Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Rozwiązany: Gothic 2: Noc kruka, zadania dla Gildii Złodziei

Polecane posty

List można oddać dopiero po wykonaniu wszystkich innych zadań zleconych przez magów wody w Khorinis (tzn. dołączenie do wodnego kręgu, znalezienie wszystkich ornamentów). Wtedy Saturas sam domaga się wiadomości od Vatrasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć wszystkie ornamenty. Potem zanieś je do maga, który zlecił Ci zadanie ich zebrania. Następnie nastąpi

rytuał złączenia ornamentów.

Po tym należy udać się do Saturasa i poprosić o

klucz, który stanowią połączone ornamenty

. Wówczas Saturas powie, że wciąż czeka na wiadomość od Vatrasa, a Bezimienny powie, że ją ma, i odda ją Saturasowi. To o ten list chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ornamenty znajdują się po kolei:

1. - ma przy sobie Vatras, przekazujemy go Laresowi, który później przekazuje go nam - ten podejrzewam że już masz,

2. - przy farmie Sekoba - tam, gdzie jest kamienny krąg (wiesz jak uruchomiac kamienne kręgi?),

3. - jest przy farmie Lobarta (tej przed miastem, jakbym imiona pomylił) - musisz uruchomić kamienny krąg, i porozmawiać z Cavalornem. Potem idziesz do Lorda Hagena i odbierasz od niego ornament,

4. - jest w gęstym lasie na wschodzie. Porozmawiaj z Laresem, to nie dość że będzie Cię ochraniał po drodze, to jeszcze zaprowadzi Cie na miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Co do Sekoba, spróbuj pogadać z wieśniakami oni powinni coś wspomnieć o położeniu artefaktu. Co do Laresa - ta opcja dialogowa jest, musisz ją najpierw odblokować poprzez wybór innych opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem już tam, tylko nie wiem czy na pewno ale jak trzeba było odnieść ten ornament Saturasowi razem z Laresem j dla jaj kliknołem żebyśmy poszlli na farmę Onara (żeby sprawdzić co to da) mylałem że póxniej będzie można pójść do Saturasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zainstalowałem sobie niedawno Gothika II (razem z Nocą Kruka), wersję z CDA.

Podczas gry, gdy chcę np. obracać postać myszką - obrót jest bardzo powolny, zupełnie jakby czułość myszki była ustawiona na 0 (jest, oczywiście, max).

Próbowałem zmieniać ustawienia w grze, czy tez w sterownika (mysz to Deathadder Razera). Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział, jak to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przewodową czy nie?

Jeśli masz bezprzewodową to może Gothic nie może rozpoznać (jest za "nowoczesna")

Ps. Miałem to samo w The Sims 1, zmieniłem myszkę na przewodową to jakimś "cudem" wszystko było ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem problem z klawiaturą w Gothicu (po puszczeniu strzałki w górę postać przez kilka sekund dalej szła do przodu). Pomagało wyłączenie antywirusa, firewalla i odłączenie internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Nie znam tej myszy, ale jeżeli masz na niej jakieś przyciski do regulacji czułości, to ustaw je na maska. Spróbuj również zmienić czułość w systemie.

Ja mam mysz Logitech G5 i czułość jest ustawiona maksymalnie, niestety i tak jest strasznie wolno. Ale przecież to RPG a nie jakiś FPS, gdzie czułość jest najważniejsza.

Przyzwyczaj się po prostu. Po paru godzinkach nie będzie ci to przeszkadzało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...