, ze pod wodą (tam gdzie wskazuje zadrapanie) jest biały kształt poruszający się w stronę gondolii. Może to główny bohater - Asasyn ? Zauważyłem też na gondolii obraz (chociaż może nie ma nic wspólnego z AC2) prawdopodobnie przedstawiający Mona Lize. Również spójrzcie w okno na wprost, które jest otwarte -wydaje mi się, że ktoś tam stoi (w jaskrawym stroju).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum w pierwszym tak ciekawym temacie że aż mnie poruszył by go napisać. Czas na weneckie refleksie.

1.Całość - Ludzie to nie jest artwork, to nie jest screen to zdjęcie. Wskazują na to 3 rzeczy

a) Niebieska tabliczka pod asasynowym oknem. To po prostu gondolierski znak skrętu w lewo.

b) Tam koło drugiej gondoli jest uwiązana biała butelka.

c) Na balkonie na lewo od potencjalnego biura asasynów jest LAMPA elektryczna.

2.Znak asasynów - zostawię bez komentarza

3.Chodzi o CZAS. A dokładniej o podróże w czasie.

a) Data wysłania pocztówki, tabliczka z życzeniami dla Leonadra wskazują na to że właśnie Da Vinci wysłał pocztówkę do redakcji być może przy pomocy któregoś ze swoich wynalazków bądź swoich... asasynów.

b) Trzy rodzaje pocztówek, białe plamy wyglądające na efekt przesunięcia w czasie nie pozostawiają co do tego wątpliwości

WNIOSKI:??

P.S. Zauważcie też że owe białe "wymazy" na każdej pocztówce pojawiają się dwukrotnie.

P.P.S Załączam pocztówkę od CDA ze zaznaczonymi punktami.

P.P.P.S Kolega... Cracer bodajże wspominał coś o ptaszkach i dopiero teraz to dostrzegłem, i zamieściłem na moim zdjęciu. Mi to przypomina orła albo... JASTRZĘBIA a pamiętacie jak nazywał się asasyn z pierwszego Creeda??

172h3assassinpocztowkau.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Leonardo da Vinci znajdzie sie w grze i bedzie trzeba go zabic

4. to zadrapanie to ezio skaczacy do wody (w grze bedzie sie dalo plywac) z lodzi

Jesli chcecie to podam wam strone z wieksza iloscia 100% PEWNYCH informacji! (nie jestem pewny czy mozna reklamowac ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarkin - Fakt, trochę mnie "poniosło" ale w każdym razie będzie się dało pływać... Wątpię żeby można było się schować w gondoli bo to by było trochę dziwne, no bo co byś zrobił gdybyś płynął gondolą i nagle wskoczyłby ci do niej uzbrojony facet z jajami na karku (no dobra bez tego ostatniego)? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...