Jump to content
Ghost

Przecieki do CD-Action numer specjalny 1/2009 - Przeciek nr II

Recommended Posts

A może z trzema obrazkami pod kaczką nie chodzi o literki ? W "m" - koło , "h" - koniczyna, "t" - znaczek 'promocja' ... ?

Ludzie nie zgadujcie tytułów!!! Ghost pisał wyraźnie, że te obrazki nie naprowadzą nas na tytuł, tylko powiedzą nam gdzie szukać KOLEJNYCH wskazówek.

Zgadza się. Może trzeba wejść na konkretną stronę, gdzie coś się nam rzuci w oczy, czy coś...

Trzeba poszukać na głównej stronie CD-Action!

Ale czego poszukać to jest tylko wskazówka do następnego przecieku.

Może trzeba coś wyszukać na forum CD-A?

No właśnie mi szukajka na tym forum nie działa,a pierwsze co zrobiłem to wpisanie słowa kaczka w szukajke :)

Google mi pokazało to http://forum.cdaction.pl/kaczka-m16391.html w opisie o mnie "A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła" czyli ,że Diablo (joke) :tongue:

3 osoby jak dotąd wykazały się dobrym myśleniem. Jedna dobrze odgadła gdzie trzeba będzie szukać wskazówki. Druga prawidłowo rozgryzła te trzy literki, a jeszcze inna była dość blisko z rozgryzieniem o co chodzi z kaczką.

Pomyślmy, w koniczynie są umieszczone cztery h. Oznaczają one, jak mi się wydaje, "happy". To tajemnicze m w kółeczku, myślę, że to ono może dać na trop. I ta lupa... Spróbujmy zobaczyć, co w przybliżeniu prezentuja te litery, zeby się im przyjrzeć dokładnie....

Guest odyniec15

Może to oznacza kaczkę dziennikarską ale wyapdło mi z głowy co oznacza to powiedzenie!

Mruvek za pewne, że chodzi o rodzaj, rasę kaczki, czyli słowo 'krzyżówka' , s3quin gdzie szukać....a 3 ?

Ten kaczka dołączył w 2005, profil raczej nie został zrobiony na potrzeby przecieku.

Edited by Fanderay

3 osoby jak dotąd wykazały się dobrym myśleniem. Jedna dobrze odgadła gdzie trzeba będzie szukać wskazówki. Druga prawidłowo rozgryzła te trzy literki, a jeszcze inna była dość blisko z rozgryzieniem o co chodzi z kaczką.

a moze wskazesz te osoby :) ?

Mówisz, ze H to happy....

są 3 na dodatek...

więc Three...

ostatni obrazek wygląda jak F

A ten obrazek z lupą...

Może skrót HTF coś da?

(ja stawiam na Happy Three friends XD)

A może ograniczyli byście ilość bezsensownych postów w stylu: "myżle sze to bedzie Dóm iiii"? W niecałe 10 min doszły 2 strony postów, z czego może z 5 wniosło jakieś wskazówki, podpowiedzi, itp... Jak chcecie statsować ilość postów, to załóżcie temat w stylu: "Gópie gópoty" i piszcie do woli... Bo tutaj już odświeżać nie nadążam:P

W.....wsadź sobie tą kurkę ; [

Lupa....kaczka...krzyzówka...najpierw od tego trzeba zacząć. Lupa po coś na pewno jest....wiadomo, że nie chodzi konkretnie o kaczkę a "krzyżówkę" , a krzyżówka każdemu na pewno się kojarzy z odgadywaniem haseł. Cóż...jestem 'zielony' :) A reszta obrazków, jak mówiłem...wg. mnie nie chodzi tylko o same literki a to co dodatkowo jest na obrazku.

Kaczka dziennikarska czyli wymyślony news. Sugerowałoby to wraz z lupą konieczność przejrzenia dokładnie newsa z 1 kwietnia o "prawdziwym" numerze urodzinowym.

Edited by mandragora

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...