Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs z Klarą #3

Polecane posty

Co do Pana wcześniejszych słów, to niech Pan nie rezygnuje z konkursów. Mimo, iż mało osób wzięło udział. Bo wydaje mi się, że ci, którzy coś zrobili są zadowoleni i jest to dla nas dobra zabawa.

:thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu, jejciu. Na śmierć zapomniałem o Lencowym konkursie. :ohmy: Pewnie dlatego, że było za dużo czasu i kilka razy przeczyściłem swój 'RAM'... :turned: Uprzejmie proszę o wybaczenie :ermm:

Nie chcę wyrokować, czemu w tym konkursie tak mało prac, ale może temat był zbyt trudny dla gawiedzi? Alebo słabo zareklamowany? Po zmianie sygnaturek przecież wyraźnie podskoczyła liczba Kalamburowych 'zgadywaczy', więc może w tym diabeł siedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pana wcześniejszych słów, to niech Pan nie rezygnuje z konkursów. Mimo, iż mało osób wzięło udział. Bo wydaje mi się, że ci, którzy coś zrobili są zadowoleni i jest to dla nas dobra zabawa.

:thumbsup:

Tak, te 3-4 osoby będą zadowolone, ale ja tracę wiarę w siebie ;)

Nie chcę wyrokować, czemu w tym konkursie tak mało prac, ale może temat był zbyt trudny dla gawiedzi? Alebo słabo zareklamowany? Po zmianie sygnaturek przecież wyraźnie podskoczyła liczba Kalamburowych 'zgadywaczy', więc może w tym diabeł siedzi?

Staram się różnicowac zadania tak, aby każdy mógł się wykazać. Sam juz nie wiem, które z zadań skupi większą liczbę osób. Konkurs sms :icon_confused: ?

Czyli można liczyć na jakiś wakacyjny konkursik? :rolleyes:

Nie planuję.

Gratuluję wszystkim, którzy coś tam nadesłali... Usprawiedliwiam się tym, że poza kartka & ołówek zdolności manualnych u mnie niet :dry:

Trzeba najpierw spróbować. Prace nie ograniczały się tylko do kartki i ołówka: była pisanka, masa solna, kolaż oraz wyszywana serwetka!

po prawdzie to brat/siostra powinna wygrać nagrodę... nie mylę się? XD

Zgłoszenie było podpisane jednym nazwiskiem. Resztę (przekazanie nagrody) zostawiam sumieniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Dlaczego ja się o tym teraz dowiaduję?! Powinna być jakaś reklama na stronie głównej! Pewnie też bym coś zrobił gdybym o tym wiedział!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas podsumować 3 konkurs z Klarą.

Jak już wspominałem, nadeszło 5 zgłoszeń. Na szczęscie nie trafiła się praca, którą można by zdyskwalifikować, bądź odrzucić z innego powodu. Wykazaliście się pomysłowością umieszczając Klarę na serwetce (haft!), na ramieniu (tatuaż!), w kolejce do sklepu (kolaż) itp.

Na tle innych prac wyróżniało się zgłoszenie olszesa, który podesłał 4 różne prace. Najbardziej spodobała mi się jedna z nich: Klara z masy solnej ;) Jak sami widzicie, dokładnie oddano efekt 3D ;)

Gratulacje! Olszes bierze udział chyba w każdym z organizowanych przeze mnie konkursów. Jak sami widzicie, ma dar do zdobywania nagród ;)

Nagrodę (pen 1G z Klara fan kitem) dostarczę pocztą (adres na priv).

Wszystkie prace znajdziecie w kolejnych aktualizacjach "Klary fan kit"

post-6062-1241979456_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...