Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer specjalny 1/2009 - Przeciek nr II

Polecane posty

Bingo! Skoro jedno zdjęcie przedstawiało żołnierzy US Army w walce, a drugie Pragę.... to tak naprawdę wiadomo, co to za gra. Bohemia Interactive jest czeskim studiem, a co stworzyła - proste - OPERATION FLASHPOINT, grę, w której walczy się m.in. marnes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba, nie każdy jest Pablem Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picassem. Tak, tak to jego pełne imię i nazwisko :biggrin: Ciekawe jak to wygląda u Ghosta ale pewnie bez różnicy :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA patrzę na to tak: Nie podoba się to nie bierz udziału. Jeśli jednak chcesz wiedzieć pierwszy co będzie w najnowszym CD-A to żadna zagadka/zadanie Ci w tym nie przeszkodzi.

To ma być zabawa w odgadywanie, a nie w narzekanie...

Nie da się wszystkich zadowolić, więc cieszmy się tym co jest ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle były przygotowane i trzecie i jeszcze czwarte, ale po waszych jękach zmieniam teraz na coś innego.

Dzięki, O Najłaskawszy z Adminów Świata...

Puzzle są spoko, ale na trzeci przeciek lepsze byłoby coś innego (wczorajszy wierszyk i zgadywanie adresu było smeeeeeerfne:D). Myślę, że puzzle mogłyby być za miesiąc jako ostatni przeciek, żeby Ci którzy nie brali udziału w zabawie tego typu mieli okazje się sprawdzić :wink:

Ale mogłyby być troche łatwiejsze...(przed pierwsza układanką spędziłem ok 1h...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo! Skoro jedno zdjęcie przedstawiało żołnierzy US Army w walce, a drugie Pragę.... to tak naprawdę wiadomo, co to za gra. Bohemia Interactive jest czeskim studiem, a co stworzyła - proste - OPERATION FLASHPOINT, grę, w której walczy się m.in. marnes.

Operation Flashpoint była w CD-A, bodajże w moim drugim numerze całej kolekcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kogutom jeżdżą bez ograniczeń to moZe jakiś need for speed czy coś w ten deseń

EA Games nie dodaje swoich gier do czasopism.

A jednak była jedna tylko w wersji demo!

Czy na prawdę muszę odpowiadać, że chodzi o pełne wersje gier...?

----

Operation Flashpoint był w numerze 119 Ci ja mówię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podsumuje:

1 obrazek- Wietnam, Armia Czyli prawdopodobnie fps.

2 obrazek- Czechy, Most Czyli albo czeskia firma, albo w grze występuje obrona mostu(lub atak) co daje jeszcze większe szane na fps-a. A jeśli fps i most to wg mnie Medal of Honor:Airborne z misją zdobycia mostu w Nijmegen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...