Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer specjalny 1/2009 - Przeciek nr I

Polecane posty

puzonix - tyle, że tutaj raczej jednak potrzebna była wiedza, a nie pomoc przeglądarki.

Wiedzy nie było potrzeba raczej żadnej, bo znaczna większość gier była stosunkowo nowa i bardzo znana.

Mam nadzieję, ze następny etap będzie duużo trudniejszy :)

Może coś z georafią ? Albo jeszcze lepiej z historią :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że stoi na półeczce skoro stare gry i tak nie chodzą na nowych kompach (n.p. mi Croc:Legends of the Gobbos nie działa) A teraz coś na temat :D >>To dosy? nowy tytu?, a mo?na powiedziec, ?e nawet bardzo nowy cho? nie premiera.<< + podana wcześniej przez kogoś godzina + same strzelanki w zestawieniu= TimeShift! to musi być ta gra! Bardzo chętnie bym w nią zagrał, chociaż to by było zbyt proste, a gra za dobra jak na pierwszy przeciek, chociaż wszystko się zgadza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzy nie było potrzeba raczej żadnej, bo znaczna większość gier była stosunkowo nowa i bardzo znana.

Mam nadzieję, ze następny etap będzie duużo trudniejszy :)

Nie myl wiedzy z inteligencją.

Co prawda rodzaj wiedzy potrzebny tutaj należał do tych "rozrywkowych".

...TimeShift! to musi być ta gra! Bardzo chętnie bym w nią zagrał, chociaż to by było zbyt proste, a gra za dobra jak na pierwszy przeciek, chociaż wszystko się zgadza...

To ją kup, problemu nie widzę, zwłaszcza że niedawno można było ją nabyć za 19.90 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl wiedzy z inteligencją.

Fakt. Dziwnie mi się napisało, bo jestem dzisiaj w słabej formie. :)

Co prawda rodzaj wiedzy potrzebny tutaj należał do tych "rozrywkowych".

Jakby były przygodówki albo erpegi, to by było trudniej i pewnie ciekawiej. Ale to nie zmienia faktu, że Ghost się napracował nad przeciekiem, a my się fajnie bawiliśmy... :)

To ją kup, problemu nie widzę, zwłaszcza że niedawno można było ją nabyć za 19.90 zł :)

Oj chyba nie. Wydaje mi się, że wciąż jest w Topsellerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl wiedzy z inteligencją.

Fakt. Dziwnie mi się napisało, bo jestem dzisiaj w słabej formie. :)

Co prawda rodzaj wiedzy potrzebny tutaj należał do tych "rozrywkowych".

Jakby były przygodówki albo erpegi, to by było trudniej i pewnie ciekawiej. Ale to nie zmienia faktu, że Ghost się napracował nad przeciekiem, a my się fajnie bawiliśmy... :)

To ją kup, problemu nie widzę, zwłaszcza że niedawno można było ją nabyć za 19.90 zł :)

Oj chyba nie. Wydaje mi się, że wciąż jest w Topsellerze.

To oznacza że nie może być w cda? ten Topseller coś zmienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...