Jump to content
CormaC

Dostaliśmy pocztówkę od Assassina!

Recommended Posts

ja jednak myślę, że ten biały obiekt na pocztówce to zadrapanie (choć mało prawdopodobne ;D).

Ściągnijcie zdjęcie na dysk i dajcie mocnego zooma na tą biała plamę. Widać takie biale kreski w poprzek.

IMO gdyby jakiś grafik malował to celowo to nie byłoby tych ciemniejszych pikseli. ;)

chyba, że to jakiś jasny element gry, a nie twórczość grafika ;P

ok, idę dalej badać zdjęcie ;)

Edited by gagarj

To mi powiedz co robi odbicie w wodzie tego jak to nazwałeś "uszkodzenia pocztówki" z tej strony: http://www.ps3attitude.com/wp-content/gall...c-card/card.jpg :confused:

To nie jest odbicie, tylko dalsza część zadrapania na tej pocztówce. Szukacie tutaj Bóg wie czego, niedługo Da Vinci na swojej maszynie latającej wyskoczy zza rogu...

Po ukończeniu pierwszej części, gdy przeczekaliśmy całe napisy końcowe pojawiały się jakieś napisy i malunki na ścianach i podłogach. Może w nich są jakieś ważne informacje dotyczące gry, któe przydały by się do rozszyfrowania tej pocztówki?

Nie wiem czy ktoś już to podał ale czy poznajecie tę uliczkę - zdjęcie zrobione pod innym kątem, albo jest tam wiele takich samych uliczek (o ile moja pamięć sięga do pobytu w Ven to chyba wiele uliczek się powtarza :D), ale podaje zdjęcie

http://static.panoramio.com/photos/original/7999376.jpg

Wrrr... chyba zacznę odstrzeliwać za wrzucanie takich wielkich screenów - Pzkw

Jeszcze w nowym treaserze są podane 3 herby - 2 rozpoznałem nad trzecim pracuje ale to już w temacie dotyczącym ac2 - może nawet już tam to jest :D

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=34979

Po ukończeniu pierwszej części, gdy przeczekaliśmy całe napisy końcowe pojawiały się jakieś napisy i malunki na ścianach i podłogach. Może w nich są jakieś ważne informacje dotyczące gry, któe przydały by się do rozszyfrowania tej pocztówki?

Boże to są daty, właśnie końca świata w 2012 - wystrzelenie przez satelity owocu edenu na cały świat. i wszyscy bedą służyć Templariuszom.

Jeszcze jedno małe zadrapanie jest na drugiej stojącej obok łodzi ale to chyba mało istotny szczegół.A to duże może znaczyć cokolwiek.W gondoli leży jakiś człowiek jakby schowany a to może wskazywać na to że gondole będą spełniac podobną rolę co ławki pierwszym Assassinie.

Nie wiem czy ktoś już to podał ale czy poznajecie tę uliczkę - zdjęcie zrobione pod innym kątem, albo jest tam wiele takich samych uliczek (o ile moja pamięć sięga do pobytu w Ven to chyba wiele uliczek się powtarza :D), ale podaje zdjęcie

Zalinkowałem je wcześniej, za postem z oficjalnych for AC2 (i to jest odpowiedź na pytanie usera KisielBB gdzie je znalazłem) - to Ty je tam wrzuciłeś (podobna treść posta, choć zamiast linku do strony tylko do zdjęcia)? Czy też copypaste? :)

Szczerze mówiąc, to liczyłem na to, iż ktoś 'tfurczo' przyczepi się do różnic między tym zdjęciem, a tym z pocztówki, no ale trudno :icon_rolleyes:

A - tutaj jeszcze trochę fotek tego zaułka:

http://www.flickr.com/photos/dparrett/2700555609/

http://nv0.panoramio.com/navigate.php?id=6425363

widać nieco więcej, w tym okno przerobione na logo AC.

Trochę szkoda, że większość ciekawych tu rzeczy to znalezione na innych forach informacje.

