Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 2: Noc kruka, zadania dla Gildii Złodziei


bartosznorbert

Polecane posty

Z magią to wygląda tak przynajmniej ja tak robiłem ale w Gothicu Nocy Kruka nie wiem czy w samym Gothicu też tak można.

U Zurisa można dostać zaklęcie pomniejszające potwora

w sam raz na trolla.A jeszcze jedno jeżeli masz grę z CDA to powinna też być instrukcja w Pdf jak przejść poszczególne zadania.

Tak to dobrze,zobaczę mam właśnie płytę z gothicem z CD-action raczej będą tylko kuzyn musi mi ją oddać.Dzięki za wskazówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kup zwój przywołania demona. On spokojnie poradzi sobie z trollem. Najlepiej zostać także kowalem, dobre bronie masz wtedy do dyspozycji i mnóstwo złota. Na przykład ten kowal na farmie Onara co chwile ma dwa metalowe pręty. Możesz je w nieskończoność kupować. Potem idziesz kuć i wszystko sprzedajesz. Jeśli chcesz możesz wykorzystać jeszcze buga w grze. Musisz mieć jeden eliksir siły lub czegoś innego. Podchodzisz do słabego potworka (np ścierwojad) on cie uderza a ty pijesz miksturę. Efekt jest, eliksir zostaje. I tak można w kółko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zwój przywołania demona. On spokojnie poradzi sobie z trollem. Najlepiej zostać także kowalem, dobre bronie masz wtedy do dyspozycji i mnóstwo złota. Na przykład ten kowal na farmie Onara co chwile ma dwa metalowe pręty. Możesz je w nieskończoność kupować. Potem idziesz kuć i wszystko sprzedajesz. Jeśli chcesz możesz wykorzystać jeszcze buga w grze. Musisz mieć jeden eliksir siły lub czegoś innego. Podchodzisz do słabego potworka (np ścierwojad) on cie uderza a ty pijesz miksturę. Efekt jest, eliksir zostaje. I tak można w kółko.

Ja ci dam risena do pobrania.Faktycznie demon zabił trolla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich. Gram sobie ostatnio w gothic 2 NK.

Chcę przystąpić do wodnego kręgu.Ich spotkanie ma ię odbyć w gospodzie nie daleko klasztoru magów ognia.Niestety kiedyś zabiłem przebywających tam farmerów(zabiłem nie zraniłem) i teraz gdy tylko tam podejdę właściciel gospody się na mnie rzuca.

Czy wie ktoś czy da się jako zmienić nastawienie npc do gracza.Proszę o pomoc bo już dość daleko dozedłem i nie chcę zaczynać od nowa. :sad: Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną opcją jaką tu widzę jest pobicie wszystkich atakujących. Potem można dodatkowo użyć zwoju zapomnienia na ważniejszych postaciach, jak np. Orlan. Nie ukrywam, że na tym poziomie może to być trudne do wykonania...

Ostatecznie można spróbować dać się pobić, ale w przypadku zabicia wieśniaka zostaniemy najprawdopodobniej dobici.

EDIT: A przepraszam, zapomniałem o nieśmiertelności Orlana... W takim wypadku niestety nie wiem, czy można cokolwiek na to poradzić (a przynajmniej mi do głowy nic więcej nie przychodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj tylko w tym przypadku czitów. Wciśnij "B", wpisz na klawiaturze "marvin" i znów naciśnij "B". Powinny ci się aktywować oszustwa. Wybierz postać która cie atakuje i wciśnij "O". Będziesz jako ta postać a jej AI się wyłączy jak wciśniesz F8. AI postaci zresetuje się a zarazem będzie pamiętać o twoim występku (nic ci nie zrobi). Wybierz swoją postać (jak odejdziesz za daleko ci się skasuje) i znów kliknij "O". Powinno pomóc, oczywiście zapisz wcześniej aby nie zepsuć sobie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest jeszcze jeden sposób. Po prostu gdy Orlan zacznie Cię gonić, uciekaj, a gdy przestanie za Tobą biec, schowa broń i zawróci do karczmy, szybko "wyciągnij" czar zapomnienia i potraktuj go nim od tyłu. Jeśli odwróci się do Ciebie, zanim znajdzie się w zasięgu czaru, znowu mu ucieknij i tym razem spróbuj użyć skradania się, a w ostateczności schowaj się za jakimś drzewem czy ścianą i jak tylko wyskoczysz z ukrycia, błyskawicznie rzuć na niego zaklęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest jeszcze jeden sposób. Po prostu gdy Orlan zacznie Cię gonić, uciekaj, a gdy przestanie za Tobą biec, schowa broń i zawróci do karczmy, szybko "wyciągnij" czar zapomnienia i potraktuj go nim od tyłu. Jeśli odwróci się do Ciebie, zanim znajdzie się w zasięgu czaru, znowu mu ucieknij i tym razem spróbuj użyć skradania się, a w ostateczności schowaj się za jakimś drzewem czy ścianą i jak tylko wyskoczysz z ukrycia, błyskawicznie rzuć na niego zaklęcie.

Dzięki za radę. Zapamiętam na przyzłość bo już wykorzystałem sposób killera007. Ale dobrze wiedzieć. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Zabrałem już zepsute oko Innosa, wróciłem do klasztoru, tam kazali mi iść do Vatrasa. On tam mówi że nie może się nigdzie ruszyć bez jakiegoś zmiennika. Co tu zrobić? Wiem, że powinienem mieć ta misje z trzema magami.

2: Benegar każe mi znaleźć jakiegoś Wilka. Gdzie on jest? W opisie zadania pisze że go znam, lecz ja go nie kojarzę :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pytanie: żeby przejść ten dodatek trzeba przejść misję "Gdzie są zaginieni ludzie?" tak?

Wiem też, że Berengar musi coś powiedzieć o Pardosie, a od Corda mogę tylko się nauczyć walczyć (choć tez nie, bo nie jestem najemnikiem i wg niego nie jestem zbyt doświadczony :rolleyes:

A on też powinien coś powiedzieć o Patricku.

Jest jeszcze misja "Zaginieni ludzie" i tam musze isc do jakies zatoki ( w poszukiwaniu Williama ). Gdzie to jest?

Wiem, wiem dużo pytań. Ale widocznie jestem jakiś "gupi" :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak żeby dojść do tej zatoki musisz

iść do portu i wskoczyć do wody,następnie kieruj się w prawą stronę tam właśnie znajdziesz ta zatokę

Co do Bengara i Corda od nich dowiesz się że zaginęli ludzie jak pobiegasz trochę po mapie to dowiesz się że zaginęło ich więcej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...