Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs z Klarą #3

Polecane posty

Kolejny konkurs z Klarą ;)

Tym razem zadanie będzie nieco inne:

czekam na prace (np. zdjęcia, prace plastyczne wykonane w programie komputerowym, kolaż...), które będą przedstawiać Klarę. Technika prawie dowolna (z wyłączeniem kartki papieru!). Jeżeli ktoś chce, może na podwórku ułożyć Klarę z kamieni, zrobić zdjęcie i wysłać je do mnie ;)

Zgłoszenie (może być więcej niż 1) przesyłamy na adres mailowy marek-lenc[at]tlen.pl (koniecznie z dopiskiem w temacie "Konkurs z Klarą 3") do 5 maja.

Nagroda:

specjalna edycja "Klara: fan kit" na pamięci flash (1GB) z rysunkiem i autografem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ?Klara Fan Kit? wielokrotnie już mówiłem (w wielkim skrócie: okazjonalna edycja CD z różnymi materiałami dotyczącymi Klary), ale mało kto wie, co to jest ?Marek Lenc- Fan Kit?. Pod tym przydługim i nieco pompatycznym tytułem kryje się drugie okazjonalne CD z materiałami graficznymi, które jednak nie tyczy się już samej Klary, lecz... ogółu mojej twórczości.

Póki co cały projekt jest w fazie przygotowawczej (nie mam dostępnej nawet wizualizacji pudełka, lecz wstępnie deklaruję CD w DVD-boxie wraz z dodatkowym, papierowym rysunkiem z autografem). Stale zbieram materiały. Wy tez możecie zaproponować zawartość niniejszego zestawu.

Do ciekawszych elementów zawartości CD zapewne będzie należeć komplet filmików, które prezentować będą sposób wykonania najpopularniejszych bohaterów moich serii (Klara, Rufus, Jadźka...), kompletny zestaw (32) historyjek ze ZŁYM (na blogu prezentowaliśmy wybrane obrazki, cała zawartość po raz pierwszy będzie zaprezentowana właśnie poprzez tę płytę), mnóstwo różnych rysunków (te z bloga, Gramsajta i nie tylko) i dodatkowych materiałów (projekty i szkice, niewykorzystane rysunki z AR, wywiady, zdjęcia, skany publikacji itp.).

tyle, że do wygrania jest wersja na penie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być sama...? Czy mogę ją przedstawić z moim ulubionym bohaterem jej przygód, Siekaczem? :smile:
Tak, choć wolałbym abyście skupiali się na szczegółach samej zainteresowanej :)
Pewnie i tak wygra Melon...:wink:
To konkurs dotyczy szerokiej kreatywności, nikogo nie faworyzuję.
Co DOKŁADNIE jest w Klara Fan Kit?
To bardzo obszerny i różnorofny materiał tekstowo-graficzny o Klarze (ale nie tylko ;)).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że do jutra można składać swoje propozycje, to czy już jutro będzie wiadomo kto wygrał ? :tongue:

Prace do jutra, ogłoszenie wyników zapewne w niedzielę (prac malutko, ale czasu w tygodniu i tak mieć nie bedę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem "podsumowania": konkurs zakończył się wczoraj. Przyszło "aż" 5 zgłoszeń, więc w najbliższym czasie dam sobie spokój z konkursami. Na szczęscie "kilka" prac mnie pozytywnie zaskoczyło ;) Wyniki: sobota- niedziela, nie wcześniej (jutro jadę na 2-dniową wycieczkę z klasą po Wielkopolsce ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...