Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord Nargogh

Original War

Recommended Posts

W temacie "Dla fanów Strategii" wspomnielismy o mozliwosci pogrania w ów gre po sieci.

Jesli są jacys chetni, to niech zgłaszają sie tutaj :] W OW umawianie sie na gry jest koniecznościa, bo nie ma ogolnych serwerow na ktorych mozna do kogos dolaczyc lub stworzyc gre. Mozna sie tylko umówic na partyjke.

Tak więc, umawiajmy się ;)

Niedawno znowu zainstalowałem OW i tak sobie pomyślałem, że może w końcu spróbuję w nim rozgrywki sieciowej. Może to dziwne ale przeszedłem go ze 3 razy, ale w multi ani razu nie grałem. Jeśli ktoś ma ochotę to możemy się umówić na jakiś konkretny termin. Pewnie przegram po dziesięciu minutach ale co tam :sweat: .

Ja też się zgłaszam! W OW nie grałem co prawda od dawna, ale szybko wrócę do wprawy. Problem w tym,że komputer dzielę z moim bratem(nawet nie próbuj się mnie wypierać Aiden!), więc nie możemy grać równocześnie.

Gracie przez jakiś Game Spy, czy po prostu przez opcję multi w menu gry? Jakieś patche uakualniające są wymagane? Ja bardzo chętnie bym spróbował i zagrał z kimś ( ale tak dla przyjemności, a nie kto pierwszy zrobi setkę czołgów i zniszczy rywala :dry: )

Nie spodziewałem się Hiszp... *Cięcie*

Nie spodziewałem się, że ktokolwiek jeszcze w stareńkiego Oryginała gra. Też nie będę miał teraz zbyt wiele czasu, ale jak się mnie uprzedzi wcześniej, że gra będzie o tej i tamtej godzinie, to postaram się zajrzeć.

Wiem, że to będzie mały odkop, lecz wszystkich chętnych zachęcam do gry przez sieć. Gracze utworzyli taką małą "społeczność". Najnowszy patch dodaje MasterServer, dzięki czemu, bez żadnych zbędnych programów, każdy przez OW może dołączyć się do gry.

Pamiętajcie, aby zapoznać się z zasadami panującymi na scenie.... najlepiej odwiedzcie tą stronę: aow.rox.pl

Pozdrawiam :)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...