Dużo bardziej podobałoby mi się, jak któryś z userów powiedziałby, że w czasie wycieczki do Wenecji widział ten kanał, dodał fotki...

eh... marzenia ;)

wiecie to mnie ciągle intryguje tam coś jest i to właśnie wskazuje to zarysowanie to wygląda jak człowiek. Niestety ja to w paint powiększałem bo mniemam żadnego programu. tam kolor wody jest wyraźnie inny. i układa się w kształt. Zarysowałem to do okoła. Może jeśli ktoś z programem mógłby to lepiej powiększyć.

Mnie to ciągle intryguje.

A może nawet będzie się dało topić ludzi??

post-65084-1240253724_thumb.jpg

To nie jest ta sama uliczka. Tam na tym budynku, na którym jest to okno w kształcie kropli, jest taka malutka niebieska tabliczka na dole.

.... od razu widać, że to to samo. Idąc twoim tokiem myślenia: jest wielka skarpa, a przed nią znak zakazu wjazdu, a niżej wyjaśnienie, że jak się wjedzie to się spadnie, ale dajmy na to, że pewien czas nie ma tabliczki, ty podjeżdżasz samochodem, widzisz tę skarpę, ale myślisz "nie ma zakazu wjazdu, to na pewno mi się nic nie stanie".

Wiem, że przykład trochę abstrakcyjny, ale wydaję mi się, że analogiczny :DD

jeszcze jedno:

LUDZIE, DAJCIE SOBIE SPOKÓJ! TO JEST NORMALNE ZDJĘCIE. POMIJAJĄC DOROBIONE LOGO AC NIE MA TAM NIC WIĘCEJ, ZDJĘCIE JEST WSPÓŁCZESNE, WIĘC NIE WIEM, KTO WG. WAS MÓGŁBY SIĘ ZGODZIĆ ZOSTAĆ PRZYCZEPIONYM DO DNA GONDOLI

nie ma w tym zdjęciu nic intrygującego! moim zdaniem dużo ciekawiej jest na drugiej stronie tej widokówki...

Pazdzioch, nie wiadomo czy nie w następną rocznicę ;P

mógłbym wrzucić bardziej powiększoną postać pod łódką jednak tam już mniej widać niż na obrazku Vino.

IMO nic już się z tej postaci uzyskać nie da ;P

Edited by gagarj

@ Up Wiadomo, bo zapowiadają na Holyday 2009 czyli na gwiadkę

ups. nie wiedziałem, że jest przewidziana na gwiazdkę. ;P

ogólnie nie byłem bo AC mnie nie interesuje, tylko bawiłem się tą pocztówką w photoshopie ;p

Edited by gagarj

A może nawet będzie się dało topić ludzi??

1.Nie pisze się Holyday tylko Holiday!!

2.Holiday to nie gwiazdka tylko wakacje!!

Holiday to po angielsku właśnie Gwiazdka, więc twój argument umarł w butach. Co do topienia ludzi jest to już oficjalnie zapowiedziane. Błagam was ludzie, zanim coś napiszecie zapoznajcie się z tym co już wiadomo o grze i nie wymyślajcie jakichś bzdurnych teorii.

Holiday to po angielsku właśnie Gwiazdka, więc twój argument umarł w butach. Co do topienia ludzi jest to już oficjalnie zapowiedziane. Błagam was ludzie, zanim coś napiszecie zapoznajcie się z tym co już wiadomo o grze i nie wymyślajcie jakichś bzdurnych teorii.

A sprawdziłeś w slowniku? HOLIDAY to wakacje a HOLYDAY to swięty dzięń!!

@ Up A wiesz że sprawdziłem??

holiday

1 wakacyjny

2 wczasowy

3 święto

Na Amazonie jest podana data 20 listopada.

Może chodzi o to , że w wakację dostaniemy więcej info.

Albo chodzi im Holidays w sensie świąt.

Edited by Pazdzioch1993

Zapytaj się na jakimkolwiek anglojęzycznym forum kiedy są "holidays"... Każdy ci powie, że to Gwiazdka i zdziwi się że nie wiedziałeś. podobne pytanie padło na oficjalnym forum AC i takoż mu odpowiedzieli... Nie chodziło mi o zanczenie słownikowe a ogólnie przyjęte...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...