Jump to content
Sign in to follow this  
bartosznorbert

Rozwiązany: Gothic 2: Noc kruka, zadania dla Gildii Złodziei

Recommended Posts

No właśnie się nie da. A bez dodatku chce grać dlatego, że jak dla mnie trochę tego dużo.A jeśli już to najpierw zwykły G2 a później z Nocą Kruka.

Nie po prostu odpala się G2 z Nocą Kruka i już. Dodam że kupiłem tego Gothic'a w extra klasyce razem z G1.

Guest gabryiel3

Niestety, nie mozesz z XK Gold grać w zwykłą 2. Też ją mam i próbowałem. Polecam jednak wklepać w google "Zamiana gothic 2 NK na zwykłą 2" i poszukać. Ja sobie w ten sposo zmieniłem.

Skoro masz G2 z CDS tzn że instaluje się z automatu NK więc ja tutaj nie pomogę ale poszukam czegoś na innych forach.

Jak dla mnie to lepiej od razu grać z dodatkiem, gwarantuję, że jest ciekawiej a jak zagrasz drugi raz to będziesz żałował że się nie posłuchałeś :P

• Upvote 1

Tyle, że jak się gra najpierw bez dodatku, a potem z, to jest jeszcze fajniej (tak, jak byś grał w dwie różne gry). :)

@UP-no wiem właśnie. Ale ja nie ogarniam tej doliny budowniczych w 3 rozdziale i tego Wodnego Kręgu :D

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Witam, poszukuje save'ów dla Łowcy Smoków, najlepiej jeśli byłby to początek IV rozdziału. Wczoraj kontroler SATA mi padł a w raz z nim wszystkie zapiski. Postać powinna być nastawiona na walkę dwóręczniakami + kusze, poziom około 25, choć może być trochę niższy lub wyższy. Co do zadań pobocznych to zdecydowana większość powinna być zrobiona + znalezione wszystkie skarby Grega i zestawy Wojownika i Uzdrowiciela. Z góry dziękuje za ewentualne zapiski :)

Guest lisu125

Popatrz na chomikuj.pl, ja znalazłem parę save, ale jak chciałem dodać do posta to wyświetliło się że administrator zabronił wklejania linków z tej strony.

Miałem jedną paczkę z save'ami to nie działały, gra nie chciała się wczytać.

A blokada linków z tej strony jest dla tego, że w większości przypadków jest tam pirackie oprogramowanie, treści itp.

Guest lisu125

To jak chcesz zobaczyć te save'y to mogę ci te linki wysłać tylko na PW.

Guest lisu125

Już wysyłam ci na PW, przeczytasz opisy i sam stwierdzisz czy będą ci opdowiadać.

Edited by lisu125

Ok, wielkie dzięki, to było to czego szukałem :)

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Zabiłem postać o nazwie: Boltan. Ciała nigdzie nie mogę znaleźć. Jak go ożywić bądź znaleźć. Jakieś kody? Zazwyczaj kodów nie używam ale potrzebny jest mi do misji. Jaki jest kod na Boltana?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...