Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Rozwiązany: Gothic 2: Noc kruka, zadania dla Gildii Złodziei

Polecane posty

Możesz też się w nią zamienić (jakimś guzikiem przy włączonych cheatach - możliwe, że "o"). Wtedy kliknąć F8 (może F9) i odmienić się w siebie.

Wiem ale do tego potrzebne jest ciało żywą bądź martwe a ciała znaleźć nie mogę.

insert mil_313_boltan

Dziękuje, udało się. Skąd wziąłeś ten kod? Przeszukałem wszystkie strony chyba i znaleźć kodu na boltana nie mogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas próby wyjścia z Jarkendaru przez portal do Khorinis, pojawia się najpierw ekran ładowania, a gdy wczytywanie krainy się kończy - wyskakuje error (screen w załączniku) - nieważne z którego save'a korzystam. Sytuacja jest o tyle dziwna, że mam save'a umiejscowionego w Khorinis, przed pierwszym wejściem do Jarkendaru i wtedy z przejściem przez portal nie ma problemu (z góry mówię, że do tego save'a nie będę się cofał - w Jarkendarze grałem już ponad 10 godzin). Wcześniejsze korzystanie z portalu - czy w jedną czy w drugą stronę - było bezproblemowe. Nie było żadnych innych kłopotów z grą, poza zdaje się nieaktywnymi questami czy kilkoma zawieszeniami. Reinstalacja w niczym nie pomogła.

Konfiguracja komputera:

Procesor - AMD Athlon II X2 255 /3.0GHz

Płyta główna - AsRock M3A770DE

Pamięć - GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD5670 1024MB DDR5

System operacyjny - Windows XP 32 bit

Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozwiązać problem. Z folderu z save'ami usunąłem plik "NEWWORLD" i powrót do Khorinis jest możliwy. Wada takiego rozwiązania jest taka, że wszyscy zabici przeciwnicy się respawnują, a większość kupców (z Khorinis) nie ma żadnych towarów.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post :) Mam problem, kiedyś zakupiłem Sage Gothic (Noc Kruka i Jedynka) Dawniej działało bez problemu ale dzisiaj jest problemik :/. Włączam grę (Noc Kruka) i nic się nie dzieje. Nawet po 10 minutach. Przeczytałem że musze w menadżerze zadań wyłączyć proces "rundle32 *32". (Nie wiem czy dobrze napisałem) Ale nie mam tego procesu :(. Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj usunąć całkowicie Gothica (tj. odinstalować i usunąć ręcznie to co zostało) i zainstalować ponownie. Może pomóc, chociaż korzystanie z takiej metody zwykle zostawiam na koniec, gdy już nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej instaluje od nowa po pełnym wyczyszczeniu. Ale moja płytka jest troche porysowana. Wcześniej działałą ale może dzisiaj kończy swój żywot? Ale zaraz napisze co z grą.

EDIT: Nic nie pomogło, ja musze spadać. Potem zrobie restart i zobacze co i jak.

EDIT: Wie ktoś czemu nie mam pliku rundl32.exe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...