Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Rozwiązany: Gothic 2: Noc kruka, zadania dla Gildii Złodziei

Polecane posty

Gość gabryiel3

Niestety, nie mozesz z XK Gold grać w zwykłą 2. Też ją mam i próbowałem. Polecam jednak wklepać w google "Zamiana gothic 2 NK na zwykłą 2" i poszukać. Ja sobie w ten sposo zmieniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz G2 z CDS tzn że instaluje się z automatu NK więc ja tutaj nie pomogę ale poszukam czegoś na innych forach.

Jak dla mnie to lepiej od razu grać z dodatkiem, gwarantuję, że jest ciekawiej a jak zagrasz drugi raz to będziesz żałował że się nie posłuchałeś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje save'ów dla Łowcy Smoków, najlepiej jeśli byłby to początek IV rozdziału. Wczoraj kontroler SATA mi padł a w raz z nim wszystkie zapiski. Postać powinna być nastawiona na walkę dwóręczniakami + kusze, poziom około 25, choć może być trochę niższy lub wyższy. Co do zadań pobocznych to zdecydowana większość powinna być zrobiona + znalezione wszystkie skarby Grega i zestawy Wojownika i Uzdrowiciela. Z góry dziękuje za ewentualne zapiski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Popatrz na chomikuj.pl, ja znalazłem parę save, ale jak chciałem dodać do posta to wyświetliło się że administrator zabronił wklejania linków z tej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